PARTNER PORTALU
  • BGK

Zobacz magistrat "od kuchni"

  • AW    19 lipca 2013 - 18:24
Zobacz magistrat "od kuchni"

Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim 17 w Poznaniu otwiera się na zwiedzających. Wycieczka po magistracie odbędzie się 24 lipca o godz. 15.45.
Budynek Urzędu Miasta przy placu Kolegiackim budzi zainteresowanie mieszkańców nie tylko ze względu na swoją historię, ale i obecne wykorzystanie.

Mieszkańcy pytają, jak wyglądają sale reprezentacyjne urzędu, a jak gabinet prezydenta, gdzie podejmowani są honorowi goście i koronowane głowy, czy istnieją tajne przejścia, itd. W środę, 24 lipca, pracownicy urzędu odpowiedzą na wszystkie pytania tym, którzy skorzystają z zaproszenia na wycieczkę po Urzędzie Miasta.

Uczestnicy wycieczki zobaczą m.in. sale reprezentacyjne, salonik prezydencki, będą mogli zrobić sobie zdjęcie przy biurku prezydenta. Być może również, podczas zwiedzania sali sesyjnej, będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich zaaranżowanym głosowaniu.

Zobacz też: Z wizytą w prezydenckim gabinecie

Wycieczka odbędzie się o godzinie 15.45. Chętni proszeni są o wcześniejszy kontakt pod nr tel. 61 646 33 44. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.