Różaniec do granic, Białogard: Jerzy Harłacz ostro krytykuje Cezarego Pazurę

W promocję akcji "Różaniec do granic" włączył się m.in. Cezary Pazura. Jerzy Harłacz, radny Białogardu, ostro skrytykował decyzję aktora.
Różaniec do granic, Białogard: Jerzy Harłacz ostro krytykuje Cezarego Pazurę
Cezary Pazura włączył się w promocję akcji "Różaniec do granic". (Fot. YouTube)

7 października br.  w kościołach zlokalizowanych w 10 województwach (wzdłuż granicy Polski) odbędzie się „Różaniec do granic”. W promocję akcji włączyło się wiele znanych osób, m.in. aktor Cezary Pazura. W sieci pojawiło się sporo komentarzy – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Wśród osób wyrażających nieprzychylne opinie znalazł się Jerzy Harłacz, radny Białogardu.

Czytaj też: PolRegio ze specjalną ofertą dla uczestników "Różańca do granic"

Cezary Pazura opublikował na swoim profilu wiadomości, które dostał od radnego. „Ty śmieciu pisowski. Pajacu je..."", "Śmieciu a ile kobiet zostawiłeś, że dajesz innym rady. Swój różaniec zostaw sobie błaźnie w d..." - czytamy.

Cezary Pazura skomentował zachowane radnego, gratulując mu „rewolucyjnej czujności, kultury, taktu i poszanowania wolności wiary i sumienia.”.

(Fot. Facebook/Cezary Pazura)
(Fot. Facebook/Cezary Pazura)

Jerzy Harłacz odniósł się do wpisu Cezarego Pazury na swoim profilu na Facebooku. Przeprosił za zbyt emocjonalne wiadomości, dodając, że zostały one wyrwane z kontekstu.

- Życie Panie Czarku to nie film czy kabaret. Kobiety mają prawo do protestów i uznania ich woli sumienia. Pan się sprzeciwił ich woli, ja wyraziłem swoje stanowisko. Czy to się komuś podoba czy nie. Jeśli czuje się Pan urażony to najmocniej przepraszam – czytamy.

Fot. Facebook/Jerzy Harłacz
Fot. Facebook/Jerzy Harłacz

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (11)ZOBACZ WSZYSTKIE

Popieram w pełni stanowisko pana Harłacza. Hipokryzja Pazury dopiero teraz ujrzała swiatło dzienne.Facet, który przebierał w kobietach jak w rękawiczkach, sprośne skecze publiczne, nie stronił od wulgaryzmów w wielu filmach, a raptem taki święty.Skreślam gościa nie za różaniec, ani światopogląd lecz... za hipokryzję - nienawidzę kłamstwa. rozwiń

Elżbieta , 2017-11-07 13:24:42 odpowiedz

Harłacz to kobieta czy facet w końcu??? nie kumam gościa, bo walczy o moje prawa, a nie czuje się zniewolona, wręcz przeciwnie dumna, że żyję w takim kraju, gdzie prawo do życia jest szanowane, Jola (wyższe)

Jola, 2017-10-09 17:03:42 odpowiedz

Harłacze wszystkich krajów, łączcie się kundle.

aaa, 2017-10-09 12:02:52 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE