PARTNER PORTALU
  • BGK

Zabawa sylwestrowa w Koszalinie, Słupsku, Kołobrzegu i Ustce

  • PAP / MIW    27 grudnia 2017 - 16:45
Zabawa sylwestrowa w Koszalinie, Słupsku, Kołobrzegu i Ustce
Sylwestrowe zabawy odbędą się w wielu nadbałtyckich miastach (fot. pixabay.com)

Zarówno w Koszalinie, jak i Słupsku w Sylwestra można się będzie bawić na imprezach zorganizowanych przez miejskie władze. W Koszalinie muzyczną gwiazdą będzie Mrozu, a w Słupsku publiczność czeka widowisko cyrkowe.
Koszaliński koncert Mroza - wokalisty, producenta muzycznego, kompozytora i autora teksów - rozpocznie się 31 grudnia o godz. 22:45 na Rynku Staromiejskim przed ratuszem. Artysta wykonana wspólnie z chórem Sound n' Grace podczas godzinnego występu swoje największe przeboje.

Prezydent Koszalina noworoczne życzenia złoży mieszkańcom o godz. 23:55, a punktualnie o północy rozpocznie się kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni.

Władze Słupska zapraszają w Sylwestra na plac Zwycięstwa już o godz. 18:30. To wtedy dla najmłodszych uczestników zabawy sylwestrowej rozpoczną się animacje na lodowisku, które do godz. 21 prowadzić będzie Klub Łyżwiarski "Ice Skaters".

O godz. 20: 30 zaplanowano poczęstunek bigosem, a o godz. 22 - zabawę na scenie głównej. Największą atrakcją będą pokazy cyrkowe, jednak bez tresury zwierząt. To pokazy akrobatyki na wysokości (w tym przypadku na miejskim ratuszu) i fire show mają zachwycić publiczność. Imprezę zakończą noworoczne życzenia i pokazy laserowe.

W związku z imprezą sylwestrową od godziny 19 29 grudnia od czasu, gdy 1 stycznia 2018 roku zakończą się prace związane z rozbiórką sceny i oświetlenia, plac Zwycięstwa będzie zamknięty od strony ulic: Deotymy i Tuwima. Obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu wokół placu.

Na środkowym pomorzu kilka z nadmorskich miast również zaprasza mieszkańców do wspólnego powitania Nowego Roku. W Kołobrzegu zaplanowano pokaz sztucznych ogni na plaży przy molo, który zacznie się o godzinie 23:30. W Mielnie na deptaku przy ul. Kościuszki zabawa w rytmie disco polo rozpocznie się o godz. 21. Na scenie wystąpią Gesek i Joker, a gwiazdą sylwestrowej nocy będzie Stachursky. Składaniu noworocznych życzeń towarzyszyć będzie pokaz fajerwerków. W Ustce impreza na Promenadzie Nadmorskiej rozpocznie się o godz. 22, zagra zespół Abba Cover Band. Zaplanowano też pokaz gotowania z udziałem Pauliny Kantak, uczestniczki programu Hell's Kitchen, degustację żurku i pokaz sztucznych ogni. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.