Kurator oświaty zorganizuje spotkania na temat szczepień dla dyrektorów szkół

Kurator oświaty zorganizuje spotkania na temat szczepień dla dyrektorów szkół
Kurator oświaty zorganizuje cykl spotkań on-line poświęconych szczepieniom (fot. freepik.com)
Dolnośląski kurator oświaty Roman Kowalczyk zorganizuje w przyszłym tygodniu cykl spotkań on-line dla rodziców i dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, który poświęcony będzie szczepieniom dzieci i młodzieży przeciw COVID-19. Do udziału zaproszono specjalistów w dziedzinie pediatrii i chorób zakaźnych.

Jak zapowiedziała rzeczniczka Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty Krystyna Kaczorowska prelegentami spotkań będą prof. dr hab. Leszek Szenborn kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz lekarz medycyny Barbara Korzeniowska wicedyrektor ds. lecznictwa otwartego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Moderatorem spotkań będzie dolnośląski kurator oświaty Roman Kowalczyk.

Pierwsze spotkanie, które skierowane będzie do dyrektorów dolnośląskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych odbędzie się na platformie Microsoft Teams 22 czerwca o godz. 9.

Tego samego dnia, po południu zaplanowano także spotkanie dla rodziców uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych dawnego województwa wrocławskiego. 23 czerwca w spotkaniu będą mogli uczestniczyć rodzice uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych dawnego województwa wałbrzyskiego, natomiast 24 czerwca - dawnego województwa jeleniogórskiego i legnickiego.

Rzeczniczka dodała, że linki do spotkania rodzice otrzymają pocztą przez dziennik elektroniczny ze swojej szkoły. W trakcie spotkań on-line rodzice będą mogli zadać pytania na czacie.

TAGI
KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!