Prace nad e-podręcznikiem dla klas 1-3 przebiegają zgodnie z planem

  • bad
  • 19 grudnia 2014 - 16:26
Prace nad e-podręcznikiem dla klas 1-3 przebiegają zgodnie z planem
Adobe Stock
W przypadku e-podręcznika do edukacji wczesnoszkolnej (klasy 1-3), przygotowywanego przez Grupę Edukacyjną prace przebiegają zgodnie z planem i nie spotkały się z zarzutami MEN i Ośrodka Rozwoju Edukacji, zarówno jeśli chodzi o terminy, jak i wartość merytoryczną - oświadcza Grupa Edukacyjna.

W nawiązaniu do ostatnio pojawiających się publikacji o zmianach w zespole Ośrodka Rozwoju Edukacji (ORE), pragniemy poinformować, że w przypadku e-podręcznika do edukacji wczesnoszkolnej (klasy 1-3), przygotowywanego przez Grupę Edukacyjną prace przebiegają zgodnie z planem i nie spotkały się z zarzutami MEN i Ośrodka Rozwoju Edukacji, zarówno jeśli chodzi o terminy, jak i wartość merytoryczną.

Czytaj też: Zwolniono zespół pracujący nad e-podręcznikiem

- Wspólnie z MEN i ORE pokazaliśmy pierwsze fragmenty e-podręcznika do klas 1-3 w połowie października br. w Centrum Nauki Kopernik – wyjaśnia Grupa Edukacyjna w oświadczeniu.

Czytaj też: Znamy oficjalne terminy ferii zimowych w szkołach we wszystkich województwach

- Grupa Edukacyjna S.A. jest jedynym profesjonalnym wydawcą w projekcie e-podręczniki, odpowiadamy za przygotowanie materiałów interaktywnych do klas 1-3, bazując na swoim już 25-letnim doświadczeniu – mówi Seweryn Kubicki, prezes wydawnictwa. – Nie ma zastrzeżeń co do jakości naszych prac, a ich pierwsze efekty z sukcesem pokazaliśmy wspólnie z MEN i ORE w październiku. Obecnie tworzymy dalsze materiały i będziemy gotowi zgodnie z harmonogramem, na 1 września 2015 roku.

Grupa Edukacyjna dodaje, że e-podręcznik do edukacji wczesnoszkolnej wyróżnia się bogatą interaktywnością, grafiką i osobną historią (postaci: Kuba, Julka, Zgrzyciaki i Profesor Zgrzyt).

TAGI
KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!