Partnerzy portalu

Prezydent: Dziękuję za ten trudny rok szkolny

Prezydent: Dziękuję za ten trudny rok szkolny
Andrzej Duda (fot. prezydentpl)
Dziękuję nauczycielom, uczniom i rodzicom za ten trudny rok szkolny, naznaczony COVID-19 – napisał w piątek na Twitterze prezyden RP Andrzej Duda.

"Dziękuję Szanownym Państwu Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom za ten trudny rok szkolny naznaczony COVID-19. Dzięki Państwa rzetelności i oddaniu zawodowemu powołaniu, a także dzięki rodzicielskiemu poświęceniu i wytrwałości Uczniów, Polska Szkoła zdała egzamin. Serdecznie dziękuję!" - napisał Andrzej Duda.

W całym kraju rok szkolny kończy blisko 4,3 mln dzieci i młodzieży. Swoje pierwsze świadectwa szkolne otrzyma ok. 384,9 tys. uczniów klas pierwszych. Ze względu na stan epidemiczny i związane z tym ograniczenia, placówki edukacyjne nie mogą zorganizować tradycyjnych, uroczystych akademii dla całej społeczności szkolnej.

TAGI
KOMENTARZE1

  • nauczyciel 30 i więcej 2020-06-26 14:13:56
    Szanowny Panie Prezydencie! Nauczyciele z 30-letnim i wyższym stażem pracy w zawodzie, gorąco liczą na Pana inicjatywę ustawodawczą w sprawie przywrócenia odebranych im w przez koalicję PO-PSL praw emerytalnych, wynikających z zapisu art. 88 Karty Nauczyciela. Dotyczy to pedagogów pracujących w oś...wiacie przed 1 stycznia 1999 r., którym zmieniono w haniebny sposób warunki zatrudnienia, ustalone w chwili zawarcia umowy o pracę. Respektowanie praw nabytych przez obywateli, to przecież podstawa ich zaufania do państwa demokratycznego. Lex retro non agit.  rozwiń

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!