Partnerzy portalu

Przemysław Czarnek: chcę uniknąć przejścia na naukę zdalną, szczepmy się

Przemysław Czarnek: chcę uniknąć przejścia na naukę zdalną, szczepmy się
Przemysław Czarnek (fot. twitter.com/MEiN_GOV_PL)
Chcę uniknąć przejścia na naukę zdalną, która była koniecznością, ale wyrządziła wiele szkód. Nie wracajmy do nauki zdalnej, ale żeby do niej nie wracać - szczepmy się - zaapelował w czwartek w Biłgoraju minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Szef MEiN uczestniczył w czwartek w obchodach Dnia Edukacji Narodowej, połączonych z uroczystością oddania do użytku rewitalizowanej hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

"Ja naprawdę chcę, żeby nie stało się to, co stało się przy drugiej i trzeciej fali, czyli przejście na naukę zdalną" - powiedział Czarnek.

Jak dodał, choć nauka zdalna była koniecznością, to wyrządziła wiele szkód. "To była przykra konieczność, ale wyrządziła wiele szkód, z którymi się teraz borykamy - to są szkody w wiedzy naszych uczniów, która jest na niższym poziomie niż byłaby normalnie, gdyby nauka była stacjonarna" - powiedział Czarnek.

Czytaj też: Większość przedszkoli, szkół podstawowych i szkół średnich działa w trybie stacjonarnym

Jego zdaniem nauka online wyrządziła też szkody w kondycji fizycznej i psychicznej uczniów.

"Nie wracajmy do nauki zdalnej. Ale, żeby do niej nie wracać - szczepmy się. I przestrzegajmy zasad sanitarnych" - zaapelował szef MEiN.

TAGI
KOMENTARZE9

  • MamPrawoŻyć 2021-10-22 04:55:12
    A po co szczepionka ludziom, których nęka pewna nauczycielka że szkoły IMIENIA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II!!! Z PREMEDYTACJĄ godzi w ich życie EMITUJAC IM DO MIESZKANIA OBRZYDLIWY FETOR KULINARNY WTŁACZANY IM ZŁOŚLIWIE PRZEZ KRATKĘ WENTYLACYJNĄ! A oprócz tego nasyła na tych ludzi policję na podstawie fał...szywych oskarżeń, umieszcza niedopałki w ich skrzynce pocztowej i inne formy NĘKANIA! TYM LUDZIOM NAPRAWDĘ GROZI ZGON więc po co im szczepieniabjeski w nagrodę nie otrzymują... DARU ŻYCIA!?  rozwiń
  • Rodzic 2021-10-21 19:10:00
    Do Rodzic: DORADCO METODYCZNY nie zachowuj się jak szczur czy inny strażnik radiostacji 😁. Przestań się bać i podpisz się swoim nickiem 🤗
  • Rodzic 2021-10-21 18:39:53
    Szczepcie się, aby uniknąć online. Słuchajcie Ministra Czarnka.🤓😎🤓😎🤓

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!