Partnerzy portalu

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach otwiera drzwi dla licealistów

  • NR
  • 15 marca 2023 - 07:20
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach otwiera drzwi dla licealistów
Dzień Otwarty rozpoczyna się w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w kampusie UE Katowice (Fot. UE w Katowicach)
Można poznać ofertę dydaktyczną, rozejrzeć się po uczelni, poznać wykładowców, porozmawiać ze studentami czy posłuchać wykładów - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach otwiera drzwi dla kandydatów na przyszłych studentów.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na cały dzień otwiera swoje drzwi dla wszystkich potencjalnych kandydatów na studia i wszystkich tych, którzy bliżej chcieliby się przyjrzeć pracy uczelni.

Dzień Otwarty rozpoczyna się w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w kampusie UE Katowice przy ul. Bogucickiej 5 w Katowicach w środę 15 marca o godz. 9:00. I choć to tylko jeden dzień w programie wydarzenia zaplanowano wiele ciekawych wykładów, m.in. o tematyce związanej z finansami, gospodarką, dziennikarstwem, czy ekonomią.

● “Racjonalność człowieka w finansach i rachunkowości”
● “Zmiany w marketingu: innowacje i nowe technologie”
● “Przewidywanie wyników sportowych z zastosowaniem uczenia maszynowego”
● “Mieszkania dla młodych - czyli jak zrealizować swoje marzenia i nie stać się kolejnym pokoleniem gniazdowników
● "Krótki wykład o tym, o czym nie powiedzą Ci na innych wykładach"
● “Unia Europejska na rozdrożu - wyzwania i scenariusze”
● “Rzecznicy i dziennikarze - po dwóch stronach barykady? Miłość za medialną kurtyną.”
● “Jak stworzyć dobrego newsa internetowego?”

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na cały dzień otwiera swoje drzwi dla wszystkich potencjalnych kandydatów na studia i wszystkich tych, którzy bliżej chcieliby się przyjrzeć pracy uczelni.(Fot. UE w Katowicach)
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na cały dzień otwiera swoje drzwi dla wszystkich potencjalnych kandydatów na studia i wszystkich tych, którzy bliżej chcieliby się przyjrzeć pracy uczelni.(Fot. UE w Katowicach)

Dzień otwarty to także dobra okazja by dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji, w jaki sposób wyjechać na za granicę w ramach programu Erasmus+ oraz jak wraz z Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami zaplanować swoją zawodową przyszłość. Będzie można poznać organizacje studenckie i koła naukowe, zwiedzić kampus.

W trakcie Dnia Otwartego odbędzie się także Festiwal Kierunków, podczas którego w rozmowie z wykładowcami i studentami kandydaci na studia będą mogli uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze studiowaniem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach od praktycznej strony.

TAGI
KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!