Ziobro: Życzę sukcesów nauczycielom i pedagogom

Ziobro: Życzę sukcesów nauczycielom i pedagogom
Zbigniew Ziobro (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)
Nauczycielom i pedagogom, szczególnie wychowawcom zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich, życzę w Dniu Edukacji Narodowej sukcesów i satysfakcji z pracy - napisał Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej - święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej - pierwszego w Europie ministerstwa oświaty - która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce. Dzień Edukacji Narodowej wprowadzono w 1982 r. w miejsce obchodzonego wcześniej Dnia Nauczyciela.

"Nauczycielom i pedagogom, szczególnie wychowawcom zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich, życzę w Dniu Edukacji Narodowej sukcesów i satysfakcji z pracy. Dzięki Wam wielu z tych młodych ludzi udaje się wrócić do uczciwego życia" - napisał na Twitterze Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

TAGI
KOMENTARZE1

  • Wielunianin 2021-10-14 12:14:32
    I proszę jeszcze życzyć aby przepisy prawa i życie ludzkie było dla nich NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ! Pewna osoba PEDAGOGA Z WIELUNIA ma Z TYM problem i niewinni ludzie z tego powodu wkrótce mogą zapłacić najwyższą cenę. Szacunek dla ludzkiego życia to podstawą, szczególnie dla wykonujących zawód wysokiego... zaufania publicznego.  rozwiń

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!