Partnerzy portalu

Gut-Mostowy: będę kontynuował swoją pracę na rzecz turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki

  • PAP
  • 29 października 2021 - 22:21
Będę kontynuował swoją pracę na rzecz turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki - poinformował w piątek na Twitterze Andrzej Gut-Mostowy - pełniący funkcję wiceministra rozwoju i technologii. Gut-Mostowy dodał, że przyjął nominację na sekretarza stanu w MSiT.

- Przyjąłem nominację na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, gdzie będę kontynuował swoją prace na rzecz turystyki - napisał w piątek Gut-Mostowy dziękując za zaufanie.

zobacz też: Andrzej Gut-Mostowy wiceministrem rozwoju, pracy i technologii

Ministerstwo Sportu i Turystyki zostało ponownie wyodrębnione w wyniku rekonstrukcji rządu. Funkcję szefa tego resortu przyjął Kamil Bortniczuk, jako przedstawiciel Partii Republikańskiej dołączył do Zjednoczonej Prawicy tworzącej koalicję rządową.

zobacz też: Gut-Mostowy: działania promujące rozwój agroturystyki będą intensyfikowane

Obecnie turystyka podlega Ministerstwu Rozwoju i Technologii, i jest nadzorowana przez wiceszefa resortu Andrzeja Guta-Mostowego. 26 października - jak poinf9rmował w piątek ten resort - odpowiedzialny za turystykę Andrzej Gut-Mostowy po blisko 2 latach intensywnej pracy na rzecz rozwoju turystyki w resorcie gospodarczym przestał pełnić funkcję wiceministra odpowiedzialnego za turystykę, pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów do spraw promocji polskiej marki.

Jak się okazało Andrzej Gut Mostowy pozostanie wiceministrem odpowiedzialnym za turystykę, tyle że - w związku z rekonstrukcją rządu - w innym resorcie. 

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!