Partnerzy portalu

Małopolskie: Powracają wakacyjne pociągi z Muszyny do Popradu na Słowacji

  • PAP
  • 29 czerwca 2021 - 12:45
Od soboty, 3 lipca zostanie przywrócone transgraniczne weekendowe połączenie kolejowe między Muszyną a stacją Poprad Tatry na Słowacji. Kursy uruchamiane są wspólnie przez Koleje Małopolskie i Koleje Słowackie.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Jak poinformowały we wtorek Koleje Małopolskie, kursy będą realizowane w soboty i niedziele do końca wakacji. Przewidziano dwie pary pociągów wyjeżdżające ze stacji docelowych: Muszyna o 9:53 i 17:56 oraz Poprad Tatry o 9:10 i 17:01.

Trasa pociągu wiedzie przez miejscowości słowackiego Podtatrza. Zatrzymuje się on na stacjach Plavec, Stara Lubovna, Podolinec, Spiska Bela oraz Keżmarok.

Przewoźnik zaznaczył, że ze względu na zmieniające się uwarunkowania dotyczące przekraczania granicy państwowej w związku z epidemią COVID-19 kursowanie pociągów uzależnione jest od bieżących decyzji rządowych w kwestii funkcjonowania międzynarodowego ruchu pasażerskiego. Dlatego pasażerowie proszeni są o bieżące sprawdzanie komunikatów w tym zakresie.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!