Partnerzy portalu

Poradnik o tym jak wygrać przetarg

Gdzie szukać ogłoszeń o przetargach? Jak przygotować ofertę przetargową? Jak spełnić warunki udziału w przetargu? Oto praktyczne porady dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
Miejsce i sposób publikacji ogłoszenia o prowadzonym przetargu zależy od wartości udzielanego zamówienia publicznego.

Przetargów o wartości wyższej niż 14.000 euro należy szukać: na tablicy ogłoszeń w siedzibie zamawiającego, na stronie internetowej ogłaszającego przetarg, na stronie internetowej Biuletynu Zamówień Publicznych (www.uzp.gov.pl).

Jeżeli wartość zamówienia publicznego przekracza tzw. progi unijne (zamówienia o wartości nie mniejszej niż 130.000 euro) ogłoszenie o przetargu musi zostać, zamiast w Biuletynie Zamówień Publicznych, zamieszczone w Dzienniku Urzędowym Wspólnot Europejskich. Publikowany jest on w wersji elektronicznej (również w języku polskim) na stronie internetowej http://ted.europa.eu.

Brak publikacji ogłoszenia o prowadzonym przetargu skutkuje z mocy prawa unieważnieniem zawartej umowy o wykonanie zamówienia publicznego. Inaczej sprawa wygląda z przetargami poniżej kwoty 14.000 euro.

Więcej na ten temat tutaj.
KOMENTARZE1

  • Mikołaj 2012-05-06 14:56:00
    Interesuje mnie branża budowlana i korzystam z serwisu e-przetargi.pl Polecam

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!