PARTNER PORTALU
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Urzędy marszałkowskie, kontrola CBA: Klapa programów e-Zdrowie

• Bob, 2018-08-28 22:49:31

Oby na raportach się nie skończyło! Gołym okiem widać partactwo, układy i kompletny brak fachowców ze strony UM do prowadzenia takich przedsięwzięć jak e-zdrowie. Żerują na tym nieudacznictwie firmy. Szkoda, że postępowania karne wobec pracowników UM w tym marszałków zobaczymy w dniu świętego Nigdy.
  • Ala1, 2017-12-14 09:00:34

Szpitale nie chcą korzystać bo by było widać wszystkie zabiegi i badania za które wzięły pieniądze a nigdy nie zostały zrealizowane. Wiec wszystkim sytuacja pasuje a pacjent niech gnije w poczekalni.
  • Antek., 2017-12-09 18:26:49

O czym my mówimy ?! Jakie systemy informatyczne ? Ilekroć idę do lekarza /tego samego/, ten za każdym razem wklepuje /w tempie żółwia/ te same dane i jest oburzony, że nie noszę ze sobą wyników, które mu pokazałem rok temu czy pół roku temu !
  • Starsza, 2017-12-07 15:13:44

Przez 3 dni nie byłam w stanie zarejestrować się do dwu szpitali na Pomorzu do UCK na chirurgię szczękową, bo znowu mi rośnie guz po usunięciu go we wrześniu, a ni do Gdyni na ul Radtkego. Wczoraj po długim czasie czekania przy telefonie znowu okazało się że przez internet nie mogę się zarejestrować. A w końcu okazało się że i w jednym i drugim szpitalu na grudzień 2018 roku!!!! I znowu idę do prywatnej przychodni gdzie stomatolog mi usuwał mi we wrześniu....teraz w tym roku w grudniu .I znowu będą problemy ....kasa a emerytura niewielka....nauczycielska....
  • mzakrzewski, 2017-12-07 14:36:12

W Najjaśniejszej zmarnowano gigantyczne pieniądze na cyfryzację. Budowano e-Polskę mając ok 65 proc kraju bez internetu szerokopasmowego. Służba zdrowia jest klasycznym przykładem patologii, bo można było ją pchnąć na tym polu do przodu. Ale brakło woli. Tajemnicą poliszynela był fakt, że cyfryzacja jest lukratywnym biznesem dla swoich biznesów. Afera o której napisano, skończy się niczym. Mogło być inaczej. W gminie Ułęż pow Ryki u lekarza rodzinnego dokumentacja pacjentów jest w komputerze. Jako cukrzyk chodziłem z glukometrem który lekarz wpinał do sieci i zgrywał pomiary do pamięci komputera. Recepty z drukarenki.Wyniki badań on-line. Proste. Mieszkam teraz w W-wie. W przychodni lekarz mozolnie pisze w karcie pacjenta, ręcznie, długopisem. W budowie tzw e-państwa zmarnowano miliardy złotych. Nikt za to nie odpowie...

Wyszukiwarki

Polecane oferty:

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.