Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Najlepsi Samorządowcy Roku 2017


 • popik1, 2018-02-11 13:41:44

  kontynuując: burmistrz walczy z korkami które swoimi i innych decyzjami zrobił, a sam do pracy jedzie autem pomimo, iż mieszka 600 m od urzędu, nie tylko on wystarczy spojrzeć jak zapchany jest parking urzędu i starostwa. Dalej - jak ma nie być korków i miejsc parkingowych w mieście jak w jego centrum znajduje się urząd miasta, przez ścianę starostwo na przeciwko przedszkole miejskie i dalej szkoła średnia, a od drugiej strony bazar (wyremontowany przez miasto) który powinien być na obrzeżach?? PLUSY p. burmistrza: faktycznie swoją pracę wykonuje w miarę prawidłowo, stara się coś robić (jednak brak pokory z jego strony jest wielki), chce może dobrze i gdyby był otwarty na pomysły i rady innych dużo więcej i lepiej by zrobił (nie wystarczy robić spotkań z mieszkańcami ale też wykorzystywać ich pomysły). I NIECH BĘDZIE BURMISTRZEM PONAD PIS I PO DLA MIESZKAŃCÓW A NIE W IMIĘ PARTII!!!!!!!!!!!
 • popik, 2018-02-11 13:27:56

  Pan Jakubowski ???? Kpina, robi to za co dostaje pieniądze, co zrobił wyjątkowego (chyba, że wyjątkowe w tym kraju jest robienie tego za co się dostaje wypłatę). Jakubowski jest samorządowcem ani na + ani na -, jest, pracuje i tyle, nic wyjątkowego, opinia mu rośnie przez poprzedników którzy spektakularnie nie pracowali. Duży minus za skłócenie mieszkańców, ludzie są różni i mają różne poglądy (pis, po i inne) to, że burmistrz jest z p o nie znaczy, że jest lepszy od wyborców pis i innych. Systematycznie i celowo w mediach społecznościowych zaostrza atmosferę i pokazuje jaki pis jest zły. Mam wrażenie, że prowadzi taką samą propagandę politycznej kłótni jak pisowcy. A ja i wielu mieszkańców chcielibyśmy aby burmistrz był ponad partyjny i swoimi wpisami nie zaostrzał syfu jaki obecnie mamy (niech zajmie się pracą a nie szukaniem i pokazywaniem jak inni mu ją utrudniają). Następnie brak liczenia się ze zdaniem mieszkańców - zrobił drogę po swojemu a ludzie którzy przy niej mieszkają mają się dostosować - bo burmistrz lepiej wie co jest lepsze dla mieszkańców niż sami mieszkańcy (teraz mamy wąską dróżkę plus autostradę z chodnika i ścieżkę rowerową). Dalej walka burmistrza z korkami i smogiem: - strefy płatnego parkowania (z wpisem nr rejestracyjnego) - komunikacja miejska tylko, że korki w mińsku zrobił burmistrz z innymi samorządami (starostwo itp.), jak zrobił?wystarczy zacząć remonty w kilku miejscach miasta i zostawić ludziom 2 większe ulice na dojazd (i tak przez 2 lata)
 • Redakcja, 2018-02-05 13:19:00

  Do Marek: Tak właśnie będzie.
 • Jadwiga, 2018-02-01 10:57:03

  Lublin Gratuluje Radnemu Zbigniewowi Jurkowskiemu !
 • Marek, 2018-01-29 10:53:55

  Super! Gratulacje dla zwycięzców! Czyli rozumiemy, że wszyscy wyróżnieni w tekście również Radni z najlepszej 15 otrzymają okolicznościowe Dyplomy? Należy się, a też to zmobilizuje innych radnych do pracy! Pozdrowienia z Lublina!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!