Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Damian Bartyla chce być prezydentem Bytomia przez kolejną kadencję


  • Kasztański, 2018-08-29 21:52:50

    Sprowadził inwestorów...inwestorów śmieciowych. Bytom tonie w toksycznych odpadach i śmieciach komunalnych zwożonych z zagranicy i całej Polski. Największym inwestorem był CLIF, który obok M1 w Bytomiu "utylizował gruz", który co jakiś czas się zapala. Tak drodzy państwo! W Bytomiu gruz płonie! A śmierdzi cały rok! Dziękujemy już Pinokiowi za takich inwestorów!!!
  • Weronika, 2018-08-29 01:42:09

    D. Bartyla to jakaś pomyłka. Pan Prezydent chce kontynuować prace, ale proszę o wyszczególnienie zrealizowanych zadań i projektów, które udało się zrobić dla miasta przez ostatnie lata? Oczekiwania mieszkańców miasta są duże, ale Bartyla już udowodnił w upływowej właśnie kadencji, że nie jest w stanie ich spełnić. Oczekujemy nowych miejsc pracy i wsparcia start-up'ów, zmiany wizerunku miasta, pozyskiwania inwestorów i aktywnej strefy gospodarczej, remontu kamienic i nowych inwestycji mieszkaniowych. A niestety mamy puste witryny sklepowe, sypiące się kamienice w śródmieściu, zapadające się od szkód górniczych Miechowice, bezrobocie oraz ucieczkę operatywnych mieszkańców do miast ściennych. Czy jest Pan w stanie rozwiązać te problemy miasta? W mojej ocenie wypada Pan słabo, nawet bardzo słabo. Jedynie Polonia Bytom i jej kibice zyskali na tym, że Pan rządzi w Bytomiu. Apeluje do mieszkańców Bytomia - Proszę weźcie udział w wyborach samorządowych, wybierzmy władze, która będzie działać a nie trwać przez lata!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!