PARTNERZY PORTALU
  • BGK
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Masowe L4 lub strajk w czasie egzaminów? Protest nauczycieli coraz bardziej realny

• magKontraktowy, 2019-01-09 10:17:14

Naczyciel to niezaradny życiowo frajier. Nie potrafi znaleźć sobie pracy za więcej jak 2200 rękę. Współczuję mianowanym, ja już nie dociągnę. Idę do bridżstona robić za 4500 na wózku widłowym. Wiem, że czas pozostały to czas dla rodziny, a nie na sprawdzanie karkówek.
  • Twój podpis, 2019-01-07 17:09:23

Za bardzo Pan się stara. A potem czuje się człowiek jak szary robił i wyróżnia nie nauczyciel =respect
  • Polonistka , 2018-12-30 21:28:08

Wreszcie może się udać. Moze te śmieszne zarobki nauczycielskie się zmienią. Ja będę strajkować!
  • Dorota , 2018-12-29 23:14:11

Chciałbym wiedzieć czy jest choć jedna szkoła w Polsce,w której choćby 1 nauczyciel ma wszystkie dodatki wspomniane przez panią minister. Może poda także zarobki netto. Ja jestem nauczycielem kontraktowym w szkole masowej i zarabiam 2000 netto na miesiąc. To woła o pomstę do nieba. Na wymysły i brednie ministra trzeba brać poprawkę. To , że Ona ma dobrą pensję w to nikt nie wątpi.
  • nauczycielka, 2018-12-27 23:25:04

moje dziecko 3 lata po studiach dostało pensję 8000zł, a ja po 32 latach pracy w szkole 2850zł, a przecież to ja ją uczyłam, była w mojej klasie:)
  • nauczycielka, 2018-12-27 23:19:28

ja mogę rozchorować się dopiero w lutym
  • lol, 2018-12-27 23:16:44

mój warsztat pracy kształtowałam latami, teraz niech mi zapłacą za dzielenie się wiedzą, w przeciwnym razie uczniowiei jedynie szlaczki na moich lekcjach będą malować
  • nauczycielka, 2018-12-27 23:14:27

nie mam zamiaru dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem za te ochłapy, które zalewska mi daje co miesiąc
  • mój protest, 2018-12-27 23:09:39

jestem starą nauczycielką, o września przestałam nauczać, jedynie przychodzę do pracy i markuje robotę
  • lol, 2018-12-27 23:08:05

bo w ministerstwach zarabiają po 8-10 tysięcy, a 5tys to jest średnia
  • Zenek, 2018-12-27 15:36:36

Nauczyciele TAK! Związek ok, niech będzie TAK! Politycy w związku stanowczo -NIE!
  • Alicja, 2018-12-27 00:46:08

Do zenek: ktoś, kto sądzi, że nauczyciel pracuje w tygodniu 18 godzin, nie wie NIC o pracy nauczyciela i dlatego proszę, żeby taki ktoś zabierał w tej sprawie głosu. Dziękuję.
  • zenek, 2018-12-23 19:59:14

do gyugt: W Polsce nie ma obowiązku pracy jako nauczyciel, wystarczy się przekwalifikować i zmienić prace. Bo wkońcu ile można zarobić pracując 18 godzin w tygodniu.
  • gyugt, 2018-12-22 21:47:22

Jestem nauczycielem i czuję się jak NIKT. Wszystko ze mną można zrobić, obrywam od rodziców , ich dzieci, dyrektora, itp. Jestem zakładnikiem ich wszystkich . Mam nauczyć wychować i uszczęśliwić wszystkich. Tylko dlaczego ja i moje dzieci klepią biedę! A chcę dzieci dobrze wykształcić. Dlaczego dla moich własnych dzieci nie mam czasu i siły? Dlaczego myślę , że jestem już niestabilny emocjonalnie! Każdy mnie ocenia, wymaga ode mnie, osądza, opluwa. Dlaczego jestem sam nieszczęśliwy i już nie wiem co jest dobre a co złe. Jakiś koszmar.
  • gyugt, 2018-12-22 21:45:34

Jestem nauczycielem i czuję się jak NIKT. Wszystko ze mną można zrobić, najczęściej obrywam od rodziców , ich dzieci, dyrektora, itp. Jestem zakładnikiem ich wszystkich . Mam nauczyć wychować i uszczęśliwić wszystkich. Tylko dlaczego ja i moje dzieci klepią biedę! A chcę dzieci dobrze wykształcić. Dlaczego dla moich własnych dzieci nie mam czasu i siły? Dlaczego myślę , że jestem już niestabilny emocjonalnie! Każdy mnie ocenia, wymaga ode mnie, osądza, opluwa. Dlaczego jestem sam nieszczęśliwy i już nie wiem co jest dobre a co złe. Jakiś koszmar.

Wyszukiwarki

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.