PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Wakaty nauczycieli w szkołach - na razie nie ma powodów do paniki, ale problem będzie narastał

• Magda, 2019-09-20 18:28:26

Ja też szukałam - nie miałam znajomości. Oczywiście nie próżnowałam w czasie poszukiwań - prowadziłam własną działalność gospodarczą, zrobiłam doktorat. A teraz się przeprowadziłam na Dolny Śląsk - dostałam trzy propozycje, wybrałam jedną. I mam pracę w szkole.
  • Kiti, 2019-09-15 18:56:26

Do Jolka: ja tez szuka. Mam niebedne kwalifikacje a pomimo tego zatrudniane sa osoby bez kwalifikacji. Oczywiscie po znajomosci. Wczesniej pani dyrektor zglasza ze nue ma nukogo chetnego do pracy. A miala 18 slownie 18 podan osob z kwalifikacjami. Przyjela 2 osoby bez kwalifikacji wskazane przez wuja staroste.
  • Jolka, 2019-08-21 16:14:00

Szukam pracy w oswiacie 9 lat. Znam takich ktorz szukaja jeszcze dluzej. Nie mam znajomosci a w mojej miejscowosci tylko to sie liczy.
  • Lolo, 2019-08-06 21:32:58

Wakaty i brak nauczycieli a przecież mieli prace stracić w związku z reformą. Znpowcy straszyli i dalej straszą czym się da.
  • Grzegorz, 2019-07-01 20:05:42

W Radomiu jest 27 bezrobotnych matematykow mgr . .a w Radomiu to dr anglistyki nie znalazł pracy ,a 10 lat byl lektorem na uniwersytecie ,a potem uczył w gimnazjum. Zwolnili go i w Radomiu gdzie szukał pracy utworzono nowe dodatkowe klasy i te z rozszerzonym .Tych klas przybyło ze 30 nowych i tak trzeba do Warszawy ,Wroclawia ,bo lubię pracę nauczyciela. A ZALEWSKA KRZYCZAŁA ,ZE NIKT NIE STRACI PRACY ,!!!
  • Otua, 2019-06-25 22:10:19

Iza ,a dlaczego nienawidzisz Leny ? A szkółka niedzielna jest w porządku . Gorzej z prywatnymi wyzszymi szkołami i niektórymi Uniwersytetami ,a tzw kollegia w kazdej osadzie to porodukują........
  • Lidia, 2019-06-25 22:03:46

Do Hugo ? Mozna być bajarzem w przedszkolu, w domu seniora byle prosto napisać jestem mgr filologii germanskiej i mgr psychologii .Takie to proste dziecinnie
  • Ola, 2019-06-25 21:55:52

Do Iza Po co ten jad źmijowy Izo jasnowidzko wszystkowiedząca chodzaca agencjo TASS .Ja szeptunka nie wróźę ci sukcesow zawodowych
  • Maria, 2019-06-25 19:40:40

Do Jan Znajomi znajomych,ktorym sie mniej placi to rozuumiem ci ,którzy kończą teraz studia i ci ,ktorzy mgr obronią w jesieni .To samo u nas, ja uczylamw gimnazjum 18 lat
  • Jan, 2019-06-25 19:33:45

Nie ma pracy dla dyplomowanych z 15-20 letnim stazem pracy w miastach 100tys - 250 tys mieszkancow, Najwyzej 3,6,8 godz jako zastępstwo najwyzej na rok, Ludzie ze srednich szkół mieli godziny,zlapali etat caly, Znajomi znajomych zlapali pracę w liceach ,bo się im mniej płaci,a rekrutacje się skoncźą tuź przed 1 .9. I zdaźa miec papier mgt
  • ewa11, 2019-06-25 17:04:55

Do Beata: bo pluli nieuki, miernoty społeczne, których nikt nie zatrudniłby nawet do sprzątania kibli, miernoty które tylko mogą błysnąć hejtem w necie
  • Beata, 2019-06-25 12:43:27

Dziwne! Taka świetna praca, 2 miesiące wakacji, 18 godzin tygodniowo, zarobki takie, że klękajcie narody i nikt nie chce??? Naprawdę, gdzie się podziały te osoby plujące jadem na niewdzięcznych nauczycieli? Macie tyle vacatów, że z pewnością się załapiecie na ten miód.
  • Tom, 2019-06-25 07:21:04

Do Iza: Od razu widac, ze nie masz pojecia o czym piszesz. Z praca jest ciezko. Jak sie nie ma znajomosci to trudno ja w szkole znalezc! Stalu nauczyciele maja full i jeszcze wiecej, a nowych nie chca.
  • Ola, 2019-06-25 06:54:40

A u nas w szkole nauczycieli zwalniają
  • Iza, 2019-06-24 23:00:06

Do leny: żal mi Ciebie.. że nie wiesz gdzie szukać... To chyba w niedzielnej szkółce skończyłaś filologię...

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!