PARTNERZY PORTALU
  • BGK
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Wcześniejsze emerytury dla nauczycieli to niedźwiedzia przysługa dla samorządów

• Krzysztof, 2019-08-16 16:45:27

Mobbing, uklady I pospolite chamstwo. Tak wyglada wspolczesna szkola po 30 latch moich spostrzezen W szkole. Odejde z jednym dniem I nie bede zalowal.
  • Erazm, 2019-08-14 22:35:52

Pracuję 36 lat (wszystkie składkowe) bez choćby jednego urlopu dla podratowania zdrowia. Ostatnie 22 w szkole przywięziennej. Mam już dość tej niesprawiedliwości. Funkcjonariusze służby więziennej zatrudnieni w administracji widzą skazanych tylko przez okna biur, a ja narażam się na "pierwszej linii frontu". Oni mają wcześniejsze emerytury, cały wachlarz chorób zawodowych skutkujących uzyskiwaniem grupy inwalidztwa, a ja mam doczekać w pracy albo śmierci przy tablicy, albo obłąkania.
  • atomowka, 2019-08-14 07:00:11

Do korina: to nie PRL nie ma przymusu pracy, może pani iść na bezrobocie. Wielu ludzi nie lubi swojej pracy, jest leniwa, woli zajać się hobby. Im też mamy fundować wcześniejsze emerytury? Bo nie rozumiem czemu tylko wy macie być uprzywilejowaną kastą.
  • Spostrzegawcza, 2019-08-12 08:46:34

Co za portal ktory chowa a nastepnie ucina litery.A moze to moja komorka?
  • Spostrzegawcza, 2019-08-12 08:35:41

Do Mat. Byc moze sie Twoj stryj nie spotkal z plaka"wspolpraca z MOPS " na gabinecie lekarski. Ale ja sie spotkalam w Nowej Hucie w przychodni na Os.Zlotej Jesieni,wisial na gabinecie psychiatrycznym. Juz go nie ma.
  • korina, 2019-08-11 21:42:51

Błagam przywróćcie nam wcześniejsze emerytury. Ja o nadchodzącym roku szkolnym myślę z przerażeniem. Mam 54 lata i już nie mogę. Kiedyś kochałam mój zawód. Niech pracują młodzi, a starzy jeśli chcą Co to za praca, jeśli jest z przymusu. przecież to praca z dziećmi.
  • julka, 2019-08-11 12:56:32

Bardzo bym chciała aby przywrócono chociaż na 1 rok możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę ja po 35 latach pracy mam dość i z radością ustąpię miejsca młodym, pełnym zapału nauczycielom.
  • Belfer, 2019-08-08 09:17:46

Czy ja zabieram głos w sprawie na której się kompletnie nie znam??? Dlaczego ktoś decyduje za nauczycieli??? Wszystko jest proste i oczywiste. Należy przywrócić to co zostało nauczycielom zabrane w 2008. No tak!!! Wszystkich obleciał strach!!!
  • Gość, 2019-08-07 17:22:32

Co za język- co za brednie!
  • Gość, 2019-08-07 17:21:18

Co za język - co za brednie?
  • Lesny, 2019-08-06 21:43:59

Do Siuring -Szajbus: Przysługa niedźwiedzia to nieumyślne spowodowanie śmierci (przypadek przy dobrym uczynku) Ekologia to szanowanie drzewostanu!!A belfer po30 l pracy na emeryturę do lasu,na łąkę ,w Tatry
  • Mat, 2019-08-06 21:38:08

Do Spostrzegawcza: Nie o tym mowa, W budynku Przychodni mozna wynajmować gabinet, za małą opłatą i prowadzić prywatną praktyķę.Stryj dermatolog emeryt ma taki gabinet,placi podatki w skarbowym i emeryturę pobiera . Z plakatami Mops nigdy się nie spotkal zapytalem po twoim wppisie
  • Siuring -Szajbus, 2019-08-06 20:49:32

Przysługi niedźwiedziej nie należy kojarzyć z czymś złym gdyż zawiera treści EKOLOGICZNE , jako że niedźwiedzie -gatunek zagrożony są pod ochroną. Dość DYKTATURY zabójców NIEDŹWIEDZI .
  • Gość, 2019-08-06 18:53:26

Osoby odpowiedzialne za oświatę powinny w końcu dostrzec nauczycieli, którzy pracują 30 lat i więcej . Im też należy się już emerytura po tylu latach pracy. Przecież to też bardzo odpowiedzialny zawód ( podobnie jak mundurowych którym przywrócono przywilej o 5 lat krócej niż błagają nauczyciele).
  • Spostrzegawcza, 2019-08-06 17:42:35

Do Syn lekarki specjalist. Lekarze rzeczywiscie biora emeryture i otwieraja gabinety pryeatne w przychodni a na drzwiach wieszaja plakaty " Wspolpraca z MOPS "

Wyszukiwarki

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.