Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Gminy dołączyły do programu „Czyste Powietrze”. Efekt? Chyba nie o to chodziło

• Krawczyk, 2019-08-20 09:05:03

Wniosek złożyliśmy w październiku. Gdybyśmy wtedy "zaszli w ciążę" dzisiaj witalibyśmy nowego członka rodziny. A nadal nic nie wiadomo. Wszyscy odsyłają od Annasza do Kajfasza...
  • Piotr, 2019-08-17 10:43:53

Na podstawie art. 6k ust. 5 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2018 r. poz. 1454 i 1629) ogłasza się, że przeciętny miesięczny dochód rozporządzalny na 1 osobę ogółem w 2018 r. wyniósł 1693 zł. Zmieńcie progi finansowe a pieniądze wydacie w pół roku!!!
  • JOANNA, 2019-08-12 13:07:29

ludzie! Czemu od razu czarne scenariusze? są wakacje, ludzie urlopy wolą spożytkować w ciekawszy sposób niż siedzenie nad stertą papierów zobaczymy po wakacjach co będzie, jak chłodniej zacznie się robić. myślę, że wtedy możemy spodziewać się boomu. Ja już otrzymałam dofinansowanie z czystego powietrza ale tylko i wyłącznie dzięki specjalistom z czystepowietrze.eu oni pomogli mi bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym przejść cały proces od składania wniosku do pomocy w wyborze nowego systemu grzewczego ;)
  • Gosia, 2019-08-12 08:01:22

Nie możemy się odrazu poddawać , program jest dobry tylko potrzebujemy więcej czasu ! Więcej wiary ! Sami zacznijmy coś robić , namawiamy swoich bliskich ! Do wymiany starych kopciuchów ! Jeszcze sporo ludzi nie wie jak co zrobić ! Pomóżmy im bo tu chodzi o nasze życie ! W programie można uzyskać sporo informacji ja użytkuje piec od kostrzewy jest dobry , i tam też on jest więc polecam go
  • Kocioł, 2019-08-12 07:04:49

Do Anti : Rekla ma kotła? To zabronione...
  • Anti , 2019-08-11 23:01:56

Jeśli już ktoś chce wymieć kocioł musi wiedzieć co ma tak naprawdę znaczenie. Wygląd jak wygląd, ale na parametry trzeba patrzeć, emisje spalin i certyfikaty ekologii i bezpieczeństwa. Kotłów na rynku jest tyle, że aż się w głowie kręci. Ja po długim reaserchu wybrałem EEI PELLETS kostrzewa i jestem baaardzo zadowolony.
  • artek, 2019-08-10 07:44:08

Jak tu nie popierać decentralizacji? Państwo powinno zajmować się wojskowością czy podatkami, a resztę zadań przekazać samorządom razem z pieniędzmi na to wyliczonymi.
  • gesia, 2019-08-09 15:22:47

Oczywiście, ze pieniędzmi powinny dysponować samorządy. Decyzje i środki powinny być tam gdzie rozwiązuje się problemy. Propozycja, żeby lokalnie zbierać wnioski i sfinansować całą biurokrację środkami lokalnymi jest chytra i nieefektywna. Bez środków i decyzji pozostanie lokalnie odpowiedzialność.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!