PARTNER PORTALU
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Radni PiS pytają prezydenta o szkolne zajęcia z "równego traktowania" i zarzucają: to próba promocji ideologii gender

• Robert, 2019-08-24 15:15:01

Ja teraz biorę przyklad z Biedronia i będę jego i jego wyznawcow tak traktować jak oni mnie, jak on bedzie mowił,ze te wulgarne obrazki i hasła to dzieła sztuki to czy nalezy oblepić wc w miescie portretami Robka i Smiszka ,,w czasie czynnosci intymnych? Czy handlować Rabiejkami i Biedronkami osadzonymi w ramce obfitego biustu lub monsrualnie narysowanych genitaliow? To byłoby równe traktowanie ? A moze chamstwo i prostactwo, Zacznijcie lgbtds od siebie czyścić nierówne traktowanie innych np katolikow, ,Boicie sie szydzić z islamu,judaizmu,buddyzmu ,protestantow i prawosławnych???
  • Hetero,homofob, 2019-08-18 17:46:52

Ucząc sie od lgbt mam zrobić kukłę z twarzą -fotografią Biedronia i zrobić pokaz podźynania gardła? To bedzie równe traktowanie? To wulgarne,chamstwo i przestępstwo. To wasz przyklad rownego traktowania?.? Krzykacze?
  • Kionstytucja, 2019-08-14 18:17:39

Zadacie hosteli tylko dla lgbt, Jakby samorzady to zbudowały krzyczelibyscie ,,w gettach chcą nas zamknąc,, Jak sobie za kasę sponsorów wybudujecie to co podpiszecie ,,Wyłącznie dla lgbt,, lub gorzej nur fur lgbt po to zeby wrzeszczec wykluczają nas,izolują. Przemyslcie swoje zadania, nie epatujcie swoimi pogladami izyciem intymnym,Cieszcie sie w 4 scianach swoim seksem i nie wciskajcie przemocą uczniom opowiesci o waszych technikach seks i doznaniach ,Nie pchajcie łokciami i rogami w zycie inaczej myślacych!!!
  • Jan, 2019-08-14 18:04:51

Wymyslacie bzdety,ze was krzywdzą, Jak prowokujecie ,zaczepiavie ,wtrącacie sięwe wszystko.Profanujecie symbole świete dla duzej częsci ludzi i dziwicie sie,ze komuś wreszcie nerwy ,,pusciły,, Siejecie wiatr ,bo chcecie zbierać burzę? Kto niezgode sieje ten niepokój zbiera,
  • Jan, 2019-08-13 23:06:05

Chcesz równego traktowania to odpowiedz czy chcesz zebym cie traktował równo tak jak ty mnie katolika?
  • Dawid, 2019-08-13 22:48:41

Tzw marsze równoscì pokazują jak niekulturalny i dwulicowy potrafi być człowiek, Krzyk o tolerancję z ust nietolerancyjnych. Po co profanujecie swiete dla mnie symbole religijne? Co z tego macie? Przez to czujecie sie nadludźmi? Nobilituje to was? Czujecie sie bohaterami? Ludzie cierpliwie czekają az się opamiętacie. Ale nadejdzie moment i powiem dość! Oddam pięknym za nadobne z nawiązką ,Nie bedę z ciebie butnie szydzić ,zaczepiac ale nie bedę biernie patrzeć jak się rozzuchwalasz i włazisz mi na głowę.ZETRĘ NA PYŁ TWOJĄ PODŁOŚĆ
  • Michał, 2019-08-13 20:46:14

Profanujesz moje symbole religijne ,a źadasz ode mnie akceptacji, Tolerancja to nie akceptacja. Chcesz równego traktowania ,a szydzisz ze mnie,,czyli uwazasz mnie za istotęgorszą? Szanuj innych ludzi,jesli chcesz zeby inni cie szanowali!!!! Traktuj innych tak jak chcesz zeby ciebie traktowali inni. Szydzìsz z moich przekonań po co? Zeby mnie nauczyc i zachecić do szydzenia z ciebie?? Prózny trud, bo ja nie czuję do ciebie nienawisci i nie bedę tobą pogardzać !!!! Zyj wg swoich zasad i nie wtrącaj się do moich,bo cię nie krzywdzęi niczego ci przemocą nie wciskam do głowy
  • Ucho Robka, 2019-08-09 18:15:00

Gender wymyślił cwaniak szczwany, Marian powie czuję się Marysią znajdzie doktorow co potwierdzą i wezmie slub z Heniem jako Marysia i Henio,a za 2mies poczuje się znowu Marianem ,a slub zostanie
  • r39, 2019-08-09 17:39:01

Do hajer: Tak, gender jest gorsze od pedofilii, choćby z powodu większej liczby naśladowców. Co nie znaczy, że jestem zwolennikiem jednych czy drugich. Poza tym: nie było "parad równości" i nie było rzucania kamieniami. Skończmy z przyczyną to i skutki znikną. Proste?
  • hajer, 2019-08-09 17:05:29

To gender jest gorsze od pedofilii?? Tego chcecie, drodzy radni??? Chcecie, żeby wasze dzieci rzucały w innych ludzi kamieniami?? Tego chcecie??

Wyszukiwarki

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.