PARTNER PORTALU
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Zakaz palenia węglem i drewnem w Krakowie. Mieszkańcy sami wzywają straż

• Leshido , 2019-09-12 20:32:04

A który idiota wpószcza buraka że straży do domu? Komuś się epoki pomyliły
  • Somsiad, 2019-09-12 20:30:15

Ale mi wielkie co ja pale teraz po kawalku tapczan i woda ciepla jest i pampersy tez sie pala z butelkami po napojach daje rade byle wode grzac do mycia a przeciez to nie wegiel taka kanapa czy pielucha ,buty tez dobrze sie pala
  • Krakowiak, 2019-09-12 20:23:08

No a ja pale ciuchami szmatexem roznym opony steropian liscie i wszystko inne co nie jest drzewem i weglem i (...) mi moga bo pale w srodku nocy a kontrole moga zrobic wypacznie od 6 do 22 a wychodze o 5 do pracy i mozecie mi sasiedzi oblizac tylek po oddaniu kału
  • Eko Polak , 2019-09-12 16:34:32

Do Kapitan Planeta: jesteś (...) i tyle bo eko kominki i dobre piece węglowe mniej będą truły niż gaz w tej chwili Berlin zastanawia się nad usunięciem wszystkich au zasilanych gazem bo więcej szkody robi od diesla, i to Ty sobie poczytaj na ten temat kolego
  • Zszokowany , 2019-09-12 14:32:39

Ekoterror rozwija się coraz szybciej.Ciekawe kto lobbował za wymianą pieców? Czyim gazem teraz biedni emeryci będą palić?Dlaczego do tej pory LEGALNE piece i LEGALNE KOMINKI opalane LEGALNYN DREWNEM stały się nielegalne? Dlaczego Krakusy nie protestują? No tak, bo protest byłby niepoprawny politycznie.....
  • Whoopie, 2019-09-11 07:43:37

Do Kapitan Planeta: Jak w lecie jest tyle samochodów co w zimie ? Ty mieszkasz w Krakowie ? Korki zaczęły się od początku września przez wakacje był spokój mimo rozkopanej Królewskiej. Poczekaj na koniec września i początek października jak przyjadą studenci swoimi starymi dieslami. Skoro zlikwidowano 25 tys pieców od 2016 roku i zostało 5 tys to dlaczego w zeszłej zimie było tyle alarmów ? Te 5 tys pieców tak kopci ? W całej Europie drewno jest traktowane jako źródło ekologiczne a u nas zrównano je z węglem. Pozdrawiam posiadaczy kominków w szczególności tych z wkładami ECO i wszystkich posiadaczy murowanych grilli i pieców do pizzy.
  • Kapitan Planeta, 2019-09-10 23:19:41

Jakoś w lecie samochodów tyle samo i powietrze wygląda całkiem inaczej, może auta tylko zimą kopcą? A co do kominów ciepłowni to uwierz mi że poza dwutlenkiem węgla niewiele w roślinach znajdziesz ale to trzeba chcieć coś poczytać i doszukiwać się A nie powtarzać bzdury i usprawiedliwiać siebie i resztę palących zimą butelki. Nie mam zamiaru umierać na raka za takich oszołomów. Karać tak żeby się nie opłaciło nawet myśleć o tym.
  • Grzegorz. Małopolska., 2019-09-10 23:07:05

Najpierw popatrzcie i policzcie samochody na ulicach Krakowa, których tysiące przybywa z roku na rok. Potem zerknijcie na wielkie kominy ciepłowni, fabryk i porównajcie ich emisję z emisją spalin tej garstki pieców domowych, której liczbę z roku na rok zmniejszają sukcesywnie instalowane piece gazowe. Na końcu pokażcie, że nękanie mieszkańców, najczęściej tych, których nie stać na adwokata, że to miało sens i smog zniknął. Robicie ze siebie pośmiewisko płodni w głupotę ustawodawcy.

Wyszukiwarki

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.