PARTNER PORTALU
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Nie będzie wcześniejszych emerytur dla nauczycieli

• mm, 2019-11-21 22:42:02

Dzieci cierpią na coraz większe zaburzenia koncentracji wywołane przesytem informacji z telefonów, internetu, gier. Nic dziwnego, że nie uczą się. Do tego całkowicie zaprzestano w szkołach uczyć sprawności manualnych. Dlatego prawie każde dziecko bazgrze jak kura pazurem. Nikt sobie tym głowy nie zawraca, a problemy z tego wynikające są coraz większe. Dziś niemal się nie czyta, poza krótkimi wiadomościami. Jak ma się wyrabiać wyobraźnia. Dlatego zadanie najprostszego ćwiczenia wywołuje popłoch albo agresję. Wymaganie i sprawdzanie ćwiczeń wiąże się z szykanami ze strony rodziców i dyrektorów. Oto polska szkoła od kuchni.
  • Nauczycielka z 32letnim s, 2019-11-21 14:33:25

A dlaczego 2/3klasy na korepetycjach,ponieważ nie mają obowiązków praca domowa dzięki której kiedyś uczeń utrwala wiedzę to dzisiaj przeciążenie ich umysłów i proszę nie twierdzić, że to wina nauczycieli
  • Nauczyciel wyklęty, 2019-11-21 09:55:52

Do gość: Kolokwialnie mówiąc "niezły z Ciebie gość". Nie masz człowieku pojęcia ani o procesie nauczania, ani uczenia się dlatego Twoja wypowiedź jest żenująca, a Ty najprawdopodobniej nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jednak żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo głosu, nawet gość, jakimkolwiek gościem by nie był.
  • gość, 2019-11-21 08:15:21

Do Nauczycielka z 32letnim s: Durni nauczyciele, durni rodzice i po co pani obraża> prawa nauczycieli są bardzo mocne. Proszę pokazać nauczyciela zatrudnianego z karty który słabo uczy (ponad 2/3 klasy na korepetycje) a zwolnić za tak mierne efekty nie wolne i nie można. To nie jest tylko wyjątek.
  • Nauczycielka z 32letnim s, 2019-11-20 20:00:03

Owszem zgadzam się ale my nauczyciele już go w oczach społeczeństwa nie mamy a dlaczego? bo nie mamy żadnych praw tylko obowiązki za to uczniowie mają prawa a obowiązków 0 i na dodatek musimy uderzać się z durnymi rodzicami którzy też mają tylko prawa
  • naucz sie sam, 2019-11-20 19:03:23

STRAJK !!! OBUDZCIE SIĘ NAUCZYCIELE
  • Real, 2019-11-20 14:22:37

To zagranie Pisu uczace nauczycieli pokory. Llicz na cos i z pokora czekaj. Portale ktore publikuja te informacje na czele z portalem rydzykowego torunia sa dla mnie niczym.
  • Kolo, 2019-11-19 22:58:54

Do Nauczycielka z 32letnim s: Autorytet to nie jest coś co można komuś dać lub zabrać i to nie zmieniło się od czasów dawniejszych do dziś. Autorytet się ma lub nie a zdobywa się go samodzielnie, swoją wiedzą, umiejętnościami , wiarygodnością, itp. ostatnio obejrzałem film polecam Dr Diamont mózg moja miłość. I to powinna być obowiązkowa pozycja dla uczniów nauczycieli i rodziców.
  • Nauczycielka z 32letnim s, 2019-11-19 18:52:06

Co mnie obchodzi że nie będzie komu pracować w szkołach dajcie godziwe pensje i przywrócenie nauczycielom autorytet który im wy rządzący odebraliscie
  • Nauczycielka z 32letnim s, 2019-11-19 18:46:55

Co mnie obchodzi że nie będzie komu pracować w szkołach dajcie godziwe pensje i przywroccie nauczycielom autorytet który im wy rządzący odebraliscie
  • Renia, 2019-11-18 22:56:14

Szkoły są na okrągło kontrolowane.Bardziej niż korporacje.
  • Ktos, 2019-11-18 20:36:35

Do Przedszkolanka 51: dobrze ze mozgu nie zgubilas
  • N-l, 2019-11-15 21:54:52

Jestem już "starym" nauczycielem dlatego pozwolę przytoczyć sobie dawne powiedzenie: "dziękuję Bogu i partii", że żadne z moich dzieci nie zostało nauczycielem. Ten przywilej zostawię dzieciom rządzącym . Może wtedy oni docenią ten zawód.
  • Przedszkolanka 51, 2019-11-15 15:12:04

Ja już raz zgubiłam dziecko, na szczęście na terenie przedszkola, boję się pomyśleć co będzie w kolejnych latach, a jeszcze zostało mi dziewięć lat do "magicznej" sześćdziesiątki :(
  • Nauczycielka, 2019-11-15 12:44:52

Do Nauczyciel: Gazeta wyborcza rozeslała kłamliwy artykuł, że PIS chce przywrócic wcześniejsze emerytury. Dalej rozsyłają ten artykuł inne gazety. Tylko, że zapomnieli usunąć ostatnie zdanie,, do tematu wcześniejszych emerytur PlS wróci przed wyborami"

Wyszukiwarki

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.