PARTNER PORTALU
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Dariusz Piontkowski: Dostosowanie pensji nauczycieli tylko do płacy minimalnej nie rozwiąże problemu

• Marta fizyk, 2019-11-28 11:29:34

Anka to masz pracę lekka,łatwąnni przyjemną ,bo ,,stado olimpijczykow,, to podarunek losu bo madrzy,chętni,doceniają wiedzę,nie trzeba im poprawek,gadania 5x tego samego ,,mają sukcesy, To za co chcesz kase? Mają internet ,biblioteki, kontakt z uuczelniami,wiedzą jak się zdobywa wiedzę ,Mam dzieci 3 olimpijczykow,wiem z autopsji, Nie nauczycielowi kasa ale dla ucznia dostep do bibliotek ,uczelni i bilety do pociagu,autobusu -takie styp naukowe
  • Wiktoria, 2019-11-27 20:45:17

Do nauczyciel chetnie posiedzę w bud szkoły od 7-15 tylko muszę miec na miejscu koniieczne ksiazki,atlasy,mapy, komputery, db dostęp do wc, Wszelkie rady ped,szkolenia,cwicz strazackie ,rozmowy z rodzicami ,wycieczki 7-15, Wychodzę i mam czas do lekarza,sklepu,apteki kina ,basen itd, i i te obiecane przez Zalewsķa 6100 do ręki, Wszelkie nauczania w domu ucznia tez w godz 7-15
  • Mama laureata, 2019-11-20 22:57:22

Do Anki Niby za co mają placić nauczycielowi ucznia olimpijczyka? Taki zdolny i pracowity sam się garnie do wiedzy,wielu z nich ma kontakt z kolami naukowymi UW, SGH,POLITECHNIKA,UJ i bywają mądrzejsi od nauczycieli, Nagrodą dla nauczyciela jest to ,ze taki uuczen nie rozrabia na lekcji i motywuje kolegow do dobrego,Jak belfra boli gardło to taki uczen rozwiazuje zadania ,objasnia kolegom ,mogą go pytać ,,samo dobro!
  • Ziom, 2019-11-16 14:26:25

Nie mam dzieci dla mnie mogą uczyć nawet i po podstawówce. Ja na miejscu nauczycieli nie wysilalbym się wcale...za taką kasę...
  • Abc, 2019-11-11 09:49:32

A przy takim jak obecnie podejściu do pracy nauczyciela będzie tylko gorzej. Niskie zarobki uciążliwe warunki pracy nie przyciągną dobrych fachowców, którzy mogą zarobić więcej w innych gałęziach gospodarki. Nasze dzieci uczyć będą ci po rocznych podyplomowkach
  • Lola, 2019-11-09 12:51:43

Zgadzam się w 100%. Dyrektorzy zatrudniają swoich przydupasów którzy nie mają żadnej wiedzy i doświadczenia, ale zawsze poprą dyrektora w jego działaniach. Najwyższa pora przyjrzeć się pracy dyrektora, który siedzi po kilka lat na stołku i nadużywa swojej władzy! Często dyrektorzy to krewni wójta, którzy po znajomości dodatli się na stołek. Nie potrafią zarządzać zespołem, rozwiązywać konfliktów, włażą w d... rodzicom i na wszystko im pozwalają. Taka postawa dyrekcji zabija pasję uczenia. To jest dopiero straszne :(
  • Nauczyciel jeszcze pracuj, 2019-11-03 18:29:02

Zgadzam się ....od 8 do 15 w szkole i 5.000 na rękę ....pozostałe godziny płatne dodatkowo lub inną formą .
  • nauczycielka, 2019-11-02 18:30:51

Do Gość: Dziś w oświacie nie liczy się wiedza i nie liczy praca, tylko papierki zazwyczaj kupione na dziwnych uczelniach. Do tego dochodzi motywacyjne za wchodzenie dyr w .... Chory system wynagradzania i jeszcze gorszy system podwyżek - procentowy. Mgr dyplomowany może nic nie robić, a dostanie najwięcej. Pozostali, choćby nie wiem jak się starali i jakie mieli osiągnięcia nigdy tyle nie zarobią. Czas płacić za pracę i jej efekty a nie za "dyplomy"
  • Gość, 2019-10-29 20:34:52

Do Zdziwiony: liczy się wiedza
  • Sprostowanie, 2019-10-27 14:54:10

Podyplomowe można zrobić w rok i nie wychodzić z domu sa podyplomowki z matmy, fizyki itp interetowe
  • Zdziwiony, 2019-10-27 14:00:09

Nie rozumiem dlaczego dyplomowany po rocznych studiach w weekendy dostaje 2 razy więcej od tego co zaczyna pracę ale jest matematykiem po 5 letnich dziennych studiach na uniwersytecie. Liczy sie tylko ilość lat przepracowanych a nie ma różnicy w tym czy ktoś studiował tyyyylko rok dany przedmiot czy przez 5 lat. Czy w rok w weekendy można nauczyć się tego samego co przez 5 lat.
  • hfsdzh, 2019-10-24 15:48:01

Ciekawe ile zarabia miesięcznie......pewnie ze 20.tys.zł a nauczyciel co się z gimbusami użera max, 5000zł...... Tłuk zawsze zostanie tłukiem na stołku....na kilka lat jest do niego "przyspawany"
  • X, 2019-10-11 10:13:15

Zapytaj swojego dyrektora
  • X, 2019-10-11 06:33:57

Do Ala: a teraz jak niby jest?
  • Ala, 2019-10-10 09:09:32

Super by było gdyby pani przychodząca na zastępstwo miała skoňczone min. podyplomowe studia z danego przedmiotu

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.