Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Po wyroku unijnego trybunału samorządy będą mieć problem z organizacją transportu publicznego


  • gra pozorów., 2019-11-16 21:59:39

    mali przewożnicy w każdej chwili mogliby połączyć swoje siły, tworząc konsorcja, lub innego rodzaju dowolnej , potrzebnej im wielkości grupy w zależności od sytuacji, więc prezentowane w artykule na czerwono poglądy, chyba należałoby między bajki włożyć. Władza powinna bardziej interesować się 40 -cie miln rodaków niż garstką biznesmenów - ta ustawa ma służyć wszystkim Polakom, a nie koniecznie małym , średnim, większym lub dużym przewożnikom - niestety jak się wydaje, władza mogłaby myśleć i robić odwrotnie - patrząc na projekty przepisów projektu UD 126 proponowane przez rządzący PiS można dojść do wniosku, że interes ludu w zakresie pozamiejskiego drogowego ptz nie byłby brany pod uwagę, natomiast przepisy zostałyby jakby napisane wyłącznie pod potrzeby biznesmenów, ( handlarzy złomem samochodowym, producentów aut, budowniczych autostrad, producentów cementu, czy tzw. "busiarskiej wolnoamerykanki"), niektórych samorządowców.
  • biorą kasę ?, 2019-11-16 17:12:26

    Do ratio: ale ponoć ekspertów, profesorów, uczelni u nas nie brakuje, a wszyscy zarabiają chyba nie najniższą krajową , słyszę o konferencjach, komisjach wszelakich szczebli, samorządowych, związkach gminnych i powiatowych, miejskich i wiejskich, sejmowych i senackich. No i co ???
  • ratio, 2019-11-07 16:59:59

    za słabe te polskie głowy do rozwiązania takich problemów jak przewozy, odpady, smog, ochrona zdrowia, środowiska, edukacja, etc. - może lepiej wynająć jakieś zespoły fachowców z UE, żeby to nam zorganizowali, skoro sami nie potrafimy?

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!