Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Epidemia koronawirusa. Poznań zamyka wszystkie szkoły, przedszkola, żłobki i baseny

• Myślcie ludzie, 2020-03-10 22:58:29

No jasne, tylko że to jest niemożliwe by teraz ludzie nie wychodzili z domu przez kilka miesięcy. 2 tygodnie tu nic nie dadzą, wirus sam z siebie nie zniknie, potrzeba szczepionki a ta będzie gotowa do dystrybucji optymistycznie patrząc w wakacje.
  • Bob, 2020-03-10 22:50:48

Nie czekamy.
  • ???, 2020-03-10 19:16:17

A może by tak trochę wcześniej pomyśleć i mieć zapasy w domu, nie teraz płakać, że bluzki nie kupisz? Zakupy ważniejsze od zdrowia? Masakra.
  • Rogalik, 2020-03-10 18:23:07

Bardzo dobra mądra decyzja my nie mamy wyjścia by postąpić inaczej tak naprawdę ludzie powinni zostać w domu by tego wirusa nie roznosić i ograniczyć pracę dla ludzi naprawdę niezbędnych czyli wszelakie służby energetyka itp zdaje sobie sprawę że to olbrzymie koszty ale niewspółmierne do tego co może być potym jak wirus się na dobre rozpędzi bądźmy modrzy przed szkoda a nie jak w powiedzeniu że Polak mądry po szkodzie to taki apel do rządzących tym krajem
  • Popieram , 2020-03-10 17:43:36

Dwa tygodni kwarantanny dla wszystkich (żadnych samolotów, pociągów, autobusów, restauracji i t.d.) jest LEPSZE, niż miesiące niejasnej sytuacji jak teraz. Ja już mam: targi przeniesione (bilety, hotel przepadli), impreza w klubie odwołana (bilety, hotel przepadł), kolejna impreza pod "?" (na razie bez kosztów). Jak tak dalej pójdzie, to na wakacje w czerwcu nie będę mogła wyjechać.... Taką decyzję muszą podjąć wszystkie miasta w Polsce!
  • Anik, 2020-03-10 16:12:03

Mądra decyzja!
  • Mika, 2020-03-10 15:48:26

Do Obywatel: racja o tym samym pomyślałam. Wiele lat temu wybuchła epidemia ospy prawdziwej w Polsce pojawiła się we Wrocławiu, natychmiast zamknięto miasto (skutecznie) i bez przywilei dla wysoko postawionych, wszyscy przeszli kwarantannę i zapanowano bad tym a teraz...... Prawo do wyboru, prawo do wolności, w obliczu pandemi nie na praw. Należy zrobić wszystko aby to się nie rozprzestrzeniało i nie nutowalo. Odgórnie zamknąć granice na całym świecie i w 6 tygodni do 8 powinno się to wyklarować. Ale będą wtedy osoby niezadowolone i mogą nie oddać głosu na tego czy tamtego a teraz liczy się władza. Zamiatanie pod dywan. Aby nie było, że chce kogoś zamykać sama jestem z Rybnika i u nas się dzieje więc też powinniśmy mieć miasto zamknięte.
  • Judyta , 2020-03-10 15:20:01

Do 48 606 228 352: a co z firmami które zatrudniają duża liczbę osób dowożonych z różnych stron Wielkopolski? Tam na jednej zmianie przebywa sporo osób
  • Pawello , 2020-03-10 15:13:15

To już obsesją się staje tak zamknijmy wszystkich i wszystko pod kloszem!! To trzeba rozumieć że wyborów nie będzie tak? Skoro tak wszystko zamknąć chcą!!!
  • Obywatel, 2020-03-10 15:08:07

Szkoda ze na obszarze całego kraju nie ma takiej mądrej decyzji i działania profilaktycznego w postaci kwaranntanny🤔🙄 czekamy aż się rozsieje nie do zatrzymania jak we Wloszech:(
  • Gocha2, 2020-03-10 14:42:27

Do Optymista. : to się poucz teraz i mądrze wykorzystaj czas poczytaj o tym wirusie to może coś do ciebie dotrze pozdrawiam
  • 48 606 228 352, 2020-03-10 12:56:03

Mądra decyzja !
  • GOŚĆ, 2020-03-10 12:47:11

Nie mogę chodzić do szkoły. Dwa tygodnie przedłużom nam wakacje 😭😿
  • Optymista. , 2020-03-10 12:38:44

To teraz wszyscy muszę siedxiec w domach. Nie chodzić po sklepach ulicach. To jest chore. Panika w miescie wytrworzona orzez Pana prezydenta. Chyba będzie ludziom sam dowozil zakupy bo oglosil epidemie.
  • leszczyn, 2020-03-10 12:08:33

W szpitalu przy ulicy Garbary w Poznaniu w kiosku była do kupienia woda, która po kilku dniach śmierdziała.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!