PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Samorządy apelują o jednolity system zdalnego nauczania

• Wstyd!, 2020-06-14 09:36:36

Co to za oswiata ze czesc dzieci sie uczy bo ma komputery i internet a czesc nie bo! Rzad zamiast skupic sie na realnych problemach to zabawia sie w sprzeczki o LGBT..albo defrauduje na prawo i lewo ( respiratory, masecxki) Moze za to trzeba bylo kupic dzieciom sprzet.
  • Real, 2020-06-14 09:32:12

Bardzo sluszne rzadanie. Bo minister oswiaty nic nie robi i pracowitoscia dyrektorow i nauczycieli buduje sobie pozycje. Prosze nalezycie zorganizowac nauczanie zdalne.To Pana obowiazek!
  • Mama Milena, 2020-06-03 10:09:16

Do Antos: przyznaję się - jednak liczyłam, że może chociaż kilku się zaangażuje. Miałam nadzieję, że to jednak będzie e-learning. Nauczyciele mają tyle pomocy w internecie i z wydawnictw, że to nie jest wielka filozofia. Zwłaszcza, że co roku jest to samo (uwzględniając małe zmiany programowe). Ja się angażuję w swoją pracę, w szkołę dzieci. Jednak naiwnym jest sądzić, że inni mają tak samo.
  • Antos , 2020-06-03 09:30:30

Do Mama Milena: naprawdę liczyłaś że jakiś nauczyciel się zaangażuje do pracy? Na korepetycjach to tak.
  • Mama Milena, 2020-06-03 09:13:35

Pani Nauczycielko i kto Ci uwierzy? Może ci co nie mają dzieci w szkołach. U moich dzieci (duża szkoła w mieście wojewódzkim) nauka wygląda tak: otrzymuje w ciągu dnia zakres stron do przeczytania w podręczniku, potem numery ćwiczeń do wykonania - ilość różnie 6, 7, 8, 9 zadań. Z niektórych przedmiotów nawet nie trzeba odsyłać pracy domowej, z niektórych tylko wybrane dzieci (moje jakoś nigdy i inne zaprzyjaźnione dzieci też nie muszą wysyłać, ciekawe?), a z niektórych przedmiotów trzeba odsyłać wykonaną pracę domową. Czasami są dodatkowe karty pracy. E-learning - 1 przedmiot 1 lekcja w tygodniu, czasem 2 przedmioty 2 lekcje. Dzieci uczą się same lub my "bawimy się" w nauczycieli i tłumaczymy matematykę, polski, informatykę, fizykę. To dramat, bo oboje z mężem normalnie pracujemy, a musimy zgłębiać wszystkie przedmioty na poziomie 5 i 7 klasy podstawówki. Czy któryś nauczyciel nauczania NIE początkowego zna wszystkie przedmioty i mógłby je uczyć? Wątpię.
  • Laminator, 2020-06-02 19:53:15

U mnie w drukarni pracuje już 3 byłych nauczycieli, na prawie 50 osób wg mnie to dużo. Cieszą się dobrą pensją i wolnymi popołudniami, jestem ciekaw ilu przyjdzie w te wakacje?
  • Staś , 2020-06-02 14:26:41

Do Nauczycielka: czyli co się zmieniło? Zawsze pracowaliscie całe popołudnia i noce.
  • Nauczycielka, 2020-06-02 13:45:45

Do Julia: zapraszam do szkoły, w której ja pracuję. Codzienne kontakty z uczniami, praca w grupach z użyciem komunikatorów, indywidualne konsultacje i to nie tylko w czasie zajęć ale i po 19. Kiedy uczeń ma czas. Dodatkowo czas dla rodziców, czasem och trzeba wesprzeć, choćby mówiąc ,,Jesteś świetna, super dajesz sobie radę 😊," albo posłuchać jak chcą się pożalić...
  • Jaga, 2020-06-02 11:30:00

Taka szkoła, to pędzący rydwan na autostradzie
  • Staś , 2020-06-02 09:41:40

Do Julia: chyba nie oczekujesz od nauczycieli wysiłku!?
  • Julia, 2020-06-02 08:05:58

Jesli szkoly od wrzesnia nie wroca przechodzimy na nauczanie domowe. Przynajmniej w kl 1-3 SP taka formula nie ma sensu. To co uprawiamy od matca to zwykle nauczanie domowe ( nauczyciel ogranicza sie do przyslania raz na tydzien rozpiski z kolejnymi str w podreczniku i cwiczeniach oraz paru linkow do stron typu youtube czy matzoo ) . Ja tego nie potrzebuje, a lubie jasne sytuacje. Taka szkola to oszustwo.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!