PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Zarzuty i wniosek o areszt dla właściciela schroniska dla zwierząt w Radysach

• M., 2020-07-10 10:32:08

Prokurator powinien postawić zarzuty o wyłudzenie pieniędzy, przecież ten śmieć brał kasę za utrzymanie psów. Mam nadzieję, że zwyrol nigdy z pierdla nie wyjdzie, a jeśli nasz "wymiar sprawiedliwości" zawiedzie, to znajdą się ludzie, którzy wymierzą sprawiedliwość. Wszyscy, którzy brali w tym udział, czy choćby wiedzieli co się tam dzieje ale przymykali oko powinni zostać również przykładnie ukarani.
  • Kama, 2020-07-01 22:12:19

Wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast, którzy wysyłają do takich schronisk zwierzęta powinni być natychmiast usunięci. To nie ludzie tylko hieny. Są równie winni jak właściciel Radys.
  • finans = szkoła XXI w., 2020-06-22 14:31:07

Do Piotr: TAK, masz rację - ponadto wysoka kara pieniężna powinna dotyczyć także organów i osób fizycznych pełniących nadzór nad tym schroniskiem.
  • helena, 2020-06-22 09:20:04

Do finansem w nich ?:
  • Piotr, 2020-06-21 13:13:05

Do finansem w nich ?: Ewentualnie przekazać pieniądze na organizacje ratujące zwierzęta.
  • finansem w nich ?, 2020-06-21 11:41:54

Do Piotr: Ja postawiłbym przede wszystkim na bardzo wysoką karę pieniężną, tak, żeby musiał ją spłacać do końca dni swoich.
  • Piotr, 2020-06-21 11:29:15

Mniej niż 15 lat za dwa zarzuty???? To jest absurd! Za same znęcanie się bym dał 20 + wyłudzenie pieniędzy unijnych.
  • Monika, 2020-06-20 12:53:39

Wielkie brawa i podziękowania dla Pana Prokuratora, który wreszcie zajął się tą sprawą. Wstyd i hańba dla wszystkich jego poprzedników, którzy sprawę umarzali.
  • Aga, 2020-06-20 01:38:02

Do Ola: niestety, w Polsce nie sumuje się......
  • Ola, 2020-06-19 23:32:17

Do Kobieta : tutaj na plus że znaleźli jeszcze amunicję, razem to 13 lat😉
  • Jola, 2020-06-19 23:24:18

Masz rację, powinno się ukarac wszystkich, którzy przyzwalali i przymykali oczy na cierpienie biednych zwierząt. A właściciel ten zwyrodnialec powinien zgnić w więzieniu, doznając takich tortur i bólu jakie wyrządzał biednym psom i kotom!!!!
  • Kobieta , 2020-06-19 21:37:11

Za male kary!!!! Do pieciu lat? Co to za prawo? Tyle lat to schronisko jest i ile tam psow wykonczono to co nikt nie widzi? Jak dla mnie to smiechu warte. I niby idziemy do przodu i tolerancja itp. ale co tam to tylko zwierzeta. Ale jestem wku..wiona na to nasze chore prawo. Jemu zrobic to samo co on robil im. 😤😡
  • Ewa, 2020-06-19 21:36:38

Do Rozumna: Do Rozumna: Jest pani pewna, że pieniądze będą dobrze wykorzystane? Ma pani wgląd do rachunków tych fundacji? To dziwne, bo żadna z nich nie rozlicza się ze zbiórek. Ma pani rację, że właściciel to osoba zła do szpiku kości, ale nie zapominajmy że chodzi o pieniądze. I proszę nie robić z fundacji takich biednych miśków, ponieważ przykładowo otoz z samego 1 procenta zebrał 7 milionów złotych. Do Radys psów nie posyłam, bez obaw, mam jedynie mózg i z niego korzystam. Ciekawe dlaczego w Holandii i Niemczech nie trzeba ze schronisk ratować psów.. od siebie napisze że nie jest to kwestia zamożności danego kraju, resztę zostawiam pani do przemyślenia.
  • Rozumna, 2020-06-19 21:06:15

Do Ewa: takich zwyroli w fundacjach nie ma, nie po to ci ludzie tyle lat walczą o kazdy grosz na leczenie zwierząt. Nie dostaja kasy z pieniedzy z podatków, z wydawanej gotówki są w stanie sie rozliczyć. Widze, że mierzy pani innych swoja miarą... czyżby miala pani cos wspolnego z kierowaniem tam zwierzat? Jak pani nie chce to nie wypłaca pieniędzy, ja osobiscie wplacilam i jestem pewna że beda dobrze wykorzystane. Mózgi wam ludzie pozjadało tylko kasa sie liczy 😠
  • Michu 0712, 2020-06-19 20:29:25

Najwyższy wymiar kary cw...

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!