Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Jarocin: W poniedziałek uroczyste zakończenie ostatniego etapu Mieszkania Plus


 • DZIKI KRAJ ?, 2020-06-22 15:31:23

  Do pawel: prywatni deweloperzy budują najchętniej jak najwyższe budynki, bezposrednio przy publicznym chodniku dla pieszych obok asfaltowej jezdni, 3 metry od wszelkich rur i kabli , budynki na działce są ściana przy ścianie ( tzw. studnie )oczywiście w ścisłym centrum miasta - niestety przepisy ustawowe na to pozwalają.
 • jełop prywatny., 2020-06-22 15:20:14

  Do pawel: nie wiem, ale domyślam się, że może to być sprawka tzw. "lobby rolniczego" - z ziemi uczyniono taką świętość, że ruszyć tego nikt nie ma odwagi nawet w myślach swoich, a co dopiero zaproponować, czy ustanowić normalne przepisy ustawowe w sprawie pozyskiwania gruntów na budownictwo mieszkaniowe, chociaż ziemi w przeliczeniu na mieszkańca mamy dostatek, a produkcja rolna przekracza nasze potrzeby o ok. 50 % - jednak takich cyrków za słusznie minionej "komuny" nie było .
 • pawel, 2020-06-21 12:40:15

  Kto to projektowal!? Okolica zabudowana raczej domkami jednorodzinnymi, do okola pola, a tu lup dom na domu osloniety z obu stron domem. Mieszkancy srodkowego szeregu na parterze nigdy nie zobacza slonca. Gniot i tragedia. Nawet deweloperzy tak nie buduja, bo to sie zwyczajnie nie sprzeda albo sprzeda ponizej kosztow budowy. Tylko panstwowy deweloper za nasze podatki tak potrafi.
 • ohyda !, 2020-06-20 09:14:50

  zabudowa wyjątkowo mocno skoncentrowana , nie przymierzając, jak w byłym słynnym obozie - czyżby tam ziemi brakowało ?

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!