PARTNERZY PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Minister Zdrowia: Szkoły rozsadnikiem epidemii. Będziemy chcieli przejścia na naukę zdalną


 • Kasia , 2020-10-24 07:30:09

  Do Nie udało ci się niestety: Doradca ma przerośnięte ego pewnie w życiu realnym wszyscy mają jej dość to pisze tutaj swoje "mądrości"
 • Nie udało ci się niestety, 2020-10-24 03:02:25

  Do Doradca: "W Szwecji i innych krajach przestrzega się reżimu sanitarnego bez kar. Ludzie są mądrzejsi niż Polacy." - W Szwecji, to sobie odpuścili po całości restrykcje i obostrzenia i lepiej na tym wyszli, na odporności stadnej, przynajmniej nie doprowadzają gospodarki do zapaści. Tam na reżimy sanitarne to przymykają oko po całości - jak kto chce to się w to bawi. A końcówka twojego zdania wnerwia najbardziej - czyli wg. ciebie Polacy to nie Ludzie, to może zwierzęta, małpy?, świnie?, osły?. Gadasz tak jakbyś był przedstawicielem pewnego wyznania, które bardzo nie lubi katolików i nazywa ich gojami. Ani jeden ani drugi twój tekst Doradco nie przemawiają do nikogo, twoje porady i sposób w jaki określasz nas jako Polaków pokazują doskonale stosunek twój do nas. Jesteś prawdopodobnie jakimś najętym akcjonariuszem siania propagandy pisemnej, używając w tym celu komentarzy do artykułów. Szukasz naiwnych, łatwowiernych? - Tutaj ich nie znajdziesz, internauci to najniższy odsetek tych ludzi, którzy oglądają media głównego nurtu jak TVP czy TVN. W internecie się wnioskuje, myśli, analizuje - w mediach głównego nurtu dostaje się papkę informacji bez możliwości wpłynięcia na nią, karmienie kupką i wmawianie, że to budyń czekoladowy - tak postępują telewizje z ludźmi. Kiepska jest więc ta twoja próba przekonywania czy doradzania - w internecie ludzie są przebudzeni, świadomi, ci zaś co tylko polegają na telewizji i mediach głównego nurtu mają bardzo zawężone pojmowanie i rozumowani
 • Kasia , 2020-10-23 21:25:34

  Do Doradca: napisałaś "my" czyli Ty i twoja rodzina? Masz się czym chwalić
 • Doradca, 2020-10-23 20:45:31

  Chcę dodać, że my higieny nie mamy we krwi, np. w restauracjach brud. Kucharze bez maseczek, bez rękawiczek, a jak już, to chodzą w nich nawet do kibla. Kichają w ręce, których nie myją, a rękawiczek nie zmieniają. Na brud to my jesteśmy dosyć uodpornieni. Gotować jedzenie na wynos ale żeby było rzeczywiście robione z zastosowaniem reżimu sanitarnego. Jest huk roboty, najlepsi, najbardziej pracowici dadzą sobie zawsze rady.
 • Kasia , 2020-10-23 19:20:28

  Do Doradca: kurcze kto by pomyślał że praca online może być taka ciężka, mój mąż jest piekarzem ma pewnie lżejszą pracę w piekarni,no ale on nie ma żony która uczestniczyła w naradach oświatowych w całej Europie, zięcia nie mamy w Japoni. Jedno co dobre to dowiedziałam się że jednak gdzieś może być gorzej
 • Doradca, 2020-10-23 19:02:42

  Piszecie dużo bzdur. Kto przekupił, kosmici. W Szwecji starszym chorym ludziom podawali koktajl, jaki podaje się chorym umierającym na raka. Taka niewinna eutanazja. Wykrył to krewny 81-letniego dziadka, który po odstawieniu koktajlu ma się dobrze. W Szwecji i innych krajach przestrzega się reżimu sanitarnego bez kar. Ludzie są mądrzejsi niż Polacy. Nikt nikomu nie karze się lenić. Trzeba mieć własne poczucie obowiązku. Mój mąż pracuje ciężko on-line od 8 do 17 z krótką przerwą na obiad. Musi wykonać powierzone mu zadania. Do roboty, nie lenić się!
 • Do Barbary cz. II, 2020-10-23 18:45:17

  Normalny rząd to by powiedział, żebyśmy nie lenili się tylko do roboty zapierniczali, do pracy, do nauki jak dawniej, tylko, że wiadomo jakieś maseczki, środki dezynfekujące, dystanse społeczne - i dałoby radę funkcjonować - zamykanie gospodarki i życia społecznego będzie większym zagrożeniem niż sam wirus, który strukturą przypomina grypę, tylko czasem trochę mocniejszą. "Bądźmy odpowiedzialni za swoje zdrowie nawzajem, a szybciej uporamy się z tą zarazą." - Nie uporamy się w ogóle z tą zarazą, media kłamią, testy kłamią, pokazując wyniki fałszywie dodatnie. Wszystko to jedna wielka mistyfikacja i robienie z ludzi idiotów, siejąc psychozę strachu i dezinformacji, manipulacji i socjotechniki, żebyśmy na szczepionkę czkali jak na panaceum na tego wirusa, szczepionkę, która nic nie da, a tylko może jeszcze bardziej zaszkodzić. "Zaznaczam, że mnie też nie podobają się tematy zastępcze, np. LGBT, czy ustawa aborcyjna." - A komu się podoba, celowo jest to robione by odwrócić uwagę od tego, że sypie się służba zdrowia, gospodarka przeżywa kryzys i rządzący udają, że sobie radzą, a tak naprawdę jest bardzo źle i nie zapowiada się lepiej. Rządy na świecie zostały przekupione olbrzymimi pieniędzmi by pozamykały własne kraje - tylko kasa się liczyła i własna wygoda, dostali pieniądze, dzięki którym do końca życia mogą być ustawieni nie musząc nic robić - to akurat teoria, ale może być dużo w niej prawdy i oby to się nie okazało przypadkiem brutalną prawdą, że to był skok na pieniądze.
 • Do Barbary cz. I, 2020-10-23 18:35:24

  "W całej Europie i na świecie dzieje się to samo." - Jakoś Szwecja nie więzi nikogo w domu i wszystko normalnie funkcjonuje, widać można, na Białorusi Łukaszenko miał kompletnie gdzieś restrykcje i ograniczenia, niczego nie zamykał i dobrze na tym wyszedł, tylko potem zaczęły się te protesty, bo pewne bogate i wpływowe osobistości na świecie nie chcą by on dalej rządził uważając go za dyktatora i satrapę i robią mu odgórnie sterowaną rewolucję i chcą uczyć Białoruś demokracji, tak jak niegdyś uczono demokracji nasz kraj po 1989 roku. "Żaden rząd nie chce zażynać swojej gospodarki, wydawać miliony na budowanie tymczasowych szpitali." - Nasz rząd robi wszystko by gospodarkę zarżnąć, skupiając się tylko i wyłącznie na korona-paranoi bagatelizując inne problemy społeczno-gospodarcze kraju, bo wirus-celebryta gra pierwsze skrzypce. "Upadnie gospodarka, upadnie rząd." - I wszystko przejmą wpływowi i majętni "Eskimosi", a my będziemy im buty czyścić, bo goje to niewolnicy, z nimi można wszystko. "Od nas zależy, czy większość przeżyje." - To akurat prawda. "Jeśli ktoś nie wierzy w pandemię, poszukują wolontariuszy do pomocy. Potrzebna też pomoc przy budowie tymczasowych szpitali." - Prawda jest taka, że tej pomocy będą potrzebować ludzie, którzy w wyniku kryzysu stracą pracę, zdrowie - to ich trzeba będzie leczyć, nie wirus będzie przyczyną zapaści zdrowia a zamknięcie życia społeczno-gospodarczego.
 • Barbara Nowak, 2020-10-23 08:58:46

  Do wyłącz tv włącz myślenie : W całej Europie i na świecie dzieje się to samo. Żaden rząd nie chce zażynać swojej gospodarki, wydawać miliony na budowanie tymczasowych szpitali. Upadnie gospodarka, upadnie rząd. Od nas zależy, czy większość przeżyje. Jeśli ktoś nie wierzy w pandemię, poszukują wolontariuszy do pomocy. Potrzebna też pomoc przy budowie tymczasowych szpitali. Bądźmy odpowiedzialni za swoje zdrowie nawzajem, a szybciej uporamy się z tą zarazą. Zaznaczam, że mnie też nie podobają się tematy zastępcze, np. LGBT, czy ustawa aborcyjna.
 • wyłącz tv włącz myślenie , 2020-10-23 00:09:29

  Do Barbara Nowak: To jest wyimaginowana wojna o zdrowie, sytuacja jest poprzez media celowo podkoloryzowana i panuje przyzwolenie na sianie zamętu, strachu i lęku oraz psychozy - robi to zarówno TVP Info jak i opozycyjny TVN. Dużo poważniejsze konsekwencje wynikną z obostrzeń, lockdownów, zażynania gospodarki, przemysłu, służby zdrowia, rolnictwa - to są realne zagrożenia, przez nie będziemy cierpieć głód i nędzę jak się rządzący i opozycja nie opamiętają, by zejść z tej kuriozalnej ścieżki jaką obrali - marzą im się dyktatury, reżimy i tak dalej? To niech sami sobie robią i je narzucają a Polakom dadzą święty spokój i się wreszcie odpierniczą z zakusami inwigilacji, kontroli i zniewolenia nie dając nam nic prócz rozleniwiania nas(socjalizm), ogłupiania( stacje komercyjne) i uzależniania( od państwa coraz bardziej nad opiekuńczego) równolegle odbierając nam nasz czas, zdrowie, prywatność i wolność. Tak bardzo im tęskno do mroków poprzedniego ustroju politycznego RP? Mam nadzieję, że nie, bo przecież pamiętają te czasy, niech nie odtwarzają ich w nowej i bardzo antyludzkiej, antyspołecznej formie. Dość kłamstw, propagandy, manipulacji, dzielenia, skłócania, zatruwania i wyniszczania Polaków szczując jednych na drugich. Kilkanaście lat to zdecydowanie już za dużo. Jak się nie umie rządzić to trzeba było nie obierać ścieżki politycznej jako kariery i powstrzymać wybujałe ambicje, zająć się czymś prostszym, wszystko to już idzie zdecydowanie za daleko, miarka się przebrała.
 • Barbara Nowak, 2020-10-22 23:22:45

  Nauczanie zdalne kl. 4- 8 Szk.Podst. od poniedziałku. Niestety pandemia jest nie tylko u nas. Przestańmy filozofować, bo sytuacja jest bardzo groźna. To jest wojna o zdrowie.
 • Monia, 2020-10-22 16:27:46

  Elwira ty się lecz na mózg. Mam mnóstwo znajomych i jakoś wszyscy żyją a jak ktoś choruje to nie robi cyrku. A w małych szkołach jest naprawdę ok. Nauka zdalna jest tragiczna w skutkach. Zapytaj nauczycieli i wyłącz tv A włącz myślenie.
 • K2, 2020-10-22 16:08:07

  Oooo, a jak były wątpliwości przy otwieraniu szkół, to ten rząd nieudaczników mówił, że wszystko będzie dobrze. No to teraz jednak nie jest? Szkoda, że ta banda gamoni upolityczniła prokuraturę, bo powinni resztę swojego życia spędzić w pierdlach. Tak wygląda rządzenie w wykonaniu prawicy - nieudolność, głupota i banda pajaców, która jedyne co potrafi to wazelinować prezesowi i biskupom.
 • Wojciech, 2020-10-22 14:53:11

  Do Elwira: Nie histeryzuj. Ta pandemia występuje tylko w TV i w mediach. Wyłącz telewizor i odklej się od monitora to przestaniesz się bać.
 • Elwira, 2020-10-22 14:34:46

  Dto Matka: to co idiotko chcesz byc chora chyba nie wiesz co to znaczy czelajcie dalej az wszyscy pomra


Wyszukiwarki

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!