Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Nauczyciele uciekają na zwolnienia. Wkrótce nie będzie miał kto uczyć

• Rodzic , 2020-11-02 18:01:55

Do A O.: możesz doprecyzować co to znaczy nielegalne lekcje?
  • Rebus, 2020-11-02 13:46:45

Panie Ministrze do roboty. skoro się Pan na wszystkim znasz to i zdalne nauczanie możesz poprowadzić. Będziesz miał Pan mniej czasu na politykę.
  • A O., 2020-11-01 21:41:53

Codziennie mam nielegalne bezpłatne zastepstwa w godzinach swojej pracy. Nie mogę wykonywać swoich obowiązków bo muszę zastępować nieobecnych nauczycieli. Młodzi siedzą w domu a ja 50 plus biegam do klas 1, 2,3.
  • Gucio, 2020-11-01 10:07:56

Hmmmm. Ciekawe. Całym złem szkół są dzieci? A jeśli to któryś z nauczycieli przytargał i roznióśł po szkole? Bo szkoda było na zwolnienie? Bo parę dni i przejdzie? A teraz klops?
  • adam, 2020-10-31 20:29:37

Nie uciekają na zwolnienia. To wcześniej chodzili chorzy do pracy, bo szkoda dzieci, bo co powie dyrekcja ...
  • Doradca, 2020-10-31 18:38:16

Do późnej wiosny będziemy mieli bardzo dużą ilość zakażeń koronawirusem. Trzeba być tego świadomym. Należy dostosować naukę on-line tak, aby uczniowie mogli z niej wynieść jak najwięcej wiedzy. Innej opcji nie ma.
  • Lekarz Pediatra, 2020-10-31 18:33:16

Uciekają? To ak można!? Po prostu są na kwarantannach lub izolacji, ponieważ zakazał ich uczeń. No ale dzieci nie zauważają, więc jak... DZIECKO to nie kosmita, podlega takiej samej medycynie jak kazdy homo sapiens. Zapraszam idiotę który to powiedział do szkoły.
  • Anna WOJTYSIAK-TOPOLSKA, 2020-10-31 17:11:22

Wypraszam sobie takie tytuły bazgropisarskie. Ludzie wokół mnie ciężko przechodzą Covid, a wy macie czelność pisać,że uciekają. Wstyd.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!