PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Uczniowie wrócą do nauki stacjonarnej? Szkoły już na nich czekają

• Ewa, 2020-12-17 12:55:53

Do Marta: Ten film ma tytuł "Dla niej wszystko", też oglądałam, gorąco polecam. Nauczyciel potrafi!
  • Nauczycielka, 2020-12-15 11:11:53

do,, Dosyć kłamstw". Dlaczego nie ma etatów w szkole? Ponieważ okazało się, że nasza praca nie jest pracą w szczególnych warunkach i musimy pracować do 60- tki. dawniej nauczyciel odchodził po 30 latach pracy. w tej chwili po 40 -tu. mam koleżanki przed 60- tka wypalone, znerwicowane. Po wnioskach nauczycieli o chociażby przywrócenie po 35 latach rząd milczy. I nie mówcie o świadczeniu przedemerytalnym, bo to słabe pieniądze, brak odprawy... Przywróćcie nam wcześniejsze emerytury to chętnie odejdziemy, jeszcze dzisiaj!
  • Marta, 2020-12-15 10:40:41

Pracujemy zdalnie nieraz cały dzień, więc chyba potrafimy. Staramy się wymyślać ciekawe lekcje. Tylko w Polsce jest tak traktowany nauczyciel, Za to w amerykańskich filmach szacunek. Ostatnio oglądałam film, w którym mąż odbił żonę z więzienia. Policjant na koniec pyta się kim jest ten człowiek? Odpowiedź : To nauczyciel. Policjant: To wszystko jasne.Nie wiem, czy na 1900 potrzeba worka. Zastanówcie się ludzie co wy wypisujecie. Ja szanuję każdy zawód, bo każdy jest potrzebny A może pandemia to też wina nauczycieli?.
  • Dosyć klamstw, 2020-11-29 20:48:01

Do Nauczyciel: Ciekawe, gdzie czekają te etaty w szkołach. Chciałam zatrudnić się jakiś czas temu- wszedzie brak miejsc, bo nauczyciele trzymają się „ręcamy i nogamy”. Po co kłamać. Każdemu tylko wszystko się należy, a od siebie nic. Niektórzy nie potrafią przestawić się nawet na prace zdalna w XXI wieku, ale po pensje to najchętniej z workiem.
  • ani baba ani dziadek, 2020-11-21 18:59:50

Do Doradca: "Co do płci się pomyliłam, myślałam, że to zrzędliwa baba, a to zrzędliwy Dziadek." - Tutaj niestety znowu pudło, zdziwiłabyś się, jakbym tobie podał dekadę w której się urodziłem. Do reszty twojej wypowiedzi już się nie będę doczepiał. Również życzę miłego weekendu.
  • Doradca, 2020-11-21 09:52:49

Co do płci się pomyliłam, myślałam, że to zrzędliwa baba, a to zrzędliwy Dziadek. Moja wypowiedź spowodowała Twój rym na początku Twojej analizy mojego komentarza. Brawo. Moje wypowiedzi analizuje szkoły bardzo wnikliwie i naukowo podając cytaty. To bardzo dla mnie budujące. Rzeczywiście jestem bardzo zabawna, nawet nie przypuszczasz, jak bardzo. Miłego weekendu.
  • Do Doradcy, 2020-11-21 01:15:13

"Piszesz takie elaboraty, które niewiele wnoszą." - moje przynajmniej coś wnoszą, twoje jedynie o politowanie proszą. "Mam dla Ciebie propozycje, napisz jakąś pracę naukową na temat: Komentarze na portalu/portalach w dobie pandemii." - Ale jesteś zabawna, jaka inteligentna osoba doprawdy, normalnie patrzcie Państwo bo taki finał może nam się nie powtórzyć, tylko order dać za to fenomenalne doradzanie a kto bardziej chętny może i pomnik postawić. "To mogłaby być całkiem ciekawa praca i miałabyś z tego jakiś pożytek." - może tak a może nie, ale z płcią jednak nie trafiłaś osobo zwana "Doradcą". "Pospiesz się, bo mój pomysł może ktoś wykorzystać, a może już powstaje taka praca." - Ho ho ho jaka jestem zabawna osoba, tak oczywiście z pewnością sami chętni są ku temu i na pewno już ktoś tworzy pracę na taki temat. Wiem, że trudnisz się doradzaniem, owszem być może w jakiś sposób jest to szlachetne ale w tym przypadku akurat nie potrzebne.
  • Rodzic, 2020-11-20 22:56:02

NIE OTWIERAĆ SZKÓŁ!
  • Doradca, 2020-11-20 14:22:47

Piszesz takie elaboraty, które niewiele wnoszą. Mam dla Ciebie propozycje, napisz jakąś pracę naukową na temat: Komentarze na portalu/portalach w dobie pandemii. To mogłaby być całkiem ciekawa praca i miałabyś z tego jakiś pożytek. Pospiesz się, bo mój pomysł może ktoś wykorzystać, a może już powstaje taka praca.
  • słów parę, 2020-11-20 04:15:36

"Część 1 i 2 wielki bełkot! :D" - Może dla ciebie :D. "Cz 1 i 2 nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Chodzenie do szkoły jednak nie pomogło, pomimo, że było stacjonarne." - ja nie umiem czytać ze zrozumieniem a ty doradzać, tak czy inaczej stacjonarne nauczanie musi zacząć powracać przynajmniej jak nie od grudnia to od stycznia i pomoże to wszystkim, testy fałszywie pozytywne wywalić nie sugerować się nimi bezmyślnie i będzie git - uwolnić życie. "Ha, ha, ha. Antykowidowcy pojawili się wraz z covidem. Logika się kłania!" - Antykowidowcy to ludzie chcący normalności i wolności społeczno-gospodarczej, rozsądni ludzie, którzy nie ufają w przekazy głównych stacji telewizyjnych. "Nie otwierać szkół!!!" - Tak bo parszywe dzieciaki i młodzież tylko od samego spojrzenia bezobjawowo zakażą i męczarnie, śmierć, straszliwa choroba, strach pomyśleć gdyby chcieli się odzywać, na korytarzach przebywać liczniej - zbrodnia to przecież niesłychana. "Otwieranie szkół w pandemii jest delikatnie mówiąc niepoważne!" - wirus istnieje, pandemii nie ma, jest tylko w umysłach mediów i rządzących krajem, którzy używają socjotechniki, manipulacji i propagandy by siać zamęt i psychozę strachu by potulne i grzeczne społeczeństwo przestraszone czekało na nieprzebadaną, mogącą mieć skutki uboczne szczepionkę - wygenerują zapotrzebowanie emocjonalne - byście sami się po nią ustawili, grają z wami jak z dziećmi, teleodbiorniki umysły wam lasują, nie potraficie samodzielnie myśleć, nie wasza to jednak wina.
  • Eliza, 2020-11-18 23:32:07

Otwieranie szkół w pandemii jest delikatnie mówiąc niepoważne!
  • Rodzic, 2020-11-18 23:30:01

Nie otwierać szkół!!!
  • Gość, 2020-11-18 23:26:28

Ha, ha, ha. Antykowidowcy pojawili się wraz z covidem. Logika się kłania!
  • Doradca, 2020-11-18 23:25:43

Cz 1 i 2 nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Chodzenie do szkoły jednak nie pomogło, pomimo, że było stacjonarne.
  • Gość, 2020-11-18 23:18:02

Część 1 i 2 wielki bełkot! :D
REKLAMA

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!