PARTNERZY PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Polacy czekają na powrót dzieci do szkół

• Rodzic , 2021-01-06 15:00:42

Do Doradca: sprawdź przy okazji ile osób w tym czasie w zeszłym roku chorowało na grypę i ilu z tego powodu zmarło.
  • Rodzic , 2021-01-06 14:59:00

Do Doradca: no i co niby to oznacza Twoim zdaniem? Ilu z tych niby zakażonych jest chorych Twoim zdaniem?
  • Doradca, 2021-01-06 11:00:01

Rodzic, widzisz dzisiaj już przeszło 14000 zakażeń. Wiem, co piszę. W tym przypadku wolałabym nie mieć racji. Zdrowego, miłego świętowania.
  • Rodzic , 2021-01-05 17:29:13

Do Doradca: Twoje analizy są właśnie wyjęte z tego miejsca o którym TY napisałaś ale oczywiście wmawiasz mi że to ja tak napisałam. Możesz przestać manipulować???
  • Doradca, 2021-01-05 16:34:00

Dzisiaj statystyki poszły w górę, bo mamy wtorek. To są moje analizy. Obelg ani hejtu nie stosuje. I żadnego człowieka nie mam w d..., tak jak Ty, co wyraziłaś w komentarzu. Obecnie jest moda na wulgaryzmy, inaczej ludzie w Polsce nie rozumieją. Temat to ferie zimowe i co po feriach. A co po feriach to w dużej mierze zależy od nas ,ale nie tylko. Musimy cierpliwie czekać i obserwować sytuację dookoła nas i na świecie. Oczywiście kto chce.
  • Rodzic , 2021-01-05 12:49:15

Tak myślałam że Doradca coś wie bo wie jak zapytać o konkrety jak zwykle cisza, obelgi lub znana tematu
  • Rodzic , 2021-01-04 18:31:03

Do Doradca: pytam jeszcze raz bo może nie zrozumiałaś, masz jakieś wiarygodne źródło że dane są zaniżone??? Nie pytam co u Ciebie i Twoich znajomych bo g... mnie to obchodzi
  • Doradca, 2021-01-04 17:33:54

U nas w weekendy i święta mniej ludzi zgłasza się do lekarzy, chcą przeczekać chorobę w domu. Niestety niektórzy z nich umierają, bo pomoc przychodzi za późno. Mogę tylko powiedzieć, że nawet tak zwani zwykli lekarze nie znają dokładnych danych. Mogę powiedzieć, trzeba się chronić, tak, jak możemy. Moja wypowiedź Cię nie zadowoli, ale trudno.
  • Rodzic , 2021-01-04 14:57:37

Możesz podać wiarygodne źródło które mówi że dane są zaniżone?
  • Doradca, 2021-01-04 09:23:40

Polacy robią wszystko, żeby nie było powrotu do szkół. Stoki i trasy w górach zatłoczone. W kolejkach po bilety do różnych atrakcji nie ma żadnego dystansu itp. Wniosek: po feriach trzy tygodnie nauczania online, a potem, jak pandemia pozwoli, próba powrotu kl.I-III w pełnym reżimie sanitarnym z maseczkami na twarzy w czasie lekcji itp. W innym przypadku szkoły zostaną zamknięte do czerwca. Nie podawać zaniżonych danych zgonów, zachorowań i zakażeń!

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!