PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Badania przesiewowe nauczycieli zostaną powtórzone

• Rodzic , 2021-01-20 11:50:01

Do Doradca metodyczny: jeżeli te zaangażowanie wygląda jak tutaj wpisy i to jest Twoje 100% to słabo to wygląda.
  • Doradca metodyczny, 2021-01-20 11:17:20

W tym ubarwieniu jest sama prawda i fakty. Ty masz suchy styl. Chętnie lubię się polecić, jak mam czas. Jednak jak już coś robię, to robię z pełnym zaangażowaniem na 100%, dlatego za lenia się nie obrażam, bo brzmi to dla mnie pieszczotliwie.
  • Rodzic , 2021-01-20 07:25:38

Do Doradca metodyczny: ja opisuje fakty bez ubarwiania, Ty zawsze manipulujesz. Sama napisałaś, że jesteś leniem. Prawda???
  • Doradca metodyczny, 2021-01-19 21:35:39

Rodzic, każdy, kto pisze komentarze, jest w pewnym sensie manipulatorem, Ty niestety też😁. Perspektywa powrotu do pracy mnie nie boli.😁 Pracuję z zapałem😁.
  • Rodzic , 2021-01-19 20:02:21

Do Doradca metodyczny: ja nie napisałam że uważam że kłamiesz. Jesteś kłamcą i manipulatorką. Co do testów wyniki będą zgodne ze stanem faktycznym czyli zgodnie z tendencją malejącą którą każdy może sprawdzić na oficjalnych stronach. Sprawdź Doradco to nie boli, za to widzę że boli perspektywa powrotu do pracy 😂😂😂😂😂
  • Doradca metodyczny, 2021-01-19 18:49:47

Rodzic, nie ma znaczenia, że uważasz, że kłamie. Natomiast Ty znasz wyniki testów i ja też. Czyli wyniki testów to manipulacja. Tak nam się wydaje. Najważniejsze, żeby nikt nie zachorował.
  • Rodzic , 2021-01-19 18:12:51

Do Doradca metodyczny: kpiłaś kpiłaś tylko jak zwykle się wypierasz i kłamiesz. Co do tematu bardzo się cieszę że będą powtórzone, już nawet wiem jakie będą wyniki😂😂😂. Nauczyciele trzeba będzie wracać do pracy w szkole.
  • Doradca metodyczny, 2021-01-19 17:24:29

Rodzic, nie kpiłam, tylko przypominałam, że jest telefon zaufania, bo myślałam, że ktoś potrzebuje pomocy. Źle to odebrałaś, dlatego trzeba uruchomić pomoc psychologiczną nie tylko przez telefon. Możliwe, że mam dwie lewe ręce do pracy fizycznej, czyli jestem lewakiem😁. Natomiast poglądy mam liberalne, chociaż jestem w pracy wymagająca. Od siebie też wymagam.
  • Rodzic , 2021-01-19 15:58:12

Do Doradca metodyczny: jeszcze niedawno kpiłaś ze śmierci samobójczej a teraz rekomendujesz pomoc psychologiczną???? Obłudą i fałsz tak właśnie mają wszelkiej maści lewacy.
  • Doradca metodyczny, 2021-01-19 15:39:39

Racja, podejmować wszelkie decyzje bardzo rozważnie. Nie ulegać Konfederacji, która zaczyna a robiç chaos, czy innym naciskom. Natomiast rozszerzyć darmową pomoc psychologiczną dla potrzebujących. Rozszerzyć też reklamę takiej pomocy, aby społeczeństwo nie wstydziło się z niej korzystać. Z

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!