PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Polska dobrze sobie radzi ze zdalną edukacją

• mao, 2021-02-09 14:47:13

to chyba tytuł cytat z kurwizji ..och dożyłem czasu powrotu propagandy sukcesu ale nie tej z czasów Gierka lecz Gomułki, bo to mi tamte czasy bardziej przypomina. Zewsząd narodowy sukces .. narodowe szpitale..narodowe bzdury i narodowi idioci. Nie dajcie się ludziska zidiocić, nie dajcie się podłączyć do kabla z nowogrodzkiej i Torunia. Mimo, że wielu ma tutaj rację nikt tych racji nie słucha. To niestety czas wyrachowanych propagandzistów i manipulatorów.
  • coś jeszcze? daj spokój, 2021-02-01 19:57:22

"Właśnie widzę, jak nie uraziło to twojej męskiej dumy." - twoją najwidoczniej uraża, bo musisz się dalej udzielać i nie musisz tego zaprzeczać, bo dobrze wiem jak jest. "Spisałeś tylko dwa obszerne komentarze." - To o niczym nie świadczy, po prostu tekst się nie mieścił, chciałem odpowiedzieć tamtej osobie to odpowiedziałem, teraz tylko ty się niepotrzebnie doczepiasz.
  • Marian, 2021-02-01 19:50:53

Do E tam Marianie: Właśnie widzę, jak nie uraziło to twojej męskiej dumy. Spisałeś tylko dwa obszerne komentarze.
  • E tam Marianie, 2021-02-01 19:15:21

"ale ci kobieta przyłożyła." - nie przyłożyła, nie obraziłem się, nic nie poczułem, mojej męskiej dumy to nie uraziło
  • do Magdy cz. 2, 2021-02-01 19:12:47

Oczekują różnych praw i przywilejów ale obowiązkowości i odpowiedzialności nie chcą brać na własne barki - kariera, sława, luksusy i oddawanie się konsumpcyjno-materialistycznym potrzebom - ależ owszem czemu nie, natomiast dom i rodzina - to zaścianek, średniowiecze, skansen - bo dama nowoczesna i postępowa to musi dawać na lewo i prawo swojego ciała, przeklinać, pić i palić, myśleć tylko o samorealizacji i karierze - żałosne. I życie na pokaz - foty, filmiki od groma powstawiać w media społecznościowe i adorujcie mnie, taka jestem wspaniała, okaz zajebistości. Zero dystansu do siebie, zaborczość, zazdrość, wyrachowanie, cwaniactwo - granie pozorów i ułuda - prawdziwy facet potrafi dostrzegać fałsz, sztuczność, powierzchowność, który zdążył poznać ciemną stronę płci żeńskiej. "Dla ciebie macho, to dresiarz." - dresów nigdy bym nie założył, dresiarze to blokersi, kibole, macho ma styl, intelekt, humor, docenia piękno kobiecości, umie podrywać i potrafi traktować kobietę tak, że ona jest zadowolona, bo czuje, że się o nią stara w sposób taktowny ale z drugiej strony potrafi się pohamować, by relacja była zdrowa a nie szła zbyt daleko - tak rozumiem słowo "macho". "Ty już dawno jesteś wykastrowany." - Oj zdziwiłabyś się jak bardzo się mylisz( wiele dziewczyn o poglądach lewicowych czuje sympatie i podobają się im porządni faceci, chłopaki na prawicy, tylko to ukrywają sprytnie, ale każdej zależy na uczciwym, porządnym chłopaku, choć by się nie wiem jak wzbraniały).
  • do Magdy cz. 1, 2021-02-01 18:56:46

"Prawdziwi mężczyźni nie chwalą się swoją męskością. Po prostu są nimi." - Acha, czyli po prostu są uległymi pantoflarzami, mają nie mieć zdania własnego, być pod damskim obcasem, być posłusznymi pod każdym względem bo jak nie jest po myśli kobiety to szantaż odejściem czy zabraniem wszystkiego co facet wnosił do związku, oni mają się starać i zabiegać o względy partnerki i liczyć, że ona łaskawie to doceni i podziękuje w zamian dając swojego ciała do pokrycia - tak należałoby to rozumieć. Typowe feministyczne traktowanie facetów jak pionki do rozgrywania, uprzedmiotowienie - ma być od wszystkiego i od niczego zarazem, bo ona chce się samorealizować, pod nią się trzeba dostosować, jej się należy, a jak dziecko to zazwyczaj tylko jedno( bo więcej w karierze przeszkodzi) - roszczeniowość i egoizm, dyrygowanie i ustawianie facetów jakby byli jakimiś odartymi z godności rzeczami. "Ty jesteś zbiorem kompleksów." - Nie, ja się po prostu nie boję być bezpośredni( to nie zbiór kompleksów), prawda nawet najbardziej dotkliwa jest ważniejsza niż tkwienie w pustocie, ułudzie i zakłamaniu i udawaniu, że się z tym dobrze czuje, uzasadniona i szczera oraz zdrowa krytyka potrzebna jest płci żeńskiej bo inaczej popadają w pychę, próżność, bezkrytycyzm, a jak facet za bardzo milczy w związku to one to wykorzystują na swoją korzyść, jego przymykanie oka na wady.
  • Marian, 2021-02-01 16:59:01

Do Marian bredzi cz.1-3, ale ci kobieta przyłożyła.
  • Magda, 2021-02-01 09:45:51

Prawdziwi mężczyźni nie chwalą się swoją męskością. Po prostu są nimi. Ty jesteś zbiorem kompleksów. Dla ciebie macho, to dresiarz. Ty już dawno jesteś wykastrowany.
  • Marian bredzi cz. 3, 2021-02-01 08:19:15

"Coś mi się wydaje, że masz duży problem z kobietami," - pudło, mam mnóstwo adoratorek, mam coś w sobie z typu macho. "bo nie próbujesz ich zrozumieć tylko chcesz zdominować." - mieć lekką przewagę a dominować to różnica, ja się nie chce kompletnie wykastrować i podporządkować i dlatego bywam dla co poniektórych niewygodny w odbiorze - facet myślący jest fajny ale trudny w okiełznaniu, by go zdominować - sorry ale ja pod damskim obcasem nie zamierzam wylądować. "Daleko chłopie na tym nie zajedziesz." - czekaj jak się dziewuchy całej prawdy dowiedzą jak feminizm robi je w konia to z rewolucji macic nic już nie będzie, jakie to jest w istocie upodlenie, uprzedmiotowienie kobiet. "Co do obalania, dlaczego uważasz, że demokratycznie nie obalą rządu?" - bo te marsze i strajki to durnota, pustota i prymitywizm - dno i metr mułu, hucpa, sztuka dla sztuki - figa z tego będzie. "Czyżbyś wiedział o jakimś przyszłym fałszowaniu wyborów przez konfederację?" - jakbyś nie wiedział to obecnie rządzi PIS a nie Konfederacja matole, a fałszować wybory to może lewica w akcie desperacji i rozpaczy. "Całkowity zakaz aborcji jest torturą i łamaniem praw człowieka." - pozostałe przesłanki, kiedy można dokonać aborcji dalej istnieją, pleciesz od rzeczy z tym całkowitym zakazem.
  • Marian bredzi cz. 2, 2021-02-01 08:10:34

"Na prawicę głosują przestraszeni, zagubieni, zakompleksieni chłopcy," - podejdź no koło przedstawicieli ONR-u czy środowisk narodowych i im to powiedz prosto w twarz, w sieci jesteś taki odważny? w realu nie miałbyś żadnej odwagi. "którzy swoją niepewność chcą zakamuflować potrzebą zdominowania kobiety," - nie chodzi o zdominowanie tylko o zachowania tej zdrowej, lekkiej przewagi mężczyzny nad kobietą, nie ma w tym nic złego. "uczynienia z niej poddanej sobie niewolnicy" - spójrz na kraje muzułmańskie i przestań bredzić o niewolnicach, tam kobieta nawet nie ma nic do powiedzenia. "i inkubatora." - oj straszne, żeby 1-2 dzieci zrobiła? u arabów po 4-5 dzieci rodzą często w gorszych warunkach i można? można!, więc nie chrzań o inkubatorach. "Mamy XXI wiek, kobiety są świadome swoich praw i żądają równego traktowania." - Im bardziej żądają tych lewackich fanaberii tym coraz gorzej na tym wychodzą i są nieszczęśliwe - feminizm to psychologiczna broń chłopów-lewaków przeciwko naiwnym, łatwowiernym i ogłupionym rzeszom pustych bab i dziewczyn, bo oni doskonale wiedzą i podświadomie rechoczą z bezmózgowia tych próżnych, pustych lasek, ale grunt, że do łóżka wlezie - to się liczy.
  • Marian bredzi cz. 1, 2021-02-01 07:58:30

"Wiem, bo reprezentuję młode pokolenie, mam ogromną ilość znajomych i większość z nich głosuje właśnie na lewicę!" - tutaj i tak ci nikt w te ściemy nie uwierzy, nawet jeśli lawinowo mi postawią minusy. "W sondażach konfederacja ma kilka procent poparcia, głosują na nią przeważnie faszyści, nacjonaliści, homofoby, Ksenofont, seksiści, mizogini, incele i dyktatorzy o skłonnościach sado-maso." - pieprz dalej w ten sposób, nikogo tym nie przekonasz. "Prawacy, kler i sekta Ordo Iuris, o której nie można mówić, że jest finansowana przez Kreml demoralizuje ludzi." - i znowu ten Kreml, wciskaj ze sto razy ten i powyższy kit, bredź sobie do woli. "Na lewicę głosują mądre, znające swoją wartość kobiety" - j*bać, w**ierdalać - no rzeczywiście mądre i mające wartość kobiety. "i mądrzy mężczyźni, którzy nie mają kompleksów na punkcie swojej męskości" - pantoflarze, podporządkowani, pod obcasem, bez własnego zdania, wykastrowani przez te feministyczne baby. "i którzy potrafią tworzyć tworzyć z kobietami związki oparte na wzajemnym wspieraniu, partnerstwie i zaufaniu, traktujący kobietę jak równą sobie i szanującą jej prawa." - są z nimi dlatego, że one im dają swojego ciała - oto cała rzecz, wykorzystują ich naiwność i łatwowierność przeciwko nim samym, po to by móc poprzez dostosowywanie się pod nie za wszelką cenę zamoczyć kijka.
  • Marian, 2021-01-31 23:09:03

Do trolla poniżej: co ty wiesz o lewicy prawacki pomiocie. Na lewicę głosuję największą ilość młodego pokolenia i modrzy starsi ludzie. Wiem, bo reprezentuję młode pokolenie, mam ogromną ilość znajomych i większość z nich głosuje właśnie na lewicę! Prawacy, kler i sekta Ordo Iuris, o której nie można mówić, że jest finansowana przez Kreml demoralizuje ludzi. W sondażach konfederacja ma kilka procent poparcia, głosują na nią przeważnie faszyści, nacjonaliści, homofoby, Ksenofont, seksiści, mizogini, incele i dyktatorzy o skłonnościach sado-maso. Na lewicę głosują mądre, znające swoją wartość kobiety i mądrzy mężczyźni, którzy nie mają kompleksów na punkcie swojej męskości i którzy potrafią tworzyć tworzyć z kobietami związki oparte na wzajemnym wspieraniu, partnerstwie i zaufaniu, traktujący kobietę jak równą sobie i szanującą jej prawa. Na prawicę głosują przestraszeni, zagubieni, zakompleksieni chłopcy, którzy swoją niepewność chcą zakamuflować potrzebą zdominowania kobiety, uczynienia z niej poddanej sobie niewolnicy i inkubatora. Mamy XXI wiek, kobiety są świadome swoich praw i żądają równego traktowania. Coś mi się wydaje, że masz duży problem z kobietami, bo nie próbujesz ich zrozumieć tylko chcesz zdominować. Daleko chłopie na tym nie zajedziesz. Co do obalania, dlaczego uważasz, że demokratycznie nie obalą rządu? Czyżbyś wiedział o jakimś przyszłym fałszowaniu wyborów przez konfederację? Całkowity zakaz aborcji jest torturą i łamaniem praw człowieka.
  • do kłamczucha poniżej, 2021-01-31 17:27:30

"Na prawicę głosują tylko mohery, faszyści, seksiści, mizogini, homofobi, ksenofobi, incele i fundamentaliści religijni o skłonnościach dyktatorskich i sado-masohistycznych." - guzik wiesz o prawicy lewacki pomiocie, kłamiesz. "Młode pokolenie jest postępowe, tolerancyjne, myślące przyszłościowo, dbające o ekologię i szanujące prawa człowieka." - w krajach gdzie lewactwo im wypiera mózg, guzik wiesz o tym jakie jest młode pokolenie w przypadku Polski. "Młodzi ludzie głosują na lewicę i nie są zainteresowani zgniłą prawicą." - w sondażach lewica w Polsce ma parę procent poparcia, głosują młode naiwne i głupiutkie dziewuchy przeważnie i znikoma część mężczyzn, lewica to otumanianie społeczeństwa. "Jest ich trudno zmanipulować bajeczkami fundowany mi przez mafię kościelną i sektę Ordo luris, o której nie można mówić, że jest finansowana przez Kreml." - właśnie takiego bredzenia uczy ludzi lewica, pieprzysz, że głowa mała. "Młode pokolenie obali rząd katofaszystowskiej prawicy" - nawoływanie do rękoczynów jest karalne, wiedz o tym, demokratycznie nie obalą, a metoda ulica i zagranica zawodzi. Młode pokolenie najbardziej popiera Konfederację, potem dopiero jest PIS, następnie KO, Lewica. "i Polska przestanie być łamiącym prawa człowieka krajem trzeciego świata." - co ty wiesz o łamaniu praw człowieka i trzecim świecie? nic. Nie demonizuj własnego kraju, wiedz, że na świecie są znacznie gorsze, jak ci życie tutaj nie miłe pojedź do faktycznie reżimowych krajów i nabierz porównania.
  • Marian, 2021-01-31 11:46:43

Na prawicę głosują tylko mohery, faszyści, seksiści, mizogini, homofobi, ksenofobi, incele i fundamentaliści religijni o skłonnościach dyktatorskich i sado-masohistycznych. Młode pokolenie jest postępowe, tolerancyjne, myślące przyszłościowo, dbające o ekologię i szanujące prawa człowieka. Młodzi ludzie głosują na lewicę i nie są zainteresowani zgniłą prawicą. Jest ich trudno zmanipulować bajeczkami fundowany mi przez mafię kościelną i sektę Ordo luris, o której nie można mówić, że jest finansowana przez Kreml. Młode pokolenie obali rząd katofaszystowskiej prawicy i Polska przestanie być łamiącym prawa człowieka krajem trzeciego świata.
  • ech Marianie, 2021-01-31 00:52:37

"Ty (...) pisowsko-konfederacki dyktatorze." - Ty (...) lewacko-koalicyjny gamoniu. "Z twojej wypowiedzi jasno wynika, że jesteś sadystą i lubisz gnoić ludzi tak jak to robili faszyści." - przypomnij sobie czasy stalinizmu, komunizmu a zobaczysz faktycznie gdzie był sadyzm i gnojenie ludzi to pieprzenie coś o faszyzmie rychło ci przejdzie. W Polsce nigdy faszyzmu nie było. "Nauczycieli ciemiężą tacy ludzie jak ty." - nauczycieli nikt nie ciemięży, to lewa strona chce zrobić z nich grupę ciemiężoną, jak to robi z gejami, lesbijkami, feministkami, kolejnej grupy sobie szukają. "Polską przez 45 lat rządziła sowiecka skrajna prawica, która tak rządziła aby obrzydzić Polakom lewicowość, tak samo jak w innych krajach pod sowieckim butem." - poucz się rzetelnej historii a nie w tak ohydny sposób próbujesz ją zafałszować, hańba ci, skrajna prawica nigdy w Polsce nie rządziła, a przed 1989 rokiem był socjalizm i komunizm i poprzez tamte czasy Polacy mają wstręt i pogardę wobec lewicy i bardzo dobrze. "Prawdziwa lewica (PPS) została przez PZPR i ich "szwadrony śmierci" wymordowana lub wykończona psychicznie." - ale to były czasy Piłsudskiego, obecna PPS ma naleciałości komunistyczno-socjalistyczne, to był koalicjant SLD "Więc nie pieprz bzdur i doedukuj się lub spadaj trollu!" - ty też nie pieprz bzdur albo po prostu nie odzywaj się, również spadaj.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!