PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Polska dobrze sobie radzi ze zdalną edukacją

• Marian, 2021-01-30 18:43:57

Do zdrowie i normalność ważn: Ty (...) pisowsko-konfederacki dyktatorze. Z twojej wypowiedzi jasno wynika, że jesteś sadystą i lubisz gnoić ludzi tak jak to robili faszyści. Nauczycieli ciemiężą tacy ludzie jak ty. Polską przez 45 lat rządziła sowiecka skrajna prawica, która tak rządziła aby obrzydzić Polakom lewicowość, tak samo jak w innych krajach pod sowieckim butem. Prawdziwa lewica (PPS) została przez PZPR i ich "szwadrony śmierci" wymordowana lub wykończona psychicznie. Więc nie pieprz bzdur i doedukuj się lub spadaj trollu!
  • zdrowie i normalność ważn, 2021-01-30 02:32:04

"Nauczyciele nie dajcie się wciągać rodzicom, uczniom w gierki rodziców, faszystowskiej konfederacji, która na was pluje, nazywa leniami, jest przeciw podwyżkom nauczycielskich pensji." - nauczyciele nie słuchajcie popieprzonej i złośliwej lewackiej bojówki cyfrowej w tym komentarzu, lewica chce tworzyć sobie nową grupę rewolucyjną, bo feministki, geje i lesbijki zawodzą, to nadszedł czas na ciemiężonych nauczycieli. Cały cytat to obleśne kłamstwo. "Uczniowie, którzy zawsze się chętnie uczą, nauczyli się też w systemie online," - chrzanić zdalną naukę, niech się lewactwo tylko w ten sposób uczy, zobaczymy jak długo wytrzyma. "a lenie, oszuści manipulowali rodzicami, nauczycielami, żeby zwalić swoje nieuctwo na online." - jesteś parszywym gnojem, traktujesz ludzi jak bydło, skłócasz, zatruwasz - hańba ci. "Nauczyciele zachowajcie swoją godność, dbajcie o swoje zdrowie," - zdrowie i godność mają także rodzice, dzieci, młodzież, uczniowie, studenci. "niech teraz o was wszyscy zabiegają," - won bolszewicki komuchu. "a rodzice niech przeproszą za poniżanie." - ty sukinkocie przeproś wszystkich, za próby skłócania, zatruwania, dzielenia. "Wasza grupa zawodowa jest potężna i ważna." - lewactwo chce was wykorzystać do rewolucyjnych działań - nie dajcie się!. "Musicie być solidarni, a dużo zyskacie." - bądźcie solidarni przeciwko powalonej pandemii, otwórzcie tradycyjne szkolnictwo. "Trzymajcie się razem i nie dajcie sobą manipulować." - Nie dajcie się lewakom, takim jak ten żałosny.
  • Nauczyciele są ważni, 2021-01-28 08:49:59

Nauczyciele nie dajcie się wciągać rodzicom, uczniom w gierki rodziców, faszystowskiej konfederacji, która na was pluje, nazywa leniami, jest przeciw podwyżkom nauczycielskich pensji. Uczniowie, którzy zawsze się chętnie uczą, nauczyli się też w systemie online, a lenie, oszuści manipulowali rodzicami, nauczycielami, żeby zwalić swoje nieuctwo na online. Nauczyciele zachowajcie swoją godność, dbajcie o swoje zdrowie, niech teraz o was wszyscy zabiegają, a rodzice niech przeproszą za poniżanie. Wasza grupa zawodowa jest potężna i ważna. Musicie być solidarni, a dużo zyskacie. Trzymajcie się razem i nie dajcie sobą manipulować. Zdrowie najważniejsze.!!!
  • prawda i tak zwycięży, 2021-01-28 02:14:54

"Polska dobrze sobie radzi ze zdalną edukacją" - Nigdy więcej takich socjotechnicznych, manipulacyjnych, propagandowych nagłówków, poziom absurdu i zakłamania jaki przez to przemawia przechodzi ludzkie pojęcie, takiej przesady dawno nikt nie widział. Nie przyzwyczajajcie ludzi do tego jakoby zdalne nauczanie miało by stać się czymś powszechnym, normalnym i akceptowanym - tak nigdy nie będzie!. Wracamy do normalnego nauczania, szkolnictwo podstawowe od pierwszej połowy lutego, szkolnictwo średnie od drugiej połowy lutego a szkolnictwo wyższe od marca. Czy się to komu podoba czy nie ale większość jest zgodna - dość tego wyalienowania, wyobcowania, wyizolowania - chcemy normalnie żyć i funkcjonować. Kolejnego roku nie spieprzymy tak jak zmarnowany został 2020 w większości, zdalne nauczanie to zarżnięcie oświaty na wszelkich jej stopniach, drastyczne spłycenie poziomu nauczania, mniejsze motywacje i chęci - jest to po stronie zarówno uczniów jak i nauczycieli. I nauczyciele i uczniowie i studenci zgadzają się ze sobą - tak dłużej funkcjonować kształcenie nie może, ten zdalny eksperyment zawodzi, co było do przewidzenia - nic nie zastąpi tradycyjnego szkolnictwa, nic a nic.
  • Rodzic , 2021-01-27 14:21:51

Do Doradca metodyczny: skoro napisałaś żeby nie dali omamić a jednak się dali to wskazuje jaki masz autorytet wśród nauczycieli. Teraz też nawoływałaś i co? Nauczyciele karnie stawili się w pracy. 👍
  • Doradca metodyczny, 2021-01-27 11:49:18

Rodzi, no i po co te nerwy😂😂😂😂😂. Znowu jako argumenty przeciwko mnie - wyzwiska. Jestem ponad to. Strajk przerwano, to matury się odbyły. O tym już pisałam. To był błąd związków i nauczycieli. Pisałam w gazecie, to jest żargon, może być użyty, tragedii nie ma. Oczywiście pisać do gazety jest bardziej poprawnie. Pisałam i piszę artykuły do czasopisma metodycznego z mojego przedmiotu. Nie wściekają się, że może dzisiaj nie wpadło 2,50😂😂😂😂😂😂😂😂, ale i tak dzięki mnie masz co robić.😂😂😂 O mój autorytet się nie bój, mam go wystarczająco dużo. Smacznego lunchu.😷
  • Rodzic , 2021-01-27 09:47:55

Do Doradca metodyczny: nie zachowuj się jak idiotka tylko czytaj ze zrozumieniem. Pisałaś w gazecie? Owinełaś się tą gazetą i w niej pisałaś? 😂😂😂😂😂😂 I co? Nie posłuchali nauczyciele pajaca podpisanego z imienia i nazwiska? Taki masz autorytet w środowisku? 😂😂😂😂 Z tego co pamiętam matury odbyły się bez przeszkód. 🤓
  • Doradca metodyczny, 2021-01-27 00:00:02

Rodzic, 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 długi wpis świadczy o tym, że nie brałam udziału w strajku😂😂😂😂😂. Brałam udział w strajku nauczycieli i to niejednym! W ostatnim nawet pisałam w pewnej gazecie, aby nie dali się omamić krzywdą uczniów i nie odbywali matur. Podpisałam się pod moim artykułem z imieniem i nazwiskiem. Niestety, nauczyciele są zbyt wrażliwi i strajk przerwali. Jeśli chodzi o wyjazdy nauczycieli do Niemiec, to niejeden by wyjechał, ale pandemia. Pierwszy raz jest tak duże zapotrzebowanie nauczycieli i to z Polski. Nasz Rząd się niczego nie boi, bo do żadnego rządu od czasów po II Wojnie Światowej nie dotarło, jak ważni są nauczyciele. Nie pisałam, żeby nie otwierać gospodarki, przeciwnie lepiej otworzyć gospodarkę, aniżeli szkoły. Spokojnej nocy😂.
  • Rodzic , 2021-01-26 21:57:09

Do Doradca metodyczny: jak zwykle manipulacje i pomówienia i zero odniesienia się do faktów. Chcesz wysłać ludzi do pracy ale jesteś za zamykaniem gospodarki ciekawa teza. Nie wmawiam że robisz z nauczycieli idiotów Ty poprostu z ich za takich uważasz. Rząd się według ciebie wystraszył że wyjadą do Niemiec i zaczyna rozmawiać o podwyżkach i pewnie dlatego przesuwa ich w kolejce do szczepienia na dalsze miejsce żeby nie uciekli. Masz jakąś obsesję że ktoś może chcieć Cię poznać i robisz z siebie oświatową celebrytke. Twój długi wpis potwierdza że jak był czas strajku ciebie z nauczycielami nie było bo do tego jakoś się nie odniosłaś. Tchórze tak mają że z ukrycia próbują manipulować ludźmi których uważają za głupszych od siebie.
  • Doradca metodyczny, 2021-01-26 19:59:58

Rodzic, na temat ministra początkowe Twoje zdanie. Wiem skąd biorą się pieniążki i to, że nauczycieli się oszukuje, trochę się da, trochę odbierze i Ty jako zawodowiec maczasz w tym palce. Nie wmawiaj nauczycielom, że robię z nich idiotów, bo nie są i jeśli czytają Twoje komentarze, to wiedzą, że ich nienawidzisz. Należy ograniczyć liczbę urzędasów w samorządach i innych biurach, biorących 500+ wysłać do pracy i trochę pieniędzy byłoby do budżetu. Wiadomo kropla w morzu. Nauczyciele są inteligentni i za pół darmo nie będą pracować chyba, że ci co biorą emeryturę i mają jeszcze dużą część etatu. Nauczyciele potrafią robić fantastyczne lekcje pokazowe, nie jedną widziałam, ale... Tu się domyśl. Może lepiej byłoby, gdyby szkoły finansowało ministerstwo. Tam zawsze mają pieniądze na wysokie nagrody dla siebie. Nawet jak wyjdę strajkować i tak mnie nie rozpoznasz😂😂😂😷😷😷. Co do Niemiec nie mów hop, bo lekarzy i pielęgniarki już straciliśmy i to w dużej ilości. Teraz trochę przeszkadza pandemia, w wyjazdach. Nauczyciele nie powinni też litować się, że nie ma pieniędzy w budżecie, bo są trwonione. Dobrze opłacana służba zdrowia i oświata/nauczyciele to podstawa dobrego i mądrego państwa. Spokojnego wieczoru.
  • Rodzic , 2021-01-26 18:19:11

Do Doradca metodyczny: gdybyś pracowała w Niemczech już dawno taka chwalipięta ja Ty by się tym pochwaliła. 😂😂😂Z tego tu nieraz pisałaś jesteś przecież doradcą metodycznym (chyba że kłamałaś) więc jednak wiem co robisz. W czym niby obraziłam ministra? Możesz zacytować? Z twojego wpisu wynika że ktoś z rządu przeczytał ogłoszenia o pracy w Niemczech i się wystraszył, doprawdy zabawne. Ty naprawdę masz nauczycieli za idiotów. Mówi się o podwyżkach 😂😂😂a kiedy się nie mówiło? Pytam jeszcze raz, wiesz skąd się biorą pieniążki? Myślisz że przyjdzie taki Salomon-filozof jak ty i z pustego naleje? Potrafisz czytać? Komisja trójstronna jeszcze nawet nie ustaliła terminu rozmów. Nie znam się na funkcjonowaniu szkoły? Wiem jak można podnieść pensje i jednocześnie zabrać, spytaj się "zawodowców" to samo czeka resztę nauczycieli. Wyjdź tchórzu i pokaż jak walczysz, w czasie strajku też pewnie się schowałaś lub uciekłaś sądząc po Twoich radach na L4. Pozdrawiam i miłego popołudnia
  • Doradca metodyczny, 2021-01-26 17:29:55

Rodzic, Nie obrażaj ministra. Nie wiesz co robię i co zrobię. Odnoszę się z szacunkiem do nauczycieli, w przeciwieństwie do Ciebie. Ukazały się ogłoszenia o pracy dla nauczycieli w szkołach w Niemczech i dobrze, bo już się mówi, że będą u nas podwyżki dla nauczycieli. Nauczyciele wiedzą swoje i widzą, że niezbyt znasz się na funkcjonowaniu szkoły. Może ją już pracuję w niemieckiej szkole, skąd wiesz, że nie. Nauczyciele nie dajcie się skłócić żadnym władzom, rodzicom z wiecznymi pretensjami i trollom. Jesteście dobrze wykształconą, silną grupą zawodową. W jedności siła.
  • Rodzic , 2021-01-26 13:41:09

Do Doradca metodyczny: Doradca metodyczny to tak jak minister nie uczy ale jest nauczycielem i wszystko wie najlepiej. A ten konkretny niby Doradca który się tu udziela sieje tylko defetyzm. Myśli że nauczyciele są idiotami i tego nie widzą. Radzi innym wyjedźcie do Niemiec a sama jakoś tego nie zrobiła, radzi protestujcie ale sama pracuje, radzi idźcie na L4 ale sama tego nie zrobi itd itd. Taki to z niej nauczyciel. Ciągle stara się was skłócić z rodzicami, nazywa dzieci pogardliwe bąbelkami.
  • Doradca metodyczny, 2021-01-26 10:10:16

ma być: też są nauczycielami.
  • Doradca metodyczny, 2021-01-26 10:07:16

Rodzic, już z samego rana zaczął skłócać nauczycieli z doradcami metodycznymi, którzy też są nauczyciele, tylko z większą ilością różnorodnych szkoleń metodycznych i pasjonatami metodyki, poszukujący lepszych rozwiązań metodycznych itd. Nauczyciele nie dajcie się skłócać przez rodziców, władze, trolli itd. W jedności nasza siła. Tworzymy dużą grupę i bardzo ważną grupę zawodową, pamiętajcie o tym. Doradców weryfikujecie na szkoleniach metodycznych w kartach ewoulacyjnych. Dajemy sobie radę z online, może też dzięki inspiracji metodyków. Należałoby wysłać grupę nauczycieli, kogoś z samorządu, dyrektorów szkół do Australii, aby zapoznać się z nauczaniem online w ich kraju. Oni mają bdb. i długie doświadczenie w tej kwestii. Można zrobić w ramach wymiany. U nas lepszą wiedzą na ten temat może się jeszcze przydać.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!