PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Czarnek: Będziemy ponownie testować nauczycieli na koronawirusa

• Doradca metodyczny, 2021-01-28 13:19:35

Marek, proponowane testy przez Ciebie są mało wiarygodne. Wierzysz, że rodzice, uczniowie zrobią dobrze test i nie będą oszukiwać. Szkoda pieniędzy. Polak potrafi. Otwarto galerie, niech otwierają inne bankrutujące firmy. Szkoły zostawić, do zaszczepienia nauczycieli. Pracowici uczniowie uczą się pilnie, a leserzy manipulują rodzicami i nauczycielami tak, jak to robili przy nauczaniu stacjonarnym. Jeśli są problemy, to wizyta u psychologa i cierpliwie czekać.
  • Marek, 2021-01-28 12:05:48

Do Rodzic : i według mnie testowanie nauczycieli nie ma sensu, lepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie testów przesiewowych uczniom, a to prostego powodu - na jednego nauczyciela przypada więcej kontaktów z uczniami niż na ucznia kontaktów z nauczycielami. Można by to jakoś sprytnie zorganizować i sukcesywnie testować uczniów przed wypuszczeniem kolejnych klas do szkół. Dostępne są też testy rt-pcr do samodzielnego wykonania np. koronaset, można by wysłać powysyłać zaplombowane pakiety do uczniów
  • Tryb awaryjny, 2021-01-27 19:08:35

Dziadek z babcią zaszczepili się na covida. No i tu się zaczyna bajka pt. PANDEMIA. Wnuczki chętnie odwiedzają babcie i dziadków które to nie skompią całusów i przytulań ukochanym wnuczętom zapominając że jeszcze wczoraj dziś czy godzinę temu przyjęli dawkę groźnego wirusa. Przecież to tylko taka tycia dawka ale to wirus który od tyci mnoży się w zastraszającym tempie i może zwalić z nóg babcie dziadka i wnuczki które pobiegną ochoczo do upragnionej szkoły by wreszcie spotkać się z dawno nie widzianymi koleżankami i kolegami nieświadomi że coś tam mogło od całusków babci i dziadka się przykleić do usteczek. I wtedy się zacznie epidemia o jakiej świat nie słyszał. Nie nauczyciel matko zarazi ci dzieciaka tylko prędzej dzieciak zarazi nauczyciela kolegów i koleżanki i rodziców itd...i to się nigdy nie skończy ta opowieść o wirusie który lubi się przyklejać.
  • Doradca metodyczny, 2021-01-27 14:47:22

Rodzic, zgadza się. Powinni byli być testowani przed powrotem do szkoły i po teście siedzieć na 4 literach w domu, aby się nie zarazić. Następnie po kilku dniach pobytu w szkole znów testy. Wirus ma kilka dni karencji, zanim wyjdzie w teście. Tylko krowa nie zmienia zdania😂😂😂. Człowiek myślący zbiera opinie innych i może do czegoś zostać przekonany😁. Na tak częste testowanie nie ma kasy. Obecnie dwie starsze osoby po szczepionce zmarły, takie przypadki były też w Niemczech i Norwegii. Miały choroby współistniejące. Lekarze przypominają o bardzo dokładnej kwalifikacji do szczepień i o zachowaniu w trakcie i po szczepieniu. To wszystko, to trudne tematy i trzeba wszystko analizować na chłodno i bez emocji. 🤓🤓🤓🤓🤓🤓😷.
  • Rodzic , 2021-01-27 14:10:05

Do Doradca metodyczny: tu nie, ale wielokrotnie pisałaś że powinni testować uczniów. Często zmieniasz zdanie więc nie jestem zdziwiona 🤓
  • Doradca metodyczny, 2021-01-27 13:46:36

Rodzic, czy ja tu coś piszę o testowaniu uczniów😂😂😂😂😂😂😂. Nie wiem, jak bea ma na imię, ale widocznie mój sprzęt wie.😁 Może bea to, Ty😂😂😂. Chyba nie, bo ona coś pozytywnego napisała o mnie kiedyś, Ciebie na to nie byłoby stać.😂😂😂😂😂😂😂😂. Cieszmy się chwilą, a MEN i tak będzie testował, szczepił też. Może lepiej, że nauczyciele później, będzie więcej wiadomo o skutkach ubocznych szczepionki. Nauczyciele trzymajcie się!!!
  • Rodzic , 2021-01-27 12:41:20

Do Doradca metodyczny: oj marzenia marzenia, widzę że nawet wiesz jak @bea ma na imię 😂😂😂😂😂 badania nauczycieli bez sensu bo godzinę po badaniu mogę się zarazić, a uczniowie po badaniu na ile tygodni będą zabezpieczeni???? Aż mi Cię żal 🤓😂🤓😂
  • Doradca metodyczny, 2021-01-27 11:59:33

Beata, masz rację, nauczycieli szczepić!!! i nie otwierać szkół, aż wszyscy chętni nie zostaną zaszczepieni. Nauczyciele nie powinni wracać do szkół, tylko bojkotować, ale wszyscy w 100%, solidarnie, inaczej nic nie wywalczą. 100% nauczycieli nie zwolnią.
  • bea, 2021-01-27 11:49:31

Do Doradca metodyczny: Dokładnie testować należy uczniów a nauczycieli szczepić,
  • bea, 2021-01-27 11:44:06

Jaki sens ma testowanie pytam, przecież dziś wyjdzie mi wynik pozytywny, pójdę do szkoły na kilka godzin i się zakażę, tu potrzebne są szczepienia, zastanawiam się czy przypadkiem ktoś celowo nie chce wybić nauczycieli, bo jak inaczej to interpretować (ja na pewno nie wrócę)
  • Rodzic , 2021-01-27 09:54:10

Do Doradca metodyczny: "to będzie materiał dla epidemiologów wirusologów....". Ale ich Doradca nastraszył 😂😂😂 Tylko podziękować.
  • Doradca metodyczny, 2021-01-27 09:45:10

Testuj nie, ale wiarygodnymi i najlepszej jakości testami, a przede wszystkim przydałoby się testować uczniów na bieżąco.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!