Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Pierwsi wycofują się z Kolei Plus. Reszta też może mieć kłopot


 • Jacek Kaźmierczak, 2021-02-27 23:09:26

  Cd. Co bardzo zepsuło opinię o Dolnym Śląsku i Kolejach Dolnośląskich w całej Polsce. Znalazł sobie na chwilę przytułek w wałbrzyskim aquaparku, ale stamtąd też szybko go wyrzucono. Po tym przeniósł się na drugi koniec Polski (na Pomorze) gdzie znalazł zatrudnienie w słupskim PKS-ie, ale tam też wkrótce się na nim poznają. Spadochroniarz i troll, który nadal robi z siebie w mediach cudownego menadżera. Tylko dlaczego wszystkie firmy w których był prezesem to były spółki finansowane z publicznego lub samorządowego garnuszka, a żadna firma z kapitałem prywatnym nie zdecydowała się zatrudnić tego "genialnego menadżera"? A jak zdobywa się prominentne miejsca pracy w budżetówce wszyscy wiedzą i chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć.
 • Jacek Kaźmierczak, 2021-02-27 23:08:42

  Ten Piotr Rachwalski (były prezes Kolei Dolnośląskich) to też niezły gagatek. Dysponując szablonami tabel które posiada z czasów gdy pracował jako kolejarz, tworzy fikcyjne "rozkłady jazdy komunikacji konnej" na linii do Lwówka, ośmieszające to miasteczko: ibb.co/HHZFtQy . To nie żaden expert i menadżer, tylko zwykły błazen. Świetnie to wypunktowali miłośnicy kolei (ci prawdziwi): "Czym zajmuje się prezes wałbrzyskiego Aquaparku Piotr Rachwalski w godzinach swojej pracy? Zamieszcza na swoim profilu facebookowym wpisy ośmieszające linię z Jeleniej Góry do Lwówka Śląskiego (podsycając tym samym kłótnie między mikolami). Wcześniej na tej właśnie linii Piotr Rachwalski (jeszcze jako prezes Kolei Dolnośląskich) zlikwidował wszystkie pociągi a zanim je zlikwidował, dążył wszelkimi możliwymi sposobami do wygaszenia frekwencji, zastępując np. szynobusy busami." Gość chyba do tej pory nie wie za co go wywalono z KD (albo udaje że nie wie i wciska kity nastoletnim mikolom o jakichś spiskach politycznych na jego osobę - najpierw w KD, potem w aquaparku, a za chwilę pewnie jeszcze w słupskim PKS-ie...). Nie bez powodu Rachwalskiego wyrzucono z Kolei Dolnośląskich. Zorientowani wiedzą, że podziękowano mu w ten sposób za niszczenie kolei na Dolnym Śląsku (w szczególności linii lwóweckiej) i pisanie w godzinach pracy setek obraźliwych, nierzadko wulgarnych komentarzy na forach kolejowych i portalach regionalnych pod masą różnych nicków. Co bardzo zepsuło opinię o Dolnym Śląsku
 • WSTYD i HAŃBA., 2021-02-18 16:12:55

  moim zdaniem nikt nie jest aniołem, ale należałoby mieć odrobinę honoru , wstydu, po prostu zwykłej przyzwoitości - bo to co zrobili z pozamiejskim regionalnym autobusowym transportem zbiorowym woła o pomstę do Boga, przykro mi ale tak to oceniam.
 • bez rozpusty !, 2021-02-12 19:23:15

  aby zmniejszyć obecne, powszechne wykluczenie transportowe Polaków, nie są potrzebne miliardy - wystarczyłby uczciwy, przyjazny naszemu narodowi system pozamiejskiej autobusowej , regionalnej komunikacji publicznej. Mamy wystarczające drogi, a słupki z tabliczkami PKS jeszcze stoją, wystarczy kupić 10-cio letnie busy od merkel - nie potrzebne byłyby żelazne szyny i dworcowe pałace - tak sądzę, bo dzisiaj praktycznie bez własnego samochodu nigdzie nie dojedziemy.
 • Pan Ewnik, 2021-02-12 10:58:13

  Będzie jak normalnie. Jak z promami, autami elektrycznymi, mieszkaniami plus, obwodnicami, mostami, itd. Gdyby trzeba było coś zniszczyć, o… to by się udało.
 • stary kocur, 2021-02-12 09:44:21

  No, województwo mazowieckie - wiadomo, wiadomo. Niech będzie jak było ( przed 1990 rokiem najlepiej).

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!