Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Polska szczepi obywateli szybciej niż Unia. Czy to się może zmienić?

• zaorano Polskę., 2021-02-17 15:14:14

Do odbudowa po PO ?: zniszczono prawie wszystko, a m. in. także potężny, jeden z największy w Europie przemysł włókienniczy.
  • odbudowa po PO ?, 2021-02-17 07:19:59

Pod słynnymi hasłami PRYWATYZACJA + NIEWIDZIALNA RĘKA RYNKU zniszczono duży przemysł farmaceutyczny w Polsce, ale jak słyszymy PiS chce to odbudować , ponoć już powstaje fabryka osocza, a planuje się też produkcję szczepionek, to chyba jakieś 4 mld zł i kilka lat.
  • do przodu !, 2021-02-17 07:06:11

DOBRA WIADOMOŚĆ ? - ponoć w Polsce, kosztem chyba ok. 40 mln powstaje "rozlewnia - pakowanie" szczepionek , która działałaby już za kilka tygodni , więc chyba MOŻE BYĆ SZYBCIEJ.
  • Ślązak z Zabrza, 2021-02-16 10:26:55

Propagandy sukcesu cd. Choć coraz mniej u nas Europy (partia rządząca bardzo się o to stara), to wciąż do tej Europy się porównujemy. Kompleksów co niemiara, a szczepionek jak na lekarstwo...
  • Dowód oczywisty, 2021-02-15 21:15:22

A ja się nie zaczepię ze względów religijnych! V-te - nie zabijaj!!! Siebie również. Zgodnie z dzisiejszą wiedzą i doświadczeniem, przyjęcie szczepionki przeciwko covidowi jest samobójstwem!!! W niektórych przypadkach odwleczonym w czasie.
  • Motyl, 2021-02-15 20:27:46

Ja się nie zaszczepię ze względów humanitarnych. W tych szczepionkach są szczątki nienarodzonych dzieci. Nie mogę wybierać coś wbrew partii PIS która podpisała się pod aborcją. To współudział w zbrodni na nienarodzonych dzieciach.
  • koiaa, 2021-02-15 19:54:11

A ja się w życiu nie zaszczepię. Po prostu chcę jeszcze żyć.
  • Lewaki się zczepią, 2021-02-15 17:48:26

Oczywiście, że to się zmieni, bo w Polsce nie ma tyle lewactwa co w eurokołchozie. Lewactwo się wyszczepi i krzywa się wygnie!
  • Rom, 2021-02-15 15:23:25

Jestem w grupie ( po 70 lat) nie mogę się od 22 stycznia br. nigdzie zarejestrować do szczepienia. Otrzymuję na wszystkich liniach informację, że w województwie brak miejsc i terminów do 31 marca br. Mam uzbroić się w cierpliwość. Media natomiast co kilka dni informują, że szczepione są następne kolejne grupy lub iż prawie 30% w niektórych punktach nie zgłasza się osób zarejestrowanych. Inne jeszcze podają, że mamy nadmiar szczepionek i będziemy sprzedawać nadmiar Ukrainie. Ten przekaz medialny powoduje chaos informacyjny i budzi niepokój i oraz oburzenie.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!