Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Andrzej Adamczyk: Inwestycje publiczne niezwykle istotne w czasie kryzysu


 • publiczne pieniądze !, 2021-03-09 21:24:56

  państwowe budownictwo mieszkań byłoby najlepszym kołem zamachowym dla naszej gospodarki, a nie tylko asfalt i szyny kolejowe, czy nikomu niepotrzebny przekop i tunel pod rzeką.
 • olewają lud prosty ?, 2021-02-18 07:27:46

  jak słyszymy będzie, będzie program "NOWY POLSKI ŁAD" , niestety nie udało się , przywrócić pozamiejskich połączeń autobusowych w ramach Piątki Kaczyńskiego - ale trudno mieć nadzieję na likwidację białych plam komunikacyjnym w także "Nowym Ładzie" , gdyż nie zauważam takiej prawdziwej woli rządzących.
 • bez miliardów +, 2021-02-17 15:32:12

  uwzięli się na tę kolej, jak małe chłopcy na kolejkę, a przecież aby zlikwidować "białe plamy komunikacyjne" wystarczyłoby kupić 10-cio letnie busy z niemieckiego demobilu - byłoby tanio i od ręki !
 • kto rządzi ?, 2021-02-17 15:28:04

  nie róbcie ściemy, naprawcie w końcu haniebną ustawę o ptz w zakresie pozamiejskiej regionalnej publicznej komunikacji zbiorowej , usuńcie znane wszystkim zasady z powodu których padły PKS-y, a tzw. "busiarska wolnoamerykanka" kursuje gdzie chce i kiedy chce - a ludzie praktycznie nigdzie nie mogą dojechać bez swojego samochodu. Wszyscy wiedza co trzeba zrobić, a nie chodzi o pieniądze, lecz o zmianę systemu. Należałoby też domyślać się , że chyba nie pozwalałaby na dobre zmiany liberalna partia Porozumienie Jarosława Gowina.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!