Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Szkolne laptopy odnalezione w lombardzie. Dyrektor szkoły: brak słów

• Rodzic , 2021-02-27 12:57:36

Do Doradca metodyczny: raczej nie możesz ☀️😎 za cieńko masz między uszami 🤗
  • Doradca metodyczny, 2021-02-27 12:30:36

Rodzic, nie chce mi się, jest weekend i ładna pogoda☀️.
  • Rodzic , 2021-02-27 10:56:24

Do Doradca metodyczny: wysil się trochę 😎
  • Doradca metodyczny, 2021-02-27 10:30:30

Rodzic, ani Cię nie pilnuje, ani nie poluje na Ciebie. W Twoją Białkę nie wierzę, bo kto o 21 nie bawi się w miłym towarzystwie, oczywiście w maseczkach, tylko pisze złośliwości. No chyba, że był tam wasz Troll- szef i zapędził was do roboty.
  • Rodzic , 2021-02-26 21:12:27

Do Doradca metodyczny: pilnujesz tutaj na mnie? Po 10 minutach twoja odpowiedź 😁 odpocznij trochę, ta praca Trolla Cię wykończy i to wszystko jak sama napisałaś za 2,50 ☺️ żałosna stawka ale dla budzącego politowanie doradcy pewnie i tak wysoka 😎
  • Doradca metodyczny, 2021-02-26 15:38:20

Rodzic, nie znam😂. Intuicja mi podpowiedziała. Baw się spokojnie dalej.
  • Rodzic , 2021-02-26 15:28:34

Do Doradca metodyczny: no już w pensjonacie, pewnie się stęskniłaś 😏 skąd wiesz że, są przystojni? Znasz jakiś osobiście? 😎
  • Doradca metodyczny, 2021-02-26 10:35:14

Rodzic, wyjeżdżaj sobie do Białki( dużą literą) Odpocznij od komentarzy, będzie spokój. Zajmij się przystojnymi trollami z Konfederacji.😇
  • Rodzic , 2021-02-26 07:53:58

Do Doradca metodyczny: znów nie potrafisz zrozumieć tekstu i przekazu, przeczytaj jeszcze raz lub kogoś poproś żeby, ci wytłumaczył. Ja nie mam czacu zaraz wyjeżdżam do białki 😎
  • Doradca metodyczny, 2021-02-25 20:14:17

Rodzic, mój komentarz był na temat skradzionych laptopów i oszustw, a ty piszesz, że przyczyną kradzieży była depresja. Czyli według ciebie można kraść i oszukiwać i wszystko zwalić na depresję i nauczanie online. Przeczytaj od początku swoje i moje komentarze i pomyśl trochę. Może masz spotkanie AA, bo nie wiem, jak tłumaczyć te twoje durne komentarze. Nie bawi mnie niczyja depresja, tylko twoje durne komentarze.😂. Naciesz się wreszcie tym wydumanym "Zakopanem". Może znajdziesz swoją połówkę.
  • Rodzic , 2021-02-25 19:49:06

Do Doradca metodyczny: jako osoba studiującą również kierunek medyczny,pracujaca wiele lat z młodzieżą jesteś napewno świadoma jak podstępna i niebezpieczna jest depresja. Dziwię się że, za każdym razem tak bawi Cię wiadomość że, na depresję chorują również dzieci. Tym bardziej, że jest to potwierdzone przez ekspertów medycznych. Swoją wiedzę na temat covit też przecież opierasz na ekspertach. Jesteś wyjątkowo obrzydliwą i obłudną osobą. Teraz idę bo mamy spotkanie integracyjne w ośrodku wczasowym na pewno poznam wiele miłych osób 😎
  • Doradca metodyczny, 2021-02-25 18:07:24

Rodzic, dziękuję za pozdrowienia. Teraz złodziejstwo i oszustwa będziemy tłumaczyć depresją. To się będzie działo😂.
  • Rodzic , 2021-02-25 16:36:16

Do Doradca metodyczny: prawdziwą przyczyną jak piszą eksperci są stany depresyjne zawiązane z nauką online która przynosi wiecej szkody niż pożytku. Młodzież musi wrócić jak najszybciej do szkoły stacjonarnej. Lekarstwo nie może być gorsze od choroby. Pozdrawiam wszystkich racjonalnie i samodzielnie myślących.
  • Doradca metodyczny, 2021-02-25 14:05:41

Część rodziców i starszych uczniów wykorzystuje niestety nauczanie on-line do własnych oszustw, manipulacji, także do usprawiedliwiania nieuctwa złym nauczaniem online itd. Źle się dzieje, że ukazuje się tak wiele artykułów krytykujących zdalne nauczanie, nauczycieli, że ciągle wylicza się choroby jakie za sobą niesie. To wszystko wykorzystują do manipulacji społeczeństwem i do krętactw zarówno niektórzy rodzice i ich dzieci. Raczej trzeba bardziej społeczeństwu uświadamiać i tłumaczyć obecną sytuację pandemiczną, rolę obostrzeń sanitarnych, szczepionek. Część naszego społeczeństwa przespała lekcje biologii w nauczaniu stacjonarnym i nie ma podstaw, aby zrozumieć zjawisko pandemii. Z dziećmi też więcej na ten temat rozmawiać, a nie wyliczać i straszyć chorobami, jakie niesie ze sobą nauczanie online. Choroby przez takie zachowanie słabszym można wmówić. Zrezygnowałbym też z 500+, a raczej naprawdę potrzebującym dawała bym talony imienne na dziecko. Niektóre rodziny żyją z 500+ i nie podejmują żadnej pracy, patologia. Pamiętajmy, okazja czyni złodzieja.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!