Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

PKP Intercity planuje „ekologiczny offset”. Pasażerowie mogą zapłacić więcej za podróż

• ŚMIERĆ PKS_ów !, 2021-03-23 08:39:38

Jestem gotów płacić o 100% więcej za jednorazowe bilety przejazdu nawet 30 letnim pks-em, na terenie tzw. "białych plam komunikacyjnych", czyli tam gdzie władza zlikwidowała wszelkie połączenia publiczne.
  • M@ciej, 2021-03-15 12:21:15

Koniecznie, będę płacić lasom państwowym. Aby mogli wyciąć więcej drzew!
  • Zander, 2021-03-15 09:04:26

kiedy pisałem, kod się zmienił 3 razy!!!
  • Antypkp, 2021-03-13 14:12:51

Nie dosc,ze majac bilet miesieczny i placac za niego ok 300 zl, musze jeszcze kupowac dodatkowo miejscowki co daje kolejne 40zl i tak idiotycznie,bez kompletnego sensu pkp ustalilo,ze kazdy moze sobie siadac gdzie mu sie podoba w obrebie wagonu,nie wazne ze sie kupilo miejscowke na okreslone miejsce,to jeszcze man tym zlodziejom z pkp za cos kolejnego placic????? Zlodzieje i nic wiecej,a czemu nie podaja do wiadomosci,ze chca sobie nowe wagony kupic jak niby tak im ciezko w czasie pandemi??? A czemu mnie pkp nie zapkaci za zszargane przez nich nerwy i ich idiotyczne prawa???.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!