Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Co dalej z konsolidacją PKS-ów? Autora pomysłu już w rządzie nie ma. Są znaki zapytania


 • liberałom STOP !, 2021-03-21 14:57:40

  myślę , że dobrze byłoby, aby tym podstawowym społecznie tematem nie zajmował się reprezentant Porozumienia Gowina - liberałowie z zasady tak ustawiają przepisy, aby bogacili się zyskobiorcy i oligarchia , nawet kosztem zdrowia ok. 38 mln Polaków.
 • RŻNĄ GŁUPA ?, 2021-03-21 14:48:43

  LUDZIE DLACZEGO , udajecie, że jakoby nie wiecie co jest grane z tymi PKSami ? Ludzie widzą co wy robicie, jakie są wasze intencje - to dowożenie do pociągu to jakiś drobniutki elemencik całej układanki , którą należałoby wykonać - jestem przekonany, że świetnie wiecie jak to należałoby zrobić , tu nie potrzeba żadnej wiedzy tajemnej, wystarczyłby poziom szkoły podstawowej , dorosłości i zwykłej ludzkiej uczciwości - tak to oceniam.
 • ZielonyPic czy prawda, 2021-03-21 07:19:06

  mamy dobry moment, aby w ramach KPO , szerzej PNŁ i "zielonej mobilności" , aby zdecydować się na normalność , także w Polsce , więc należałoby zlikwidować "busiarską wolnoamerykankę " kursującą tylko na najlepszych trasach i najlepszych porach, toksycznymi busami z niemieckiego demobilu prowadzonych przez kierowców na śmieciówkach. TRZEBA PRZEPROSIĆ NARÓD i przywrócić polskiego narodowego, drogowego przewożnika pozamiejskiego, czyli PKS z nowoczesnymi autobusami.
 • robią lud w bambuko?, 2021-03-20 10:52:59

  trzeba stworzyć nowy system, wychodząc z założenia, że celem musi być powszechna dostępność narodu do pozamiejskiego regionalnego transportu publicznego, a nie jak dotychczas zapewnienie największego rynku zbytu dla wyeksploatowanych aut z zachodu i dużego rynku zbytu dla przemysłu samochodowego. System musi być max samofinansujący się zbudowany w oparciu o zasady ograniczonej konkurencji wg. rozp. (WE)1370/2007 , - trzeba zakończyć haniebną szkodliwą naszemu narodowi erę "busiarskiej wolnoamerykanki" i zamkniętych gimbusów szkolnych podążających za busem finansowanym z budżetów publicznych. Władza doskonale wie jak to zrobić, ba wydaje się, że władza wiedziała już w 209 roku , jak zadziała art. 20 ustawy o ptz , zakazujący przyznawania prawa wyłącznego, należałoby tak sądzić patrząc na sensacyjny przebieg procesu legislacji ustawy o ptz. z 2010roku, natomiast działania związane z ustawa o FRPA, należałoby traktować raczej jak robienie dobrej miny do złej gry, bo przecież nawet małe dzieci widza co jest grane, co należałoby zrobić, a co jest robione. Cierpią tylko biedni, słabi ludzie.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!