Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Nowe prawo dla deweloperów. Ale przez to zdrożeją wszystkie mieszkania

• BezDomu=niewolnik !, 2021-04-08 07:31:01

czy będzie fundusz zabezpieczający przed oszukiwaniem ludności, czy go nie będzie - to mieszkania i tak podrożeją, bo tak mamy ustawione to całe MIESZKALNICTWO - jak wiemy tym tematem rządzi liberalna partia Porozumienie Jarosława Gowina, a w interesie zyskobiorców jest aby mieszkania broń Boże nie potaniały, a były coraz droższe, bo oni kupują ok. 50% jako lokatę kapitału i pod wynajem - więc nie mogą dopuścić do strat zainwestowanych środków, no i wszystko jasne.
  • Rekin , 2021-04-08 00:24:44

Deweloperzy mają bardzo duże zyski. Ceny mieszkań z tego powodu nie powinny wzrosnąć. A jeśli wzrosną i deweloper ich potem nie zwróci nabywcom mieszkań, to znaczy, że ich po prostu okradł.
  • Realistka, 2021-04-04 15:19:11

Spoko niech drożeją i tak nik nie będzie kupował bo przez covida ludzi nie stać
  • Leo, 2021-04-03 16:50:34

Chore w tym kraju jest to, że deweloper bierze kasę, a potem zaczyna budowę. Najpierw niech zbudują, a potem sprzedają.
  • Lont, 2021-04-03 16:39:07

Do Sarmata: nic nie będą musieli oddać, tylko podniosą cenę sprzedaży. Natomiast taka zmiana jest Ok. Z tekstu wynika, że ci ludzie, którzy się zajmują tematyką nie wiedzą czym się różni lokator od nabywcy. Zmiana jest dobra., ale żenujące jest to, jacy ludzie piszą prawo i je komentują.
  • Lont, 2021-04-03 16:35:48

Akurat te rozwiązania są ok. Nie wiem, czemu lobby deweloperskie oponuje przeciw zmianom. Skoro wzrosną ceny, to więcej zarobią. Ważne, żeby z rynku wyeliminować oszustów, którzy biorą kasę, a potem znikają, nie podpisując aktów notarialnych. Także jest to jedna z niewielu pozytywnych rzeczy, którę ten Rząd zrobi dla ludzi.
  • ZYSKODAWCY, 2021-04-02 15:26:20

myślę że przeciwko , oprócz totalnej opozycji , może być także Porozumienie Jarosława Gowina.
  • pod biznes ? czy lud ?, 2021-04-02 15:18:05

może będzie troszeczkę uczciwiej , natomiast trudno mnie uwierzyć aby polskie przepisy stanęły szerzej po stronie zwykłych ludzi - mam wrażenie , że ogólnie rzecz biorąc polskie przepisy za bardzo sprzyjają zyskobiorcom, oszukańcom i wszelkiego rodzaju złodziejom.
  • Sarmata, 2021-04-02 13:37:24

Jak to cios! Developerzy będą musieli coś oddać ze swojej kaski!? Widzisz i nie grzmisz Prezesie! Nie masz litości dla tych biedaków! Już widzę jak stoją z czapkami "Co łaska" na rogach ulic?

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!