Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

PPL wyjaśnia swój sprzeciw wobec wejścia nowego udziałowca do Portu Warszawa-Modlin


 • Tomek, 2021-04-21 21:32:32

  Radom przynosi mniejsze straty niż Modlin. Zresztą - jak słusznie zauważono w artykule - dotowanie Modlina to dotowanie Ryanaira. Jakoś tak się dziwnie składa, że Ryanair zarabia, a Modlin traci. Ps. Modlin przynosił straty od początku, niezależnie od opcji politycznej u steru. A rozbudować go nie można, bo Ryanair wyczerpuje liczbę operacji lotniczych możliwych na tym lotnisku z powodu takiej a nie innej decyzji środowiskowej.
 • Gall Anonim, 2021-04-21 15:49:24

  Narobili tych lotnisk nie wiadomo po co. Warszawa-Modlin, jakiś Modlin to nie Warszawa, jest w pobliżu błotniaki Okęcie i niema potrzeby rozbudowy lokalnego lotniska dla tanich linii z Irlandii. Jak chcą Francuzów do spółki to Struzuk może im zawsze odsprzedać swoje udziały i wtedy będą mogli inwestować. Jest kryzys linię lotnicze ogłaszają upadłość,a tymczasem Struzik chce na kredyt rozbudowywać lotnisko z którego korzysta tylko jedna tania linia lotnicza z Irlandii. Chcą inwestować to powinni odsprzedać swoje udziały nowemu wspólnikowi z Francji, który zlikwiduje ten cyrk i będzie spokój.
 • ant, 2021-04-21 11:02:41

  ha,ha... nic dziwnego, skoro nowy inwestor by odkrył i ujawnił w ciągu 7 dni CAŁKOWITY brak kompetencji wśród politycznych decydentów w komercyjnej formie ... począwszy od psudowizjonera perukarza-Suskiego
 • podróżnik , 2021-04-21 10:12:29

  Tylko analfabeta ekonomiczny mógłby oczekiwać, że PPL-operator kilkunastu lotnisk wpuści do swojej spółki innego konkurencyjnego operatora lotnisk.
 • c12, 2021-04-21 09:54:30

  Do Do Nielotów z PPL: Ja odpowiem! Modlin musi upaść właśnie po to, żeby ruszył radomski placek i radomski poseł Suski mógł odtrąbić wielki sukces, który udowodni, że te miliony nie były trwonione, ale inwestowane. I że jego teoria, że "z Radomia bliżej do Egiptu, niż z Warszawy" obroniła się.
 • Do Nielotów z PPL, 2021-04-21 05:54:11

  A co PPL i pisowskie trolle powiedzą o asfaltowym placku zwanym "lotniskiem" w Radomiu gdzie trwonione są miliony?
 • Jasiu, 2021-04-20 22:40:03

  Żadnych Francuzów! Czy tych z opozycji nic nie nauczyła historia ostatnich lat. Francuzi zwykle coś nabywali aby pozbyć się konkurencji. Ponadto ich wpływy są niewskazane że względów ich sympatii do Rosji.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!