Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

"Czyste powietrze" to za mało. Bank Światowy ma propozycje dla Polski

• Aniela, 2021-05-20 10:35:21

Wniosek do programu dalej dla wielu jest niezrozumiały a biurokracja nie do przekroczenia i dlatego tych wniosków nie ma tak dużo.. no wyobraźcie sobie 80 letnią babcię, która musi to wszystko ogarnąć. Jak ma kumate wnuki to da się a jak nie? Ja ze swojej strony bardzo polecam doradców czystepowietrze.eu/program-czyste-powietrze/wypelniamy-wniosek/ bardzo ale to bardzo pomagają ze wszystkim, tylko dzięki nim dostałam dofinansowanie do wymiany kopciucha.
  • kuba, 2021-04-23 09:44:06

właśnie w tym rzecz, że polityka antysmogowa dalej jest niespójna. Niby program czyste powietrze a dalej daje się górnikom szaleć i stawiać warunki.. no ale nic to, mam nadzieję, że my obywatele sami weźmiemy sprawy we własne ręce i pozbędziemy się kopciuchów. Ja właśnie wymieniam taki stary piec węglowy u swoich rodziców na nowoczesny i całkowicie bezobsługowy kocioł MINI MATIC od Kostrzewy, jedyny taki na rynku. nic przy nim robić nie trzeba, sam czyści się, sam rozpala itp.. polecam. dbajmy o nasze wspólne sprawy razem!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!