Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Nauczanie zdalne może powodować depresję. Co robić z uczniami?

• Grażyna, 2021-04-28 07:39:33

To prawda, depresja dzieci na pewno możliwa, depresja nauczycieli również. Wczoraj jechałam na lekcje do szkoły po długim pobycie na zdalnej nauce i najzwyczajniej w świecie bałam się kontaktu społecznego. Pracuje 36 lat, nie mam problemów komunikacyjnych, a wczoraj odczuwałam taki niepokój, który zaburzał mi percepcję. Więc jak mogą czuć się dzieci, które nie mają wielkiego doświadczenia w radzeniu sobie z problemami społecznymi? Dobrze nie jest
  • Karolina, 2021-04-27 23:04:15

Znam dziecko, które przez naukę zdalną boi się wychodzić z domu, boi się ludzi, ale rządzący mają to głęboko w d...
  • Zdegus, 2021-04-27 22:38:03

Myślą tylko o uczniach klas I-lll o reszcie zero. I-lll przynajmniej bywały w szkole starsze wcale, a oni potrzebują jeszcze bardziej normalności w okresie dorastania i tj b.smutne. Nie dziwota jak wielu uczniów klas lV-Vlll ma zły stan psychiczny.
  • benkmen, 2021-04-27 21:49:27

Skoro depresja covidowa ma obejmować młodzież szkolną, to niech wreszcie katecheci wezmą się poważnie do roboty ..z bożą pomocą..

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!