Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Samorządy narzekają. Z powodu pandemii nie mogą przeprowadzać eksmisji

• kaja, 2021-09-27 03:33:09

I bardzo słuszna decyzja co do eksmisji do lokali bądź zastępczych, socjalnych, itp. Należności trzeba płacić. Ale mamy w kraju stan pandemii póki co. I nie należy ryzykować ani swoim zdrowiem, życiem, ani Dłużnika. Właściciele. A reszta Przedsiębiorców nie poniosła strat? Nic ich tak szybko nie zrekompensuje. Ile firm upadło? Podobna sytuacja. Decyzja b.słuszna o wstrzymaniu decyzji egzekucyjnych.
  • gość, 2021-09-27 03:27:32

Do Tomek: no i co z tego? Nie kupuje się zajętych lokali. Proste.
  • gość, 2021-09-27 03:26:04

Do Tomek: Nauczka , nie kupuj lokali z lokatorami
  • Alicja, 2021-04-29 21:52:07

Do Tomek: bo syndyk zawalil sprawę z uzgadnianiem wyprowadzki upadłych. Dopóki nie ma wpalty dopóki mieszka upadły. Prosta zasada nie place jak mieszkają. A do sądu pismo ze zawarcie umowy z syndykiem po opuszczeniu lokalu . Nie stawialiby się cwaniaczki
  • Ggg, 2021-04-29 18:55:14

Bo nasze kochane państwo PISU jest tylko dla nierobów i alkoholików im broni tylko a uczciwe osoby ma głęboko w d.... Sama mam problem z byłym jesteśmy po podziale majątku i co miał opuścić dom a tu nie można go ruszyć bo co pandemia niech mu zrobią test na covid wyjdzie wynik negatywny to wara z domu ale nie PiS nie pozwala a ja mam go dalej nieroba i alkoholika utrzymywać a on ma w d...że nie płaci alimentów czy za media itp.. nasze państwo broni pijaków a nie matki z dziećmi
  • Tomek, 2021-04-29 12:24:17

Witam, jestem właścicielem nieruchomość którą nabyłem na przetargu ogłosznym z upadłości konsumenckiej. Dom kupiłem za kwotę prawie pół miliona złotych. Niestety Upadli sie nie wyprowadzili. Skierowałem sprawę do Sądu, wygrałem. Odwołali się - wygrałem po raz 2gi. Wniosek jest już o komornika jednak nadal nie moge nic zrobić. Mieszkają w mojej nieruchomości. Sami zlozyli wniosek o upadłość. Kwota za ktorą nieruchomość została sprzedana pokrywa ich wszystkie długi - w konswekwncji dostaną kwotę około 50 000 zł na KONTO ! A ja .... nadal z dzieckiem i żoną WYNAJMUJEMY mieszkanie. Cudownie ! gdzie się podziały moje pieniądze? Jakie korzyści odniosłem z posiadania nieruchomości w ktrej nie moge zamieszkać?! chyba jedne jedynie - płace od tej nieruchomosci podatek..... Dziękuje, że Państwo w ten sposób chroni moją własność !
  • Alicja, 2021-04-29 11:44:32

Dala nie można wykonywać
  • Adq23, 2021-04-29 11:43:33

Czyli pasozytom nasz pisowski rzad dal zielone światełko do dalszego nieróbstwa. Elektorat pisu jak zawsze ma zielone światło do tego zeby wszystko mieć zadarmo
  • Torunianka, 2021-04-29 10:10:16

Jestem zdziwiona nierzetelnością. Wyroków nie.mozna było wykonywać.do połowy 2020 roku.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!