PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Ruszają szkolenia. Wstępnie zgłosiło się już prawie 40 tys. nauczycieli

• Sportsmen, 2021-05-26 08:10:27

A odnośnie szkoleń, ja na swoje.szkolenie muszę ptzynajmniej 160 km zrobić w jedną stronę. I teraz dyrekcja nke chce mnie puścić 10 czerwca w środku tygodnia, a drugi termin to dzieñ ptzed końcen roku. Nie wiem.jak tam na uvzelniach wyższych, ale my mamy co robić dzieñ ptzed zakończeniem. Szkoda że.yo szlolenie nie jest online i nie wiem dlaczego? Po co ciągnąć nayczycieli tyle km chyba po raz kolejny żeby pokazać im kim są - raczej wiafomo jak wygląda i funkcjonuje człowiek, który wstał o 5 rano żeby ptzejechać ok150 km i siedzieć na.kursie cały dzieñ. Nie polecam.
  • Marek, 2021-05-26 08:04:46

Już i tym pisałem, ale jeszcze raz. Nauczyciel wf powinien być traktowany jak lekarz - dba o rozwój fizyczny i zdrowie przyszłego pokolenia. Oczywiście nie neguje pracy innych przedmiotowców i jestem mega zdziwiony jak można dziecko nauczyć pisać lub czytać gdy na wfie ma problem np przy dwutakcie którą nogą rozpocząć i stale myli mu się noga prawa z lewą - takich przykładów protych spraw jest więcej. Ale nie o tym. Teraz i tym dlaczego próbuje się poróżnić nauczycieli loptzez próby zróżnicowania pensum przedmiotowców. Jeszcze trochę to najmniej zarobią ci na I etapie edukacji w stosunku do tych co na studiach - a tylko mniej inteligentnemu wydaje się gdzie jest trudniej i gdzie bardziej jest wymagane zaangażowanie nauczyciela prowadzącego. Jeszcze raz napiszę nikomu nic nie żałuję. Uważam że jeżeli przedmiotowiec sumennie pracuje to zarówno matematyk, plastyk, chemik, wfista i polonista wykonają podobną pracę aczkolwiek o innym charaktrze. I na koniec zmiany w Polsce są konieczne, ale na.początku to władzy, ktora rozumie edukację i wie co jest potrzebne a jak pracuje 20 lat to jeszcze takiej nie widziałem. Smutne, ale prawdziwe. Dajcie nauczycielom pracować - nie przeszkadzajcie, nie wymyślajcie rzeczy od rzeczy.
  • Rodzic , 2021-05-20 11:53:11

Do Mao: kto to jest“ awuefista? “ nikt nikogo nie zmusza być w tym cyrku klaunem. Prawda Doradco-dyrektorze? 😎🤓😎🤓😎
  • Mao, 2021-05-20 11:24:25

i tak przepuszcza się kasę by chwalić się konferencjach prasowych lub w kurwizji . Awuefistów ucza jak się przysiady robi i prowadzi gry terenowe... Cyrk..cyrk..Panie cyrk...
  • Rodzic , 2021-05-19 20:28:27

Do mmmmmmmmmmmmm: to po kiego się zapisałaś? Żeby coś z tego torciku liznąć prawda?
  • Belferka, 2021-05-19 20:25:59

A tymczasem polonisci, matematycy i językowcy muszą prowadzić darmowe konsultacje, na które czasem czekają po swoich zajęciach. I nieważne, że w czasie nauczania zdalnego prowadzili normalne zajęcia przed kamerą, że dodatkowo przesyłali uczniom gotowe notatki, materiały pomocnicze, prezentacje, by czas na lekcji wykorzystać jak najbardziej efektywnie. Moja praca grubo przekracza 40 h tygodniowo, tym bardziej boli lekceważący stosunek władz i społeczeństwa ☹ Dlatego odejdę, jak tylko będę mogła, chociaż juz wiem, że zatęsknię za mlodzieżą i moją pracą.
  • mmmmmmmmmmmmm, 2021-05-19 19:16:53

Do Rodzic : A widziałeś/łas, znasz szczegóły tych pseudo szkoleń? Zapisałam się ale raczej nie dowiem się NIC nowego . Ten program to jest sztuka dla sztuki. Ktoś weźmie kasę za "opowieści dziwnej treści" a my nauczyciele już w tej chwili pracujemy z dziećmi, które siedziały w domach przez pół roku i widzimy w jakiej formie wróciły. Czy naukowcy na uczelniach też już pracują stacjonarnie z dziećmi? NIe. To co oni wiedzą? To są kolejne wyrzucone przez państwo pieniądze na "pseudo szkolenia". A nauczyciele mają po tych szkoleniach aplikować o pieniądze dla szkoły na zajęcia sportowe. Przecież minister ogłaszał, że będą zajęcia. To dlaczego teraz trzeba się o nie wystarać, kto pierwszy ten lepszy. A wójtowie i burmistrzowie, odpowiedzialni za oświatę, tną arkusze organizacyjne i zajęcia wyrównawcze , sportowe i dodatkowe. Bo kasy podobno nie mają. To jak to jest?
  • Rodzic , 2021-05-19 15:57:27

Super inicjatywa, będą szkoleni przez fachowców. Ten czas nie będzie zmarnowany.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!