PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Etyka coraz bliżej szkół, ale jeszcze nie teraz

• Rodzic , 2021-07-21 19:13:30

Do Kasia : dokładnie Mao to Doradca metodyczny ten od taty który własną piersią zasłaniał radiostacje 🤓😎🤓😎🤓
  • Kasia , 2021-07-21 18:49:33

Do Rych: Mao, Doradco metodyczny lepiej uważaj na swoich tęczowych braci może któryś każe na siebie mówić Przemcio. Ale pewnie i on nie rozmawia z prymitywami którzy piszą ustami na klawiaturze. 🤣
  • Krystyna, 2021-07-21 17:09:19

No tak się składa że mizogin czarnek twój faworyt te zmiany wprowadza nie samorządy więc chyba ma jednak coś z tym wspólnego. Gruntowanie cnót niewieścich to zdaje się pomysł podchujaszczych z jego resortu. A tak, jestem ateistką ale czy wojującą? Niekoniecznie. Po prostu tak jak fanatyczny katol, czyli ty, ja też mam swój lewacki punkt widzenia i co mi zrobisz? Pomódl się za mnie chrześcijańska duszyczko, może się nawrócę😂
  • Rych, 2021-07-21 16:53:38

Do Kasia : prosiłem nie z pełnymi ustami. Za grosz cnót niewieścich w tobie, przemek będzie się gniewał
  • Kasia , 2021-07-21 16:40:46

Do Rych: chciałbyś zlizac co? Masz pecha Doradco metodyczny ja się z prymitywami nie zadaje 🤣
  • Do Krystyny, 2021-07-21 15:39:33

"wolałabym mieć więcej innych przedmiotów" - plany zajęć dzieci i młodzieży już są wystarczająco mocno zapełnione, więc nie wiem czy młode pokolenia byłyby szczęśliwe z tego powodu by im jeszcze więcej dokładać zajęć, opanuj się. "niż dziadostwa katolickiego." - dla ciebie dziadostwo, bo jesteś zapewne "postępowa" niewierząca, z tych tzw. wojujących ateistów, co to się zawzięli na lekcje religii i tak im one przeszkadzają mocno, nie wiedzieć dlaczego. "Ale widzę że wielu tu fanów mizogina czarnka" - a co ma do tego Czarnek i jego rzekoma "mizoginia"? Odbiegasz od tematu w głupawy, prymitywny sposób. "więc nie ma o czym rozmawiać." - czytając twoją wypowiedź również odnoszę podobne wrażenie, że nie ma o czym rozmawiać.
  • Rych, 2021-07-21 15:15:46

Do Kasia : kasiu jeszcze w kąciku ci zostało deczko.
  • Kasia , 2021-07-21 14:23:34

Do Rych: Rych Rysiu Rysienku martw się o swoją kiszkę. 🤣
  • Rych, 2021-07-21 13:22:47

Do Kasia : kasiu jak już wyjdziesz spod biurka przemka to najpierw wypluj, będzie cię można zrozumieć przynajmniej.
  • Kasia , 2021-07-21 10:22:42

Do Mao: za poprzedniej władzy rodziny rządzących z Panem N na czele biedowali. Ledwo do pierwszego im starczało. Prawda propagandowy trolu? Masz już ten pomysł jak zróżnicować pensje, żeby było sprawiedliwie?
  • Mao, 2021-07-21 08:39:29

Religia każda według wyboru rodziców bądź dorosłych uczniów, ale bez ocen. Etyka winna być przedmiotem obowiązkowym od klasy VII do matury. Ale skąd nauczycieli brać? Jeżeli mają to robić duchowni i katecheci, obojętnie jakiej religii, to będzie nieporozumienie bo o tolerancji to raczej uczniowie nie usłyszą. Ale całe to zamieszanie ma jeden cel ma zostać tylko religia bo władza boi się etyki.. bo jak młodzież dowie się jak zachowywać się zgodnie z etyką .. to upomni się o te zasady. Kłamstwo totalne państwowej propagandzie, łamanie praworządności, złodziejstwo i bezkarność partyjnych bonzów, obsadzanie rodzinkami stanowisk to nie jest etyczne zachowanie, a to przecież obraz obecnej władzy.: katlicja, według wyboru rodziców bądz dorosłych uczniów boją się etyki.. bo jak młodzież dowie się jak zachowywać się zgodnie z etyką .. to upomni się o te zasady. Kłamstwo totalne państwowej propagandzie, łamanie praworządności, złodziejstwo i bezkarność partyjnych bonzów, obsadzanie rodzinkami stanowisk to nie jest etyczne zachowanie, a to przecież obraz obecnej władzy.
  • Kiero, 2021-07-21 00:45:15

Do kasia: kasiu to ty myślisz? Niemożliwe!🤣
  • Zachwycona, 2021-07-20 21:08:33

Do rodzic: tak przemku jestem. Zawsze do usług.
  • Krystyna, 2021-07-20 21:06:58

Do Do Krystyny: wolałabym mieć więcej innych przedmiotów niż dziadostwa katolickiego. Ale widzę że wielu tu fanów mizogina czarnka więc nie ma o czym rozmawiać.
  • Rodzic , 2021-07-20 20:56:02

Do Zachwycona: Doradco metodyczny, teraz jesteś prorokiem? 🤓😎🤓😎🤓

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!