PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Zespół PAN ds. COVID-19 apeluje o szczepienie uczniów i personelu szkół

• Rodzic , 2021-07-26 09:38:07

Ha ha Doradca metodyczny który jeszcze nie tak dawno zarzucał komuś, że rano już robi wpisy, dzisiaj proszę już po 6 jest aktywny w kilku tematach, nerwy pewnie nie dają spać 😎🤓😎🤓😎
  • Do an., 2021-07-26 08:34:17

"Ty od tych przydługich komentarzy," - znowu nadaje. "jednak prawda cię zabolała." - jaka prawda miała mnie niby zaboleć? nie usłyszałem żadnej "prawdy o sobie" w twoich komentarzach, nic mnie nie zabolało, ciebie najwidoczniej zabolało bo trafiłem w czuły punkt. "Jesteś płatnym Trollem Konfederacji o faszystowskiej ideologii powiązanej z sektą Ordo luris." - W żadnym wypadku, za to ty jesteś płatnym Trollem Lewicy o komunistycznej ideologii powiązanej z Fundacją Batorego czy Społeczeństwem Otwartym G. Sorosa, który sowicie wspiera finansowo organizacje, stowarzyszenia, fundacje o lewicowo-liberalnym sznycie. "Powtarzasz ciągle to samo," - to robisz dokładnie ty, chyba nie muszę cytować wybranych urywków twoich wypowiedzi, bo jasno widać, gdzie się powtarzasz. "nie widać u ciebie żadnego samodzielnego myślenia," - ty może nie dostrzegasz u mnie żadnego samodzielnego myślenia, cóż poradzić, mnie to kompletnie wisi, uważaj sobie co chcesz. "przy każdym nowym temacie powtarzasz te banialuki," - ale konkretnie co, bo już sam nie wiem, co niby powtarzam( za to wiem co ty i tobie podobni powtarzacie, jakie fragmenty, cytować ich nie będę, bo każdy wie o co chodzi, tutaj chociażby widać to jak na dłoni), a druga rzecz - banialuki? dla lewicowca być może, ignoranci już tak niestety mają. "jakie ci wbiła do głowy" - mi do głowy nic nie wbijał. "twoja partia debili." - moja partia jest partią ludzi mądrych, obiektywnych, niezależnych, a jak twoja partia jest partią debili to współczuję
  • an.,, 2021-07-26 06:24:58

Ty od tych przydługich komentarzy, jednak prawda cię zabolała. Jesteś płatnym Trollem Konfederacji o faszystowskiej ideologii powiązanej z sektą Ordo luris. Powtarzasz ciągle to samo, nie widać u ciebie żadnego samodzielnego myślenia, przy każdym nowym temacie powtarzasz te banialuki, jakie ci wbiła do głowy twoja partia debili.
  • Do an., 2021-07-25 22:59:31

"Ty od tych przydługich komentarzy." - przybywam. "Nie tłumacz się." - nie ty jesteś od tego by mówić, co ja mam robić a co nie, a jak mam ochotę to się tłumaczył będę. Dalej postąpię inaczej, w twoim stylu odpowiem następująco - Jesteś płatnym Trollem i pracujesz na zlecenie Lewicy o komunistycznej ideologii, organizacji powiązanej ze Społeczeństwem Otwartym i tzw. Fundacją Batorego, która jest finansowana o czym nie wolno mówić przez obrzydliwie bogatego miliardera "filantropa" G. Sorosa. Ja zaś nie jestem ani trollem( miej przekonanie lub nie, ale nikt mnie nie przysyła) ani nie jestem opłacany( gdybym był to zapewniam sowicie bym się już dawno na moich komentarzach wzbogacił, a tymczasem nikt mi nawet 1zł nie dał, bo działam niezależnie, piszę obiektywnie, niestronniczo, samodzielnie analizuję, wnioskuję etc.)
  • an.,, 2021-07-25 21:31:29

Ty od tych przydługich komentarzy. Nie tłumacz się. Jesteś płatnym Trollem i pracujesz na zlecenie Konfederacji o faszystowskiej ideologii, organizacji powiązanej z Ordo luris, która jest sponsorowana o czym nie wolno mówić, przez Kreml.
  • Do an., 2021-07-25 17:42:18

"Ha, ha,ha." - szkoda, że ja nie dostrzegam nigdzie niczego śmiesznego, sam chętnie bym się pośmiał, gdyby była możliwość. "Krytykujesz socjotechnikę," - a owszem krytykuję socjotechnikę oraz manipulacje i propagandy. "a sam ją płatny trollu stosujesz." - najwidoczniej nic nie rozumiesz, szkoda, bo nie jestem ani trollem( bo nie działam na niczyje zlecenie, a niezależnie, piszę obiektywnie i niestronniczo) to raz, a dwa(miej do tego przekonanie lub nie), nikt mi za to nie zapłacił nawet 1zł)
  • Rodzic , 2021-07-25 14:56:29

Do an.: Doradco metodyczny przeczytałaś taką ciekawa lektóre ale jak zwykle bez zrozumienia, może była dla ciebie zbyt naukowym językiem, tata pewnie też nie zrozumiał rozkazu 🤓😎🤓😎🤓
  • an., 2021-07-25 12:50:59

Do tego od tych" krótkich" analiz. Ha, ha,ha. Krytykujesz socjotechnikę, a sam ją płatny trollu stosujesz.
  • Rodzic , 2021-07-25 10:29:31

Doradco metodyczny jaka to była ta obowiązkowa lektóra która miała taki wpływ na Twoje życie? Kamuflujesz się jak tata przy radiostastacji a i tak każdy wiedział, że to gamoń życiowy 🤓😎🤓😎🤓
  • do wariata cz. 3, 2021-07-25 01:34:23

"którzy swoją głupotą powodują śmierć lub choroby innych ludzi." - swoją głupotą powodują śmierć czy choroby innych ludzi ale decydenci w kwestii polityki szczepiennej ale także ci co wprowadzali lockdowny, drakońskie restrykcje, reżimy, obostrzenia. "Antyszczepionkowcy powinni być aresztowani." - Antyszczepionkowcy to niczemu niewinni ludzie, aresztować należy tych, co wprowadzali restrykcje, reżimy, obostrzenia, zakazy i nakazy kompletnie bezprawne i którzy chcą doprowadzić do segregacji sanitarnej, przymusowych szczepień. "Dzieci antyszczepionkowców leczone tylko o ile lekarz wyrazi na to zgodę." - lekarz jest od tego aby leczyć, bez względu na fakt czy szczepiony ktoś był czy nie, a nie od grymaszenia i wybrzydzania, selekcji kogo podoba się mu leczyć a kogo nie. "Do szkoły dzieci antyszczepionkowców nie wpuszczać," - wejdą wszystkie dzieci do szkoły i te szczepione i te nieszczepione czy ci się to podoba czy nie. "bo stanowią zagrożenie sanitarne." - większe zagrożenie stanowisz ty, fanatyku pro-szczepienny, odejdź od tej klawiatury, kiedy widać, że zbzikowałeś.
  • do wariata cz. 2, 2021-07-25 01:27:13

"Jestem za zamykaniem antyszczepionkowych terrorystów" - sam tutaj jesteś dużo większym terrorystą, opowiadasz się za segregacją sanitarną, antyszczepionkowcy to nie terroryści to ludzie walczący o wolność twoją i moją, sprzeciwiając się podziałom, segregacji sanitarnej. "w zakładach specjalistycznych," - takich jak ty należałoby w kaftan bezpieczeństwa wsadzić i do takiego zakładu skierować na pilną obserwację, zanim poważnie komuś zaszkodzisz. "żeby nie roznosili zarazy wraz ze swoimi dziećmi." - nie roznoszą żadnej zarazy ani ich dzieci, bredzisz jak potłuczony. "Antyszczepionkowcy to" - normalni ludzie w przeciwieństwie do ciebie. "psychopaci, zwyrodnialcy" - psychopaci i zwyrodnialcy to są wszyscy ci co opowiadają się za przymusowymi szczepieniami, za tym eksperymentem medycznym, za segregacją sanitarną, za wszelkiej maści restrykcjami, obostrzeniami, ograniczeniami, zakazami, nakazami pod pretekstem kuriozalnego, absurdalnego grypopodobnego wirusa, przykro mi, że najwidoczniej do nich należysz. "i egoiści," - acha jasne, tylko dlatego, że niech chcą brać udziału w tym medycznym eksperymencie i wystawiać własne zdrowie na szereg komplikacji zdrowotnych jakie mogą się pojawić po przyjęciu tych szczepionek.
  • do wariata cz. 1, 2021-07-25 01:18:40

"Popieram obowiązkowe szczepienia dzieci." - niech ciebie zaszczepią wszystkimi dawkami na raz, chcesz eksperymentowania? zacznij od siebie albo od swoich pociech jak masz. "One roznoszą choroby bardziej niż dorośli." - ty roznosisz tutaj zarazę manipulacji, socjotechniki i propagandy. "Powinno być tak: niezaszczepione dziecko nie ma prawa przychodzić do szkoły," - przyjdą wszystkie jak leci, bez względu na to czy szczepione czy nie, specjalnie tobie i tobie podobnym na złość. "a u lekarza jest przyjmowane dopiero po zaszczepionych dzieciach lub wcale jeśli lekarz nie ma ochoty." - lekarze, którzy chcą segregacji sanitarnej powinni stracić zawód, lekarz ma obowiązek przyjmować bez względu na fakt zaszczepienia ani na to czy ma ochotę czy nie ma ochoty leczyć, to jego zawód, za który jest odpowiedzialny, płaci się im niemałe pieniądze przecież.
  • Szczepić dzieci!, 2021-07-24 22:46:31

Popieram obowiązkowe szczepienia dzieci. One roznoszą choroby bardziej niż dorośli. Powinno być tak: niezaszczepione dziecko nie ma prawa przychodzić do szkoły, a u lekarza jest przyjmowane dopiero po zaszczepionych dzieciach lub wcale jeśli lekarz nie ma ochoty. Jestem za zamykaniem antyszczepionkowych terrorystów w zakładach specjalistycznych, żeby nie roznosili zarazy wraz ze swoimi dziećmi. Antyszczepionkowcy to psychopaci, zwyrodnialcy i egoiści, którzy swoją głupotą powodują śmierć lub choroby innych ludzi. Antyszczepionkowcy powinni być aresztowani. Dzieci antyszczepionkowców leczone tylko o ile lekarz wyrazi na to zgodę. Do szkoły dzieci antyszczepionkowców nie wpuszczać, bo stanowią zagrożenie sanitarne.
  • do manipulanta-terrorysty, 2021-07-24 16:48:47

"Szczepić dzieci!," - szczep swoje własne psychopato, a jak nie masz własnych, to nie wypowiadaj się za innych, którzy mogą mieć, wara ci od cudzych dzieci zwyrodnialcu. "Popieram obowiązkowe szczepienia dzieci." - a ja popieram aresztowanie czy zamykanie w zakładzie specjalistycznym tych, którzy namawiają do szczepienia dzieci, dość eksperymentowania medycznego. "One roznoszą choroby bardziej niż dorośli." - ta na pewno, jasne, nie masz na to dowodów tak w ogóle to raz a dwa to sam roznosisz tutaj chorobę zwaną uprawianiem propagandy, socjotechniki i manipulacji, masz w tym interes, prawdopodobnie służysz lobbystom szczepiennym czy jakimś koncernom, korporacjom medyczno-farmaceutycznym. "Powinno być tak: niezaszczepione dziecko nie ma prawa przychodzić do szkoły," - nie powinno być tak absolutnie, niezaszczepione dziecko ma takie samo prawo przychodzić do szkoły co niezaszczepione, to co proponujesz jest absurdalne, opowiadasz się za segregacją sanitarną, wstyd i hańba ci. "a u lekarza jest przyjmowane dopiero po zaszczepionych dzieciach lub wcale jeśli lekarz nie ma ochoty." - acha gagatku, czyli lekarz miałby sobie wybierać kogo pasuje mu leczyć a kogo nie i tym kryterium miałby być fakt zaszczepienia? a ty draniu opowiadający się za segregacją sanitarną, bardzo nieładnie. Co znaczy "jeśli lekarz nie ma ochoty"? obowiązkiem lekarza jest badać, leczyć, diagnozować, bez względu na fakt zaszczepienia czy niezaszczepienia ani bez względu na jego "ochotę".
  • Szczepić dzieci!, 2021-07-23 23:10:43

Popieram obowiązkowe szczepienia dzieci. One roznoszą choroby bardziej niż dorośli. Powinno być tak: niezaszczepione dziecko nie ma prawa przychodzić do szkoły, a u lekarza jest przyjmowane dopiero po zaszczepionych dzieciach lub wcale jeśli lekarz nie ma ochoty.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!